Ares Games
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 51 to 100 of 101

Thread: Zimní hraní

  1. #51

    Default

    Tak letadýlka na čtvrtek mám sbalená v kufru od GW. Oni ho snad dělali přímo na WOW. Vejdou se tam přesně 2 krabice karetní (FA/WYB/BD/FG), jedna velká s miniaturami (DS/RDS/BB) a kolem pasuje krásně docela dost letadýlek.

    Vezmete někdo koberce, prosím? Sice je tady mám, ale už takhle toho do práce potáhnu vcelku hodně.

    Beru žlutý balón a kromě RDS a DS všechna svoje letadýlka.

  2. #52

    Default

    Koberec beru, letadla i balóny taktéž

  3. #53

    Default

    Super, teď ještě kde že se to vlastně sejdeme?

  4. #54

    Default

    To je tentokrát trochu složitější. Outpost je samozřejmě mimo hru. Směřujeme to tedy na 20:30 jak pravil pan K.?

  5. #55

    Default

    No já teda nevím, ale jestli se sejdeme až ve 20:30, moc toho nenahrajeme, já osobně bych měl maximálně tak hodinu a půl, musím se na pátek vyspat.

    To je zákon schválnosti, když jsem já výjimečně schopný skončit opravdu v 16:00 a navíc v centru, ostatní nemůžou...

  6. #56

    Default

    Já v klidu, ale Kubajs má rodinné povinnosti. Řekněme, že za mme 17:00+ v rozumném dosahu centra.

  7. #57

    Default

    Začít můžeme klidně v 17 hodin v Outpostu a pak se přesunout?

  8. #58

    Default

    Raději bych setrval na jednom místě - přeci jen těch krámů kolem toho je spousta

  9. #59

    Default

    No jo, ale kde tedy? Snad všechny herny zavírají tak kolem osmé a zase sedět celý večer v hospodě...

  10. #60

    Default

    no cernej rytir ma ve ctvrtek myslim votevreno dyl mohly by sme to skusit tam.

  11. #61

    Default

    A můžeš to ověřit, prosím? Na webu jsem to nenašel.

  12. #62

    Default

    Naposled kdyz sem se tam byl ptat tak rikaly ze ctvrtek a patek maj tak do 11 v patek i dyl kdyz sou lidi, na webu to podlemne nemaj pac ofiko tak douho mit otevreno nemuzou. ceknout to bohuzel nemuzu pac sem dorazil z nocni a du spat a vecer du zas do prace ale moch by ste to skusit nekdo zvas kdyby ste mel nahodou cestu prez florenc tak tam zabehnout a zeptat se je to od metra tak 3 minutky chuze zarohem.

  13. #63

    Default

    Radku, jestli je znas, tak tam zkus brnknout. My vsichni se motame spis na druhem brehu, navic jsem tam byl adi dvakrat.
    A ted z jineho soudku. Honzo, mas ta pravidla pro vzducholod nastudovana? Pokud by nas v nektere chvili bylo malo na neco rozumneho (rozumej tak dva), mohli bychom ji vyzkouset. O tisk bych se zkusil postarat.

  14. #64

    Default

    Pravidla pro vzducholoď naszudovaná nemám, na italské frontě Zeppelíny nebyly.

    V ČR se stavím odpoledne, jsem teď pracovně na Národní, mám to pak kousek. Ověřím jak na tom zítra jsou a kdyžtak zarezervuju stůl. Jinak i ve dvou můžeme hrát. Letadel bude dost (včetně karet bombardérů, ale jejich pravidla taky nemám úplně v malíku). Třeba se i někdo přidá.

  15. #65

    Default

    ČR zítra končí kolem 22.00, stůl pro nás volný bude. Měl bych tam dorazit do 17.hodin.

  16. #66

    Default

    Excelent job! Tedy 17:00, počítám s tím a těším se. Ještě uvidím, jestli vzducholoď nenastuduji sám

  17. #67

    Default

    Dane, nezapomeň, prosím, herní mapy.

    Těším se na zítra.

    EDIT: Jestli někdo můžete, vezměte digitální foťák, prosím.

  18. #68

    Default

    Super skusim dorazit co nejdriv digi fotak beru pokazdy ale ne dycky si vzpomenu to zdokumentovat jinak dalsi super zprava na pondely je dohodnuty dalsi hrani na pankraci tak od 19:00 dokud budem moct Krivas a jeho kamaradi co snim hrajou WH se to chtej naucit vypada to ze jich bude zhruba tak 7 takze kdyby jste jeste negdo dorazil daly by sme konecne nakou poradnou battle jinak krivas sem jeste pisne a upresni misto je to blizko metra pankrac kluci tam maj ve sklepe vlastni hernu takze pohoda.

  19. #69

    Default

    Mapu jse nezapomnel a mam ji (mam jen jednu, ale jsen si jist, ze to bohate postaci). Honzo, myslis, ze by sis nasel pet minut, vyfiltroval Prazaky (bud v systemu tady na webu nebo z Googledocs) a poslal jim jeste rychlou zpravu ze dnes hrajeme? Ja mam v praci forum zablokovane, takze to pytlikuju pres telefon, coz na copy+paste neni zrovna idealni...

  20. #70

    Default

    Rozeslal jsem tu zprávu, kopii máš i Ty, Dane. Posílal jsem to jen těm, kdo byli alespoň relativně nedávno na fóru, ne těm, co se regnuli loni v létě a už tu nikdy nebyli.

  21. #71

  22. #72

    Default

    Děkuji všem zúčastněným za dnešní super odpoledne a večer.

  23. #73

  24. #74

    Default

    Report: http://www.wingsofwar.org/forums/att...1&d=1328836596

    Možná jsem si něco nezapamatoval správně, kdyžtak to opravím.

  25. #75

    Krivas
    Guest


    Default

    cau jak psal shivaja v pondeli kdo chce at dorazi. nas bude 5-7 adresa je Neveklovská 518/1 sraz 19:00

  26. #76

    Default

    V pondělí bohužel nemůžu.

  27. #77

    Default

    Honzo, odkaz na report posílá jenom na fotku!

  28. #78

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Honzo, odkaz na report posílá jenom na fotku!
    Asi špatný link:

    http://www.wingsofwar.org/forums/sho...Gaming-Session

  29. #79

    Default

    Tak pondelni hrani dopadlo pekne seslo se nas nakonec 6 klukum se to moc libilo uz koukaj kde koupej letadylka Prubezne dodam fotky do alba.
    Jinak doumlouval jsem se s Kivasem cestou domu ze by sme ty pondelky zacaly delat vic pravidelne pac oni se tam na ty pondelky stejnak v ty jejich herne schazej tak jako tak, tak co na to rikate takovy skoro pravidelny pondelky ja taky nemuzu pokazdy prace ikdyz ted by to melo bej lepci pristi mesic uz nemam tolik nocnich.
    No a uz je to tady prave sem po telefonu s Krivasem domluvil dalsi pondelek takze v pondely 20.2. zase v 19:00 na vyse uvedene adrese tentokrat by nas melo bejt jeste vic tak by to mohla bejt pekna bitva

  30. #80

    Default

    Gentlemani, na Hofylandu uživatel RBXX založil diskuzní klub obchodu a herny Tomovy hry: http://www.tomovyhry.cz

    Klub na Hofy: http://www.hofyland.cz/?club&klub=35855&sub=1

    Adresa je Ladova 5, Praha 2: http://www.tomovyhry.cz/kontakt.html

    Citace z klubu:

    Je to predevsim prodejna a herna je tam otevrena zatim dvakrat do tydne, utery a ctvrtek. Stoly jsou tam dva a pri rozlozeni je to pak 2x (260 x 90 cm). To je maximum. Tereny zatim nemam, planuju koupit neco od Micro Artu protoze potrebuju neco pro MERCS. Proto tam zatim budou jen Terraclipsy, pricemz kdyby se vyuzily, tak muzou byt klidne slozene vsechny tri. Co jsem je mel v ruce na podzim, tak jsou fakt kvalitni a hodne povedene.

    Mame na webu kalendar akci a ja osobne mam vzdycky uterky, kde se to pravidelne strida v techto cyklech:
    1. barveni miniatur, ukazka pouziti strikaci pistole
    2. vecer s miniaturami - tady je to na domluve, rad bych delal tematicke vecery, zatim jsme meli Dust Tactics a chceme Battletech, Malifaux, MERCS, Infinity.
    3. predstavovani novinek na hernim trhu

    Hodne navstevovane je zatim barveni, 2 a 3 pokulhava. Ctvrtky jsou pro volne hrani a Jirka Mikolas aka Jirasgames tam obcas testuje svoje prototypy. Zatim s tim vsim zaciname, takze navrhy jsou vitany. Co se tyce toho omezeneho poctu dnu, tak problem je, ze jsme na to cele pouze dva, nemame zadne dotace, takze si nemuzeme dovolit mit otevreno cely tyden.

    Oteviracka pro hrani je od 17:00 do 23:30.
    Co vy na to, neprubneme to některý čtvrtek? Otevíračka zní docela příznivě.

  31. #81

  32. #82

    Default

    Tohle pondělí nemůžu, mám moc práce, nevím, kdy skončím.

  33. #83

    Default

    Za mě je pondělí pravidelně velmi špatné. Čtvrtek je podstatně lepší.

    Edit: BtW, místo je pro mě z hlediska dostupnosti naprosto dokonalé!
    Last edited by Dan-Sam; 02-18-2012 at 14:49.

  34. #84

    Default

    Co takhle ve čtvrtek zkusit hernu Tomovy hry?

  35. #85

  36. #86

    Default

    OK. zeptám se na Hofy, jestli mají volný stůl na čtvrtek.

  37. #87

    Default

    Tak stůl máme na čtvrtek zarezervovaný.

    Kdo byste došli?

  38. #88

    Default

    Se mnou určitě počítej. Mám chuť si zahrát. Jen mi slib, že trochu zkultivuješ ten svůj přepravní kontejner v rozbaleném stavu

  39. #89

    Default

    OK. Zkultivuju.

    Mimochodem, mám nastudované bombardéry, tak je můžeme zkusit.

  40. #90

    Default

    OK. Zkultivuju.

    Mimochodem, mám nastudované bombardéry, tak je můžeme zkusit.

  41. #91

    Default

    Výborně, takový malý tréninky před miniaturami se bude hodit Teď ještě abas vyhrál toho Zeppelina a je vymalováno

  42. #92

    Default

    Pravidla bombardérů jsem si už taky studoval a trénink bombardérů chci už dlouho.
    Zkusím dorazit zase tak nějak mezi osmou a půl devátou. Zavolám až budu vědět.

  43. #93

    Default

    Ja bohuzel ve ctvrtek nemuzu musim nekam vezt mati.
    Ale je domluveny hrani opet na pristi pondely tak kdyby jste se negdo urval tak rozhodne dorazte vcera to zase bylo plodny daly sme 3 hry fsechny 3 dogfighty kluci se zacinaj zlepsovat takze jsou z toho uz svizny a pekny hry.

  44. #94

  45. #95

    Default

    Kolem 17. hodiny? Uvidím, jak rychle se tam ze Zbraslavi dostanu.

    Beru obě mapy, vezmi, prosím, balóny, Dane.

  46. #96

    Default

    Pánové, díky za super hry, ty bombardéry fakt musíme nějak vyvážit.

    Reportík: http://www.wingsofwar.org/forums/sho...768#post126768

  47. #97

    Default

    Tak vcera probehlo dalsi uspesne podnelni hrani daly jsme par tradicnich dogfightu nad kanalem furerovci vesus kralovna boys no a pak jsme konecne vyskousely WW2 bombera daly jsme prvni play test moji novy mise s B-17 OLD "666" maping mision.
    Bohuzel se hned ze zacatku ukazalo ze sem udelal spatny rozmery podstavecku coz trosku zdrzovalo pri urcovani uhlu strelby, musim ho do priste predelat. S B -17 jsem letel ja proti mne vyrazilo 5 Zer a jeden Val. Nedal jsem to zhruba ctvrt delky mapy pred koncem jsem sel v plamenech dolu paradoxne my nejvic damage udelal Val kterej do me sproste narazil Ja poslal k zemi 2 zera.Podle vcerejsi hry my vychazi ze idelani pomer bude B-17 vs 4 Zera.

  48. #98

    Default

    Zní to docela zajímavě, na jak velké mapě jste to s tou B-17 hráli?

  49. #99

    Default

    hm tak to presne nevim ale tam maj W4k hraci plochu tak myslim ze je to bylo tak 180 x 240 nejspis. Maj tam velkej stul i s okrajema kam se da odkladat sposta bordelu

  50. #100

    Default

    Stůl na Wh40k má 6x4 stopy, čili asi 180x120 cm.

    Někdy bych si to docela zkusil.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •