Ares Games
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 101 to 139 of 139

Thread: Poptávám, nabízím, vyměním

  1. #101

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Reedice je verejnym tajemstvim. Vetsinou probiha uvedeni nove serie takto:
    septanda od zasvecenych (autor nebo admin) -> fotky modelu bez kamuflaze na FB -> oficialni foto vsech modelu na webu -> fotka krabice s letadly v kancelari Aresu na FB -> vydani pro US -> vydani v Evrope.
    A ted jsme ve fazi septandy? A kolik to vetsinou zabere, nez septanda dorazi zhmotnena do Evropy?

  2. #102

    Default

    Septanda probehla pred ctvrt rokem. Optimisticky odhad je rok, ale nepocitej se Starter Setem a vlastne ani neber vazne muj odhad - reprinty jsou ze sve podstaty nesystemove, nelze vic nez hadat. Reprint S1 WGF se vyloupl vyrazme driv, ale vpodstate najednou bez oficialniho ohlaseni.
    Hele, fakt bych s tim ted neuvazoval - rok nadseni pro hru, kdyz ji nemas, nevydrzi, znam to na sobe.

  3. #103

    Default

    Uz to spis beru ze sberatelskeho pohledu. Ted poridit Spita a Hurricana (a klidne at si to rozdaj s Italama nebo Japoncema) a neeekdy (za rok) ze k nim ten nemeckej kamos pribyde.

  4. #104

    Default

    To je zdravy herni pristup
    Kdyby ses potreboval zorientovat, v prehledu WWII jsou letadla rozdelena podle moznych kampani, treba ti to napovi co se historie tyce. Je to jen takovy zakladni prehled, na vycerpavajici stat nemam silu (a ani chut, protoze bychom skoncili treba u 4x Vybirala proti 4x Gallandovi).

  5. #105

    Default

    jojo, ten prehled je paradni, diky za nej

  6. #106

    Default

    Na úvod dodám, že jsem si plně vědom jaký jsem "úchyl" a netřeba mi to připomínat. Nabízím za poloviční cenu nový Bristol F.2B Fighter. Když jsem si jej vybíral, dával jsem pozor na detaily a uniklo mi pár šmouh na horním křídle, běžně téměř neviditelných. Je to jediná vada modelu, to garantuji. Jako excelentní magor však chci mít i pohled na křídlo bezchybný, proto prvnímu zájemci odprodám zmíněný Bristol za 150 Kč + poštovné. Součástí kontraktu budiž i závazek doživotní mlčenlivosti pokud vás někdy seznámím se svou partnerkou.

    Name:  IMAG0149.jpg
Views: 514
Size:  91.7 KB

  7. #107

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Ahoj Dane.
    Pokud je Bristol F.2B volný, bral bych ho. S doživotní mlčenlivostí nemám problém. Platební podmínky prosím poslat na: David.Rejcha@centrum.cz
    S poudravem
    David

  8. #108

  9. #109

    Default

    Prodám knihu "Spojenecké stíhačky 1939-1945" za kilo.
    Nakl. Svojtka ...

  10. #110

    Default

    Rizenim osudu se u me doma objevil druhy WoW DeluxeSet WW2, tj. mam vse dvojmo. Ted premyslim, jak s tim nalozit.

    Pro zacatek me napadlo tohle:
    nabizim kterykoli z modelu Deluxe setu (nesly sehnat samostatne) vymenou za Messerschmitt Bf-109 Balthasara nebo Molderse, tj.

    Nabidka:
    zelene Zero (Fujita)
    jediny "britsky" Spitfire (Wright)
    Wildcat FM-1 (Steiger)
    zlutonosa Bf109 (Pankratz) - ten jen v krajnim pripade

    Poptavka:
    Bf109 Balthasar
    Bf109 Molders

    pro inspiraci:
    Name:  deluxeset.PNG
Views: 475
Size:  213.8 KB
    Name:  fujita.png
Views: 487
Size:  223.0 KB
    Name:  steiger.png
Views: 484
Size:  196.2 KB
    Name:  wright.png
Views: 482
Size:  198.0 KB
    Name:  pankratz.png
Views: 480
Size:  198.0 KB

  11. #111

    Pedrojemivedro
    Guest


    Default

    OK, netuším, které nabídky jsou ještě aktuální a které už ne.
    Tudíž - nenabízí někdo nějaká druhoválečná (WWII) letadla? (Klidně hraná, drobné povrchové vady nevadí..., klidně ze starterů, apod.) Mám karetní verzi, ale modýlky jsou modýlky, že... :-) Nicméně i tak cena není nedůležitá...:-L

    A kdyby se někdo potřeboval zbavit pár prvoválečných (WWI), asi bych se také neurazil... (ale tady nemám balíčky manévrů..)

    Díky za nabídky;-)

  12. #112

    Default

    Běž to Světa Deskových Her, Láďa jich tam spousty prodává. A chodíme tam hrát ...

  13. #113

    Pedrojemivedro
    Guest


    Default

    Díky - a chápu správně, že tam prodává i modely, co nejsou na e-shopu...?

  14. #114

    Default

    Vítej Pedro.
    Určitě zajdi pro modely k Láďovi a přidej se k naší partě na úterní hraní. Víc hráčů = víc zábavy.

    Zbytky WWII vyprodává taky Hras v pasáži Rokoko na Václaváku - viděl jsem tam ve čtvrtek určitě Wildcaty/Martlety a Spitfiry a ještě nějaké Japonce a myslím, že tam bylo ještě něco co si nepamatuju. A ti to na e-shopu rozhodně nemají.

    Z WWI tam na polici leží ještě jedna krabice s hnědým balónem a barevným Ni-16 - to by možná zajímalo Sašu co s námi hrál minulý týden.

    Některé starší modely se dají sehnat taky na www.svet-her.cz ale taky už toho moc není.

  15. #115

    Pedrojemivedro
    Guest


    Default

    Díky za tipy - SDH (Láďu;-) jsem navštívil a něco pokoupil.
    V Rokoku (už) nic nemají - odnesl jsem si posledního Spitfira, ovšem bez jedné výškovky Jen ten balón tam zůstal...
    SH - mají prakticky totéž, co SDH, takže bez nákupů...

    Hraní - problém je, že úterky jsou pro mě zabité, chodím se starším synátorem na plavání. Nicméně dnes jsem se v SDH dozvěděl, že se výhledově chystají i prodloužené čtvrtky, a to by asi občas šlo...

    Btw: je nějaké "zelené" vlákno (= začátečnické)? Ať to neza*írám tady...

  16. #116

    Default

    Jestli se tam ten Spit udrzel bratru nejakych pet let, tak je div, ze to odnesla jen vyskovka. Ale rozumim, kdysi jsem mel zkazeny den z Hurricana, ktery mel vyosenou prostredni tecku na rondelu na boku trupu.

    Zacatecnicke vlakno nehledej - pis kam si usmyslis nebo si na otazky klidne zaloz vlastni

  17. #117

    Default

    Mně tam zase ten kudrnatej sympaťák zarezervoval Falkowskiho bez kabinky.

  18. #118

    Default

    Divim se, ze takove zmetky projdou vystupni kontrolu (viz rozlomena poustni Me.110 apod.). Asi delaji (a delali) jen namatkovou.

  19. #119

    Default

    Jen ryze teoreticky - Moldersovu nebo Balthasarovu Bf109 jste nekde nezahledli?
    Pripadne nemate nekdo nejake info, jestli se planuje jejich reedice?

  20. #120

    Default

    No, těžko říct, jestli Mölders nebo Balthazar, ale někdy na přelomu roku by měl vyjít DeLuxe Set tematicky k Bitvě o Británii, takže Me.109E-3 nebo E-4 by se tam mělo objevit. Dál tipuji Spitfire Mk.II, Hurricane Mk.I a Stuku, ale ty dvě poslední jsou bez záruky.

  21. #121


    Users Country Flag


    Name
    Martin
    Location
    Vyberte prosím region, stát nebo provincii
    Sorties Flown
    10
    Join Date
    May 2017

    Default

    Pokud by někdo měl zájem o Nakajima Ki-84 Hayate (Fujitomo), nabízím jej za 270 Kč + případné poštovné.

  22. #122


    Users Country Flag


    Name
    Martin
    Location
    Vyberte prosím region, stát nebo provincii
    Sorties Flown
    10
    Join Date
    May 2017

    Default

    Mám možnost získat modely za lepší cenu jak do I. tak i do II. sv. války a také můžu sehnat i modely do SoG. Bohužel je tam vždy určitý limit za který musím objednat a já sám ho nedám, tak pokud by měl někdo zájem, rád mu zodpovím jakýkoliv dotaz. Stačí mě poslat zprávu.
    Stíhačky z 2. sv.v. vychází na 280 korun, nový core set je za 1400.

  23. #123

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Zdravím všechny nadšence do hry Wings of War, Wings of Glory.
    Na Zatrolených hrách v sekci bazar nabízím v aukci některé přebytky ze sbírky.
    http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/52961/

  24. #124

    Wanderer's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Honza
    Location
    South Moravia / Czech republic
    Sorties Flown
    28
    Join Date
    Jul 2017

    Default

    Koupím Fokker EIII / AIII a Airco DH2 nebo budu rád i za tipy kde je pořídit.

  25. #125

    Default

    Nepotěším tě. Tohle je teď bohužel téměř nadlidský úkol. Musel bys mít superkliku.
    Skladem není vůbec nikde po světě.
    Občas se objeví na ebay a s poštovným z austrálie nebo ameriky pak vychází v lepším případě na tisícovku.
    V některých aukcích to pak jde ještě o dost výše.

  26. #126

    Default

    Pokud by ti stačil neoficiální model, tak se dají sehnat stavebnice z několika zdrojů.
    Eindecker má Valom. V dualpacku buď dvojici E.III nebo jedne E.III a Nieuport 11. U Artura za 220 korun.
    D.H.2 i Eindecker pak nabízí Redeagle miniatures z Anglie po 5 librách.
    Nedávno jsem objevil ještě Tin-Soldier, který má také oba dva tyto modely za 8,5 dolaru.

  27. #127

    Wanderer's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Honza
    Location
    South Moravia / Czech republic
    Sorties Flown
    28
    Join Date
    Jul 2017

    Default

    Díky za info. Není to nic, bez čeho by se nedalo žít. Hrajeme to se synem a ten Fokker se mu hrozně líbí, no a mě zase to Airco. Pustíme tedy asi do modelu. Jen mě štve, že jsem prošvihl ten inzerát nade mnou, tam byly oba. Ale takový je život. Aspoň že jsem sehnal Morane typ N. Nějak nás ty jednoplošníky ze začátku války chytly.

  28. #128

    Default

    Jestli hovíš angličtině, zkus ještě Sales sekci tady na fóru. Pravděpodobnost je malá, zvlášť pro tyhle dvě letadla, ale nikdy nevíš. Jinak pak samozřejmě modelářit, přesně jak píše Kubajs. Třeba mé přítelkyni se to "vymodelařené" líbí víc

  29. #129

    Wanderer's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Honza
    Location
    South Moravia / Czech republic
    Sorties Flown
    28
    Join Date
    Jul 2017

    Default

    Angličtina je v pohodě a modelářství taky. Vypadá to, že letos bude pod stromečkem trošku menší stavebnice. :-) Spíš pak budu muset nějak dořešit podstavec a manévrovací karty. Ale to by tu ke stažení snad mělo být taky.

  30. #130

    Default

    To je pak docela snadné. Buď to můžu naskenovat co mám já (zelený a celozelené DH.2) nebo můžeš zkusit zabrousit do alb uživatele OldGuy59 (Mike z Kanady), který toho udělal spoustu. Nebo, pokud bys ani tam neuspěl, ho o vytvoření požádat

  31. #131

    Wanderer's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Honza
    Location
    South Moravia / Czech republic
    Sorties Flown
    28
    Join Date
    Jul 2017

    Default

    Díky za pomoc, uvidím co seženu za modely a pak budu řešit ostatní.

    Teda netušil jsem, že mě to tak chytne.

  32. #132

    Default

    Quote Originally Posted by Wanderer View Post

    Teda netušil jsem, že mě to tak chytne.
    Vítej do klubu postižených.
    Kdo vlastně na tebe seslal tu tradiční kletbu "Stačí jen dvě letadla a můžeš hrát"?

  33. #133

    Wanderer's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Honza
    Location
    South Moravia / Czech republic
    Sorties Flown
    28
    Join Date
    Jul 2017

    Default

    Neobezřetně jsem před pár měsíci za lacino koupil dvě sady po 4 letadlech, jednu na první válku a jednu na druhou. Vůbec jsem netušil, že něco takového existuje. Letadla mě vždycky bavily a když jsem viděl stolní hru s modely letadýlek, tak jsem si řekl, že to zkusím a když tak to zas prodám. Dodatečně jsem zjistil, že oboje byly limitované edice. Pak jsme nutně potřebovali dvoumístné stroje, pak víc stíhaček, scénáře, kouře, plameny, zaseklé zbraně, balón...
    Teď už je za vitrínou přes 40 letadel, vytištěná obrovská hrací mapa a začneme vyrábět modely letadel a tanků. Syna to baví, mě taky. Tak asi tak.

  34. #134

    Default

    Quote Originally Posted by Wanderer View Post
    Spíš pak budu muset nějak dořešit podstavec a manévrovací karty. Ale to by tu ke stažení snad mělo být taky.
    Kdybys něco nenašel, napiš PM a něco vymyslíme. Existují i pravidla pro spoustu letadel, která zatím oficiálně nevyšla. To je veilkánský prostor pro modeláře.
    Pozor, to je další kletba

  35. #135

    Default

    Quote Originally Posted by Wanderer View Post
    ...
    Teda netušil jsem, že mě to tak chytne.
    A bude hůř...

  36. #136

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Kdybys něco nenašel, napiš PM a něco vymyslíme. Existují i pravidla pro spoustu letadel, která zatím oficiálně nevyšla. To je veilkánský prostor pro modeláře.
    Pozor, to je další kletba
    Jo, jo, a Kubajs si chtěl pomoct jen pár letadly z východní fronty WWII, že?
    Last edited by Dan-Sam; 10-05-2017 at 04:46.

  37. #137

    Default

    Ahoj, v ramci inventury jsem nasel prislusenstvi od PYRKOLu, ktere jsem si privezl z nejakeho prazskeho CONU. Jedna se o "The Crashed Baron" - modylek sestreleneho letadla z WW1.

    Zaroven si vybavuju, ze na nejakem CONu nekdo dostal to same, akorat ve variante pro WW2

    Dotaz zni: Vymenil by nekdo variantu WW2 (shanim) za variantu WW1 (mam a nabizim)

    WW2 varianta vypada asi takhle https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net...78&oe=5D21B8FD

  38. #138

    Default

    The crashed baron byla speciální várka od Pyrkolu pro náš CON 2016 (jestli dobře počítám).
    To se jinak nedalo koupit.
    Ty spadlý letadla ve variantě WW2 moc nemáme. Já teda vůbec.
    Mám pocit že jsou nějaká v herně u Ládi, tak se zkus případně domluvit s ním.

  39. #139

    Default

    ok, dik za info.

Page 3 of 3 FirstFirst 123


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •