Ares Games
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 50 of 139

Thread: Poptávám, nabízím, vyměním

  1. #1

    Default Poptávám, nabízím, vyměním

    Pokud by někdo měl zájem o Nieuport 23 ruského letce Kibanova, nabízím jej za 100 Kč + případné poštovné.
    • Nieuport 23: manévrovací balíček "I", střelba B, zásahů 12, dostup 12, stoupavost 3, do služby zařazen v březnu 1916

  2. #2

    Default

    Von.rybnik má zájem, tak až se příště uvidíme, vezmu ho od Tebe.

  3. #3

  4. #4

    Default

    Dane, Kubajsi, vezu do Prahy jeden volný Albatros D.III (Brumowski), pokud byste ho někdo chtěli, nechám vám ho, ale vzhledem k vysokému poštovnému (21,- EUR) za něj budu chtít 450,- Kč.

    Kdo z vás se dřív ozve, ten ho bude mít.

    Chystám se dělat další objednávku letadel z Itálie, tak se můžeme domluvit aby to poštovné příště vyšlo levněji, na tři lidi už to nebude taková darda. Doručení trvá něco přes dva týdny.

  5. #5

    Default

    Přenechávám Kubajsovi - já už bych jej měl mít na cestě z jiných zdrojů. Koukám, že zázraky se dějí

  6. #6

    Default

    Určitě ho chci!!!
    Díky

  7. #7

    Default

    OK, máš ho u mě, vezmu Ti ho na další hrací večer.

  8. #8

    Default

    Fajn. Snad se brzy na nějaký další dostanu.

  9. #9

    Default

    A máme tu další aukci. Pokud by někdo měl zájem o Hawker Hurricane britského letce Douglase Badera (kamufláž z Bitvy o Británii), nabízím jej za 100 Kč + případné poštovné. Hurricane má mírně vyosený červený bod v britské kokardě na levé straně trupu a lehce nepřesně nalepené pruhy na kormidle na téže straně. Je ideální pro repaint, třeba zrovna na Kuttelwascherova Night Reapera (byť nebude mít 4 kanony čouhající z křídel, ale to žádný z WoW).
    • Hawker Hurricane Mk.I: manévrovací balíček "C", střelba B+B/B, zásahů 17, dostup 12, stoupavost 3, do služby zařazen v roce 1937

  10. #10

    Default

    Cus Dane mas jeste hurricana na vic ja mam zajem pri rozdelavani a odstranovani barvy z kuznecova sem kridla dost pokurvil takze nahradni dily sou potreba stejnak sem to tak nak tusil ze pri tom repaintu spotrebuju na jeden model 2

  11. #11

    Default

    Radku, Hurricane je stale volny. Pokud o nej stojis, vezmu ho na dalsi nase hrani a za zminovanych 100 Kc je tvuj.

  12. #12

    Default

    Jasne priste ho prines rad ho beru ty kridla uz bohuzel nespravim

  13. #13

    Default

    Nepovaluje se někomu doma zbytečný Nieuport 17 (Lufbary/Thenault), klidně už rozbalený a hraný?

  14. #14

    Default



    Zdravím vás, pokud má někdo zájem, postavím téměř cokoli z WWI 1/144 v jakékoli kamo.

    ukázka zde : http://andypan.rajce.idnes.cz/era/

  15. #15

  16. #16

    Default

    Díky, jednou se určitě zapojím i do hry

  17. #17

    Default

    Narazil jsem na netu na dva české obchody, které ještě mají něco z Wings of War:

    http://www.ostrovherahlavolamu.cz/ka...yr_id&jak=desc - zajímavý je hlavně výprodej obou setů Balloon Busters po 600 Kč a taky mají dva ze tří modelů S.E.5a (Bishop už bohužel ne) a všechny tři modely Pfalz D.III/D.IIIa. Také mají něco s WWII, tuším, že jde o celou sérii II.

    http://www.fantasyobchod.cz/advanced..._description=1 - mají 2ks obou Playmats (East i West)

  18. #18

    Default

    V pátek jsem byl v kamenném obchodě Svět deskových her a na poličce byly dvě balení Flight of the Giants. V online obchodě se nezobrazují, že jsou na skladě, ale pokud je od pátku nikdo nekoupil, jsou tam.

  19. #19

    Default

    Kdyby měl někdo zájem, tak se zrovna na Zatrolených hrách draží WWII Deluxe set za (zatím) poměrně příjemnou cenu 790 Kč. Nemít svou optimalizovanou sestavu, neváhal bych.

  20. #20

    Default

    Připomínám, že kdyby někdo stál (o podle mě) velmi krásnou krabici od WWII Deluxe setu (tu první), tak rád zdarma věnuji. Koncem července jinak půjde do recyklace.

  21. #21

    Default

    o krabici sehlasim ja pouziju stejne jako tu prvni

  22. #22

    Default

    Safra, ty jsi rychlej! OK, je tvá - schovám ji pro tebe až se někde potkáme. Sice si už nepamatuji, jak dopadla ta první, ale jistě bude v dobrých rukou.

  23. #23

    Default

    Dá se ten Brumowski ještě někde sehnat? Mimo něj a Kempfa má všechny... dík za info.

  24. #24

    Default

    Quote Originally Posted by Ernfried Randa View Post
    Dá se ten Brumowski ještě někde sehnat? Mimo něj a Kempfa má všechny... dík za info.
    Dá, tohle je asi poslední zdroj, ale poštovné je drahé (asi 20 EUR), chce to objednat více věcí najednou, třeba pro více lidí:
    http://hobbygiochi.com/product/wings...iii-brumowski/

    Mají toho ještě vcelku dost, i když už jsou vybrané trojplošníky a tak:
    http://hobbygiochi.com/category/boar...erra-mondiale/

  25. #25

    Default

    Díky moc.: Minis:

  26. #26

    Default

    Quote Originally Posted by 144sram View Post


    Zdravím vás, pokud má někdo zájem, postavím téměř cokoli z WWI 1/144 v jakékoli kamo.

    ukázka zde : http://andypan.rajce.idnes.cz/era/
    Ahoj ,měl bych zájem o postavení Fokker Dr.1 camo je jednoduché v podstatě modrobílá kombinace s písmeny ER na vrchním krídle a černým krytem motoru (viz avatar) . Jaká je dodací lhůta a cena ? Díky.

  27. #27

  28. #28

    Default

    Michale, možná by stálo za to tu cenu napsat i tady, třeba bych měl taky o sestavení nějakého modelu od firmy Šrám zájem a třeba i někdo jiný.

  29. #29

    Krasty
    Guest


    Default

    Ahoj, pokud by někdo objednával z Itálie,rád bych se přidal.

  30. #30

    Default

    Jo, jasně, dodací lhůta cca týden a cena i pro Skota, 550,- Kč :-)

  31. #31

    Default

    550,- za sestavení a nabarvení modelu?

    Model mě stál 400,- sám o sobě, takže asi budu raději chvíli trénovat na jednodušších modelech nebo holt jeden zkazím, abych se to naučil sestavit, protože dát za letadlo bez podstavce a manévrů skoro litr se mi opravdu nechce, zvlášť když to samé letadlo bude v sérii 6 se vším všudy za cca 300,- Kč.

  32. #32

    Default

    Asi si nerozumíme, model je mojí produkce, takže je v ceně...
    Je trochu rozdíl mezi modely ode mě a od Nexus nebo Shapeways...
    Navíc dělám jakoukoli kamo což asi 6. nebo jakákoli jiná serie nepokryje
    Tady je na ukázku předělaný Snipe od Nexus na Salamandera:
    Name:  Salamander.jpg
Views: 718
Size:  83.0 KB

  33. #33

    Default

    Jde o to, že já mám Aviatik Berg D.I od firmy Šrám (dvakrát). Dokonce si ho i obstojně nabarvím a polepím. Akorát ho nedokážu sestavit, v tom je ten problém. Proti Skytrexu nebo Revirescu je to vyšší modelářská liga. :embarass:

    Barvení modelů mě baví, takže to bych snad ani nechtěl aby dělal někdo jiný.

  34. #34

    Default

    Prodám Caproni Ca.3 (Buttini) od Ares Games za 500,- Kč. Krabice byla otevřena, ale žetony jsou nevycvakané a karty stále zabalené.

  35. #35

    Default

    Sorry for the English break in but I should have listened to my Grand Ma.

  36. #36

    Default

    Vyrábím 65 typů, z toho téměř všechny typy stíhaček WWI , teď pracuji na Spadech, ty jediný mi ještě chybějí.
    Resiňáky stíhaček prodávám za 210,- korun nesestavené, pokud chce někdo koupit postavený model v
    jakékoli kamo, je to za 550,-. Dvojmístné jsou o něco dražší, tam záleží na domluvě.
    Honzo tys měl myslím zájem o dekály na italy, dělám na Spady VII a na Nie-17:
    Name:  It-Nie-17.jpg
Views: 720
Size:  12.9 KB
    Name:  It-Spad-VII.jpg
Views: 734
Size:  13.2 KB

    Dělám i dekály pro námořní Camely včetně toho karetního
    Name:  br.jpg
Views: 714
Size:  11.3 KB
    námořní Pupy
    Name:  pup.jpg
Views: 687
Size:  9.5 KB
    a na SE-5a z 25th Aero Sqn USAF, čísla. 11, 13 a 19.
    Name:  se.jpg
Views: 728
Size:  28.4 KB

    Dále Fokker D.VII aces, což je aršík pro 18 pilotů, létajících na tomto typu.
    Name:  d7.jpg
Views: 710
Size:  10.2 KB
    Dále Dr.I Kirschtein a Udet, což je ten černobíle pruhovaný stroj,
    který Udet podědil po Kirschteinovi a dopsal na něj jméno své milenky LO.
    Name:  dr1.jpg
Views: 756
Size:  39.1 KB

    Tady je moje nejnovější stavebnice, Nieuport VIH:
    Name:  krab-VIH.jpg
Views: 730
Size:  26.6 KB
    Name:  100_1591.jpg
Views: 761
Size:  108.4 KB

    Nebojte se a klidně mi napište, domluva je možná vždycky, nejsem žádný zlatokop :-)
    Michal
    Last edited by 144sram; 07-31-2012 at 00:08.

  37. #37

    Default

    Moc moc pekne a co taklhe WW2 v 1:200 to bys nemel ?

  38. #38

    Default

    Tak to nemám.... zatím ... :-)
    Co konkrétně by sis představoval?

  39. #39

    Default

    no urcite bych chtel Avengera a Dauntlese a mozna i neco dalsiho

  40. #40

    Default

    Neplánujete někdo nákup pegs?

    http://www.aerodromeaccessories.com/...tude-pegs.html

    Mohli bychom se podělit o poštovné.

  41. #41

    Default

    Ládínek je myslím objednal.

  42. #42

    Default

    Quote Originally Posted by Lino22 View Post
    Ládínek je myslím objednal.
    Pak by bylo fajn, kdyby dal vědět, kdy asi tak budou na skladě, pokud vůbec.

  43. #43

    Default

    Quote Originally Posted by Watchdog View Post
    Pak by bylo fajn, kdyby dal vědět, kdy asi tak budou na skladě, pokud vůbec.
    Tak mu brnkni . Mimochodem vcera jsem byl na Deskohraní a ač tam měli minule deluxe set WWI tak letos jsem ho tam už neobjevil. Ale maji tam pár novejch kousků.

  44. #44

  45. #45

    Default

    Festival deskových her v Tyršově domě. Trvá celý týden, a je to každoroční akce.

  46. #46

    Default

    Náhodou jsem objevil na aukru, že někdo nabízí Albatros a Nieuport. Momentálně za 299,-. Končí v pondělí před polednem!
    Třeba by to bylo pro někoho z vás zajímavý:
    http://aukro.cz/wings-of-war-i2930093100.html

  47. #47

    Default

    Diky!

  48. #48

    Default

    Vzhledem k tomu, že stále optimalizuji svou sbírku (a doufám, že už mám teď na nějaký čas pokoj), sešly se mi tu 4 letouny.
    K prodeji za jednotnou cenu 100 Kč / ks + případné poštovné.
    Jedná se o tyto kousky:

    • WWI: Albatros D.III - L. Hautzmayer
    • WWI: Albatros D.Va - E. Udet, nerozbalený balíček manévrů, lepená vzpěra, původní od Nexus
    • WWII: Dewoitine D.520 - P. Le Gloan, Vichy France, nerozebalené manévry
    • WWII: Grumman F4F-3 Wildcat - R. E. Galer


    Name:  Albatros D.Va  (Udet).jpg
Views: 736
Size:  23.8 KBName:  Ludwig Hautzmayer.jpg
Views: 714
Size:  55.7 KB
    Name:  Dewoitine D.520 (Le Gloan).jpg
Views: 708
Size:  26.1 KBName:  Grumman F4F-3 Wildcat (Galer).jpg
Views: 720
Size:  57.6 KB

  49. #49

    Default

    Dane toho Wildcata bych bral, ale jsem uchyl na porovedeni, muzu se na nej prvne kouknout?

  50. #50

    Default

    Nevím sice, co znamená "úchyl na provedení", ale samozřejmě ti ho rád ukážu. Je to ten s červenými doplňky a i když jsem s ním nějaký čas hrál, je v dobré kondici. Však uvidíš sám.

Page 1 of 3 123 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •