Ares Games
Results 1 to 16 of 16

Thread: Powitajmy w naszym gronie Heraldyka!

  1. #1

    Default Powitajmy w naszym gronie Heraldyka!

    Heraldyku, Twoje zdrowie!

  2. #2

    heraldyk
    Guest


    Default

    Byłbym ogromnym niewdzięcznikiem gdybym nie wypił twojego zdrowia.

  3. #3

    heraldyk
    Guest


    Default

    A tak w szczegółach, to ilu nas trzeba do tego by było polskie sub-forum?

  4. #4

    Default

    I tak trzymaj Stary. Nie zapomnij wybrac sobie avatara! U gory po lewej, settings. A tak przy okazji - w jakiej miejscowosci na Slasku mieszkasz?

  5. #5

    heraldyk
    Guest


    Default

    Teraz już nie na śląsku, choć mnie tak zapisało. Dąbrowa Górnicza. Ale jestem z Wrocławia

  6. #6

    Default

    Subforum juz funkcjonuje, tak jak czechoslowackie. Teraz powinnismy sformowac wlasne skrzydlo, czyli wing. Co do ilosci nie wiem, ale spytam Keitha, czyli Obersta Hajjiego. W kazdym razie trzymajmy kontakt! Wcale nie musimy poslugiwac sie angielskim! To forum jest naprawde pelne fantastycznych "pilotow". Czechow tez njie jest za wielu. Pozdro! Andrzej.

  7. #7

    Default

    Niech zyje Dabrowa Gornicza! Rzuc okiem na moje albumy ze zdjeciami, zobaczysz jak tu gramy.

  8. #8

    heraldyk
    Guest


    Default

    Widzę całkiem spory squadron
    Ja gram kartami (modele są dla mnie za drogie) i mam tutaj grupę którą od czasu do czasu uda mi się namówić na jakieś polowanko. Szkoda że nic regularnego, ale zamierzam to zmienić.
    Widzę że masz dodatek FLIGHT OF THE GIANTS, może go kiedyś dorwę go w swoje łapki. Na razie dysponuję podstawkami do WWI - FA, WYB i BD, a w najbliższym czasie przyleci do mnie WWII podstawka.
    Jak wspomniałem chciałbym reaktywować polską stronę i być może użądzić mały zlot miłośników w mojej okolicy (to w przyszłości).

  9. #9

    Default

    Super! Chetnie przyjechalbym do was pograc. Karty sa wystarczajace. A gdybys chcial kupic minisy to wejdz na bard.pl

    Wyprzedaje caly system!!!

  10. #10

    Default

    I namow chlopakow, zeby sie zarejestrowali na tym forum. Latwiej i za darmo mozna sie umawiac na granie...

  11. #11

    heraldyk
    Guest


    Default

    Widziałem co się dzieje na bardzie, niemniej jednak modela są drogie, zwłaszcza jak chcesz kupić większą ilość to już ten ból czuć.
    Jako szanujący się szkot czekam na happy hour

  12. #12

    Default

    A co do reaktywowania jakiegoś polskiego forum, to powiem Ci, że nie chciałbym się rozdwajać, zwłaszcza, ze tu mamy polskie subforum i można się nieźle na nim komunikować w ojczystym języku. Juz i tu jestem dość zaangażowany czasowo i daje mi to sporo fanu, tak więc prac nad polskim forum byłaby ponad moje siły
    Spróbujmy zadziałać tutaj, naprawdę jest ciekawie, sporo się dzieje i mamy darmowe wsparcie techniczne (choć osobiście przelałem zarządzającemu forum datki na kilkdziesiąt $. Myślę, że było warto, bo ludzie tu są naprawdę niesamowici. Dziś dostałem list od Ed2 z figurkami pilotów, osobistymi pozdrowieniami i znaczkiem na kopercie z 1966 roku !!! Tysiąclecie państwa Polskiego!!! Amerykański znaczek, który Ed kupił w 1966 roku.

  13. #13

    Default

    A to Ty do mnie pisałeś Właśnie skorzystałem z wyprzedaży na bardzie i teraz mam juz 11 modeli

  14. #14

    Default

    Super. Ja kupiłem u nich 5, przy czym dwa przysłali z innymi załogami, niech tam! Ceny rzeczywiście zdołowali i warto było kupić.

    Pozdrawiam,
    Andrzej.

  15. #15

    heraldyk
    Guest


    Default

    A mnie już brakło na modele
    Ale kupiłem sobie rozszerzenie do WWII

  16. #16



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •