Ares Games
Results 1 to 10 of 10

Thread: Co mamy, czym latamy/What we have, what we fly

  1. #1

    Default Co mamy, czym latamy/What we have, what we fly

    Tutaj będziemy się chwalić, co kupiliśmy i czym najbardziej lubimy latać. Zobaczymy jakie maszyny są najpopularniejsze wśród naszych rodaków.

    Here we will praise what we bought and what we like to fly. We'll see what machines are most popular among our countrymen. That I'll start

    To ja zacznę:


    DoW, FftS, FL, EftR.

    Minis:

    Spitfire (Wright, Falkowski, Vybral)
    Messerschmitt (Pankratz, Galland, Balthasar, Molders)
    Zero (Sakai, Fujita, Shindo)
    Wildcat (Steiger, Galer, McWorther)
    Junkers(no name)
    Val (Takahashi/Kozumi)
    Hurricane (Kuznietsow, Bader)

    Jak widać są już pierwsze wojenne uszkodzenia. Sakai stracił antenkę a Galland łopatę śmigła
    Last edited by Padi; 11-26-2011 at 11:12.

  2. #2

    Default

    OK, rozumiem - IIWŚ, czyli system DoW.
    Mam z tego systemu dość dużo. Obydwa pudła plus wszystkie dodatki oraz trochę miniatur: 2 Ju87, 4 Bf109, 4 Spity, 3 Zera, 2 Hur, 3 Vale, 3 Grummany - to chyba wszystko.
    Mam większą kolekcję WoW
    Attached Images   

  3. #3

    Default

    Wielkie dzięki za tego clienta. Tymczasem udało mi sie upolować i leci do mnie WWII Deluxe oraz Zero Saburo Sakai'a. Wszystko powinno byc już jutro.

  4. #4

    Default

    Super Marku, w Rebelu jest jeszcze sporo miniatur, niektóre w dobrych cenach. Ja się teraz przymierzam do przemalowywania albatrosów i fokkerów!

  5. #5

    Default

    Nie kupie wszystkich, to pewne. Raczej się skupię na tych, których nie ma w żadnym zestawie (a jest takich kilka). Także niedługo i ja przedstawię zdjęcia mojej kolekcji.

  6. #6

    Default

    Super. A jakbyś zainstalował wow online, to wpadnij tam czasem, może się spotkamy i powalczymy

  7. #7

    Default

    no dzisiaj logowałem sie kilka razy ale nikogo nie było. i szkoda, że jest tylko system 1 wojenny. Widzę, że zasady są trochę inne, wiec muszę poczytać.

  8. #8

    Default

    Update. Poza tym widzę, ze niechcący kupiłem identyczna walichę jak masz Ty

  9. #9

  10. #10

    Default

    A przy okazji pochwalę się swoim pierwszym przemalowanym DR.I

    Mah Headroom zrobił z niego kartę, a Oberst Hajj pzerobił go mi na personalnego avatara!

    http://www.wingsofwar.org/forums/sho...irst!)-repaint



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •