Ares Games
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 50 of 101

Thread: Zimní hraní

  1. #1

    Question Zimní hraní

    Budeme to střídat po ročních obdobích, co říkáte?
    Protože tento týden je zcela očividně mimo hru, chci se vás zeptat, jak to vidíte příští týden? Já bych mohl buď ve středu nebo ve čtvrtek (7. nebo 8. prosince) a po tak dlouhé odmlce si rád zahraju kteroukoliv z epoch. Pokud by se přitom povedlo rozstříhnout i můj nový hrací plán na polovinu (sám to fakt nedám), bylo by to super.

  2. #2

    Default

    Myslím, že středu bych mohl. Řádově do čtyř do osmi.

  3. #3

  4. #4

    Default

    no ja taky muzu ve stredu ve ctvrtek du do prace

  5. #5

    Default

    Takže poslední předletová kontrola - jak jste na tom? Já s tím počítám - Outpost od 16:00-20:00.

  6. #6

    Default

    U mě dobrý. Ale budu se snažit vypadnout už mezi sedmou a půl osmou.

  7. #7

    Default

    Ja bohuzel mati s vzpomela ze bude malovat takze je si tak maximalne muzu kresilt letadla na zed

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Shivaja View Post
    Ja bohuzel mati s vzpomela ze bude malovat takze je si tak maximalne muzu kresilt letadla na zed
    OK, postni pak fotky

    Takže ve dvou Kubajsi? Co mr. Watchdog? Vyjádří se?

  9. #9

    Default

    Zkusím ještě někoho nalákat. Ale nevím, nevím. Ve dvou případně zkusíme Kingkonga nebo znovu Zeppelin.

  10. #10

    Default

    Hmm, tak co kdybych vzal já WWII a ty WWI? Můžeme zkusit Zeppelin případně King-Konga a pro změnu důkladně nastudovat WWII abychom se příště neplácali s pravidly jako minule (a taky se mi nechce brát dvě velké krabice když budeme dva).

  11. #11

    Default

    Watchdog je kvůli práci stále vyřazen z letového plánu.

  12. #12

    Default

    Tak jsme se s Kubajsem nakonec nesešli. Chtěli jsme vyzkoušet alespoň King-Konga nebo samořiditelný Zeppelin, ale nebylo nám přáno. Proto se táži: zkusíme se sejít ještě do vánoc? Já bych byl, jako vždy, pro.

  13. #13

    Default

    Ja mam ted az do 29. volno takze muzu vpodstate kdykoliv kdyz my do toho nic zasadniho nevleze tak nadhazujte datumy

  14. #14

    Default

    Mě se hodí tento čtvrtek (15.12.) a příští týden úterý (20.12.) a středa (21.12.).

  15. #15

    Default

    20. i 21. nemůžu.
    15. bych urval hodinku až dvě - dejme tomu od čtyř do šesti. Už kvůli tomu, abych se potkal se Shivajou kvůli kožence na výrobu hrací podložky.

  16. #16

    Default

    Hmm, tak snad nepadnu - trápí mě asi nějaká angína, ale líbat vás nemíním, tak to snad bude OK. Takže předběžně čtvrtek? Co pan hlídací pes?

  17. #17

  18. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Co pan hlídací pes?
    Žádná změna, stále práce až nad hlavu a lepší to v dohledné době (tak do konce února nebo března) nebude. Je nás čím dál tím míň a práce tím pádem přibývá. Je to na

  19. #19

    Default

    skousim urvat na ctvrtek jeste naky dalsi hrace

  20. #20

    Default

    Dobře, takže počítám se zítřkem od 16:00. Tak tedy jednou WWII?

    Edit: za sebe hlásím ještě +1. Přijde (asi) ještě Jiří, co s námi hrál minule ochranu ponorky.
    Last edited by Dan-Sam; 12-14-2011 at 23:53. Reason: doplnění

  21. #21

    Default

    Kdyby měl náhodou někdo chuť a čas, tak můžu i mezi svátky (úterý, středa) a to pravděpodobně v průběhu celého dne. Kdyby náhodou...

  22. #22

    Default

    Tak hosi ja bych skusil dohodnout naky hrani na leden mam tu pred sebou rozpis sluzeb na leden takze ja muzu v tyto dny : 2,3,4,5,9,10,11,12,20,21,22,25,26 tak to je odemne vse co muzu nasadit

  23. #23

    Default

    Navážu na Radka - mě by se to hodilo v následující dny (tučně):

    2,3,4,5,9,10,11,12,20,21,22,25,26

    Co na to Kubajs s Watchdogem?

  24. #24

    Default

    Já vím skoro přesně co budu který den dělat v práci až tak do března a to nemluvím o škole. Uvidím po zkouškovém. Leden je každopádně pasé.

  25. #25

    Default

    Ja jsem na horách a vracím se až zítra. Jestli bude kluk zdravi nechám je na horách a mám cely týden volno. Nápisu jeste zítra večer.

  26. #26

    Default

    Tak fajn. Středa i čtvrtek se mi dost hodí. A tentokrát můžu do pozdního večera. Hodí se vám víc Outpost nebo klubovna? Sraz by se mi hodil v 17h.

  27. #27

    Default

    mne spis outpost tak streda nebo ctvrtek

  28. #28

    Default

    Za mne klubovna - Outpost zavírá v osm, což je pro nějaké rozsáhlejší hraní nepoužitelné. A když máš vycházku až do půlnoci...

  29. #29

    Default

    no ok jestly to chcete protahnout tak je lepsi ta klubovna akorat mi musite rict pesnejsi adresu abych kouknul na mapu jak tam doklickovat. takze uz jen den streda ctvrtek ?

  30. #30

    Default

    Rozhodně se těším na to, že to protáhneme.
    Takže v klubovně. V tom případě bude vhodnější středa. Ve čtvrtek tam probíhá porada vedení.
    Adresa je Novomlýnská 3, Praha 1. Sraz v 17.00. Zvoňte na zvonek "KONDOR".
    Pozvěte ještě někoho, já to taky rozešlu.

  31. #31

    Default

    Mam kamose co mi rikal ze by se to chtel naucitt ze uz po tom kdysi koukal ale nakonec to nekoupil tak ja ho skusim jestly bude mit cas, jo a samozrejme skusim jeste Riffa popripade naky jeho kamose co uz to semou a s riffem hraly.

  32. #32

    Default

    HA HA tak to je sranda ted sem kouknul na mapu abych zjistil kde ta vase klubovna je a lol ja ji znam ja tam chodil hrat D&D birthright s kamosem coz me privadi na mysleku ty by si ho dane moch znat kmenuje se Honza Hunka aka Prasatko

  33. #33

    Default

    Je to "moje" klubovna, ne Dana. A Honzu samozřejmě znam.
    Jó, svět je malej...

  34. #34

  35. #35

    Default

    Aha tak to se me to nak popletlo kazdopadne v 5 sem tam jak nakoni Dane nezapomen my vzit toho badera plz.

  36. #36

    Default

    Vyndávám si ho na stůl, snad nezapomenu. Tedy v 17:00.

  37. #37

    Default

    Tak sem mluvil s Riffagem a rikal ze dorazi tak mezi 6-7

  38. #38

    Default

    Zastavit by se mel i Jiri, byt ne na celou dobu. Pripominam, ze v planu je predevsim WWI. Hurricane mam s sebou, nezapomnel jsem

  39. #39

    Default

    Hodne dobre jsme vcera politali diky kluci
    Last edited by Shivaja; 01-05-2012 at 00:54.

  40. #40

    Default

    Jo, vcera to byla kvalita I. stupne. Navic jsem si konecne nepripadal jako totalni looser kdyz jsem sundal balon i vzducholod Diky, ze jste prisli a dotahli kamarady!

  41. #41

    Default

    Mam dotaz na posledni hrani Dane prosimte jak moc byl slozitej teb torpedo run ted tu na to znova koukam a nebylo by hratelnejsi kdyby to bylo jen kdykoliv zahrajes dve rovinky posobe tak mezi nima muzes vypustit torpedo jako je to u dive bombingu ?

  42. #42

    Default

    Myslím, že to tentokrát šlo. Neměl jsem problém to ovládat, spíš si to správně vyměřit (ve smyslu úhlu). To je ale podobné jako když jsme útočili na balón - nešikovný pilot. Hlavní je jasně definovat pohyb torpédovaného objektu aby útočník věděl, co může očekávat. Mimochodem, pokud bys chtěl, aby to odpovídalo víc realitě ve smyslu rychlostí, byl by místo ponorky lepší nějaký hlídkový člun (třeba s Enigmou či tak). A nebo se vyprdnout na pohyb a prostě ji s nějakým drobným pohybem dopředu potopit.

  43. #43

    Default

    no ja sem spis premejslel o nakym spomaleni ty ponorky treba ze by se hejbala jednou za dve kola dlasi problem je ze ten I deck ma jen jednen polomer zatacek a to dost vostrejch takze ta ponorka pak dost nerealisticky zatacela takze jediny co me napadlo ze skusim project dalsi decky a najit naky jiny zatacky co by vic odpovidaly realite

  44. #44

    Default

    Tak sem prohlizel ruzny decky a nejschudnejsi my pride pouzit manevry 3,4,5,6 z D decku pro zatacky prnorky.

  45. #45

    Default

    Nějak dlouho jsme už nic neplánovali. Nemáte chuť se zase sejít a zahrát si? Za mě optimálně v druhé polovině února, ale teoreticky bych se mohl utrhnout i dřív. Co ty Honzo, už to máte v práci klidnější?

  46. #46

    Default

    no ja sem na tom v unoru s volnem takle 9,10,13,14,15,20,27,28, tot vse uz sem predbezne neco domlouval s krivasem na 9,10 nebo 13,14,15 unich v herne na budejarne pridaly by se asi i naky kluci skerejma hraje warhamer tak by nas bylo vic.

  47. #47

    Default

    Dane, podle toho co v práci vidím, mám do léta co dělat už teď. Do toho ještě škola, fakt super.

    Snad bych mohl tento čtvrtek nebo pátek, případně i v sobotu nebo v neděli, ale pracovní dny nejsem schopen garantovat. Tento týden snad ale nikdo žádnou dodatečnou kulišárnu nevymyslí.

  48. #48

    Default

    Vida, devátého to vypadá dobře. Shivaja, Watchdog, co pan Kubajs?

  49. #49

    Default

    Moje mláďata si změnili denní režim, takže můžu po jejich uspání někam dorazit nejdřív kolem půl devátý. Spíš se mnou nepočítejte a jestli budu moct, tak ve čtvrtek zavolám Danovi kde jste.

  50. #50

    Default

    No ja sem ve ctvrtek po nocni takze taky budu spat tak do 7 do vecera a pak bych byl schopen nekam dorazit. mzna driv kdyz bych poskadli budik

Page 1 of 3 123 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •