Ares Games
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 50 of 114

Thread: Podzimní hraní

  1. #1

    Default Podzimní hraní

    Původní vlákno už začíná být trochu plné, tak pouštím další.
    Jak to vidíte s hraním v následujících týdnech? Já můžu relativně dobře příští týden (možná bych zkusil dotáhnout i přítelkyni, aby nás bylo víc než obligátní tři), ale týden potom budu na školení v Liberci, takže Smolíček Pacholíček. Dál zatím nevidím. Co vy, přidá se ke mě někdo?

  2. #2

    Default

    Příští týden by to snad šlo ve čtvrtek, pak netuším co bude.

  3. #3

    Default

    Ja byl dnes vyzvan at zejtra zase prinesu letadylka do Cipu takze kdo by jsete mel zajem budeme tam zhruba od 18:00 letadla beru vsechny

  4. #4

    Default

    Jsem doma, mimo Prahu, mám týden dovolenou.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Shivaja View Post
    Ja byl dnes vyzvan at zejtra zase prinesu letadylka do Cipu takze kdo by jsete mel zajem budeme tam zhruba od 18:00 letadla beru vsechny
    Člověče, škoda že o takových akcích nedáš vědět dřív. (byť chápu, že v tomto případě to asi nešlo)
    Nicméně co ten příští týden?

  6. #6

    Default

    Bohužel tento týden nemůžu. O víkendu jedu pryč a nechávám rodinu doma, takže je nemůžu nechat doma samotný i ve čtvrtek.

  7. #7

    Question

    OK, takže já a Honza. Ještě někdo další? Radku?
    Zkusím obepsat ještě ostatní "Pražáky", třeba si někdo dá říct. Docela rád bych se někdy sešel i ve více než třech

  8. #8

    Default

    Pražáci jsou na dovolené, přijíždějí jim děti z prázdnin, nebo jsou líní

  9. #9

    Default

    Je to zlo ta Praha. Nejsmutnější je, že z těch tří, co se jakž takž pravidelně scházíme, jsme ze dvou třetin náplavy. Vlastně jen Kubajs je místní. Musíme ty ostatní "(ne)Pražáky" nějak vyhecovat

  10. #10

    Default

    Já už naši skupinu lámu třetí týden a to je jedna výmluva za druhou ...

  11. #11

    Default

    A nechceš přijít alespoň ty? (ano, vím, jak zoufale to zní...)

  12. #12

    Default

    Hmmm, nakonec, tenhle čtvrtek od pěti by možná i šel, práce se přesunula na pátek Kdy a kde?

  13. #13

    Default

    No vida, už to začíná být veselejší Pokud takhle brzy bude moct i Watchdog, tak můžeme do herny u Švandova divadla - mají tam do osmi, případně se pak přesunout do některého z občerstvovacích zařízení Co ty na to Honzo?

  14. #14

    Default

    A není lepší zahájit hrani v hospodě rovnou?

  15. #15

    Default

    Dane, Watchdog se zítra nikam dřív jak tak na 18.00 nedostane.

  16. #16

    Default

    no ja bych eventuelne taky dorazil jeste bohuzel nevim ja to bude jestly nepudu do prace ale jinak by to slo a navrhoval bych cernyho rytire na florenci tam maj ve ctvrtek otevreno dyl myslim do 11:00 a maj tam peknej podklad pro miniatury.

  17. #17

    Default

    No vida, to už začíná znít velmi dobře. Přítelkyně se mi svěřila, že by to taky zkusila, když na ní budeme hodní (a to budeme), takže by nás mělo být dost (4-5). Můžeme se sejít v pět, naučit jí základy a až přijde Honza, zkusit něco VELKOLEPÉHO (třeba 3+3 nebo tak ). Radku, ověříš rytíře? Začínám se fakt těšit

  18. #18

    Default

    Neprochází Černý Rytíř náhodou rekonstrukcí? A mají tam do 20.00.

    Dane, jsi schopný vzít gaming maty?

    Já mám v Praze 3x Albatros D.III, 2x Sopwith Camel, 1x R.E.8, 2x UFAG C.1 a 2x SPAD XIII. Plus kartičky, takže by se dalo proxovat.

  19. #19

    Default

    Podložky zatím nevlastním, 4'x6' by mi měly přijít zhruba za dva týdny, ale teď nemám nic. Zato letadel mám plné krabice (t.j. 18 + 2 balóny) a kdybys byl v nouzi, můžeme použít ještě toho Kibanova, co ti dám pro von.rybnika. Ostatně kdyby bylo jó zapotřebí, můžu vytáhnout ještě d.Va (Udet; zjistil jsem, že se mi víc líbí Weber), co jsem chtěl zkusit střelit na Ebayi, schválně kolik to vynese.
    Hmm, s Rytířem je to tedy nepříjemné, skoro bych řekl že blbé. Co ta restaurace u Smíchovského nádraží co jsme se tam měli sejít předminule? Chce to větší stůl a dostatek světla, což (hlavně to druhé) U Kříže moc není

  20. #20

    Default

    Tak já dnes bohužel nebudu

  21. #21

    Default

    Quote Originally Posted by baron432 View Post
    Tak já dnes bohužel nebudu
    Žena tě nepustí? Tak snad alespoň Radek, Honza a moje přítelkyně. To bychom se sešli ve 4, což by byl téměř historický úspěch.

  22. #22

    Default

    Jsem klidně pro restauraci Na Peróně. Je to tam super a tam bych mohl snad být i dřív než v 18 hodin.

  23. #23

    Default

    No rytir ma napsano na strankach todle "Z DŮVODU REKONSTRUKCE BUDE PRAŽSKÁ HERNA (NIKOLIV OBCHOD) O VÍKENDU 10. A 11.9. UZAVŘENA " a pak taky tohle " z důvodu přesunutí plánované rekonstrukce herny jsme na tento víkend zařadili 2 turnaje: MtG " Takze vubec nevim jak to maj stou rekonstrukci kdyz sme tam byly zhruba pred mesicem tak hernu meli zavrenou a neco jim tam delaly naky zednici a otevrenej byl jenom kram s kartickama a figurkama Takze sem myslel ze maj rekonstrukci uz hotovou. Jinak normalne tam maj do 20:00 ale ctvrtek a patek maj do 23:00 a v patek rikal typek ze tam bejvai i dyl az treba do pulnoci kdyz sou lidi coz fungovalo i v Najade kdyz byly lidi a hralo se tak sme mely otevreno klidne i do 5 do rana obzvlaste prez leto.

    P.S. ja bohuzel nemuzu posralo se to presne jak sem cekal jdu na odpoledni do prace
    Last edited by Shivaja; 09-01-2011 at 03:29.

  24. #24

    Default

    Hmm, tak ve třech? Honzo, budeš hrát za dva? Obávám se, že z "rodinných" důvodů nemohu se svým letounem vzlétnout proti přítelkyni, protože by se mohlo stát, že bych měl střílet a, ehm, nemuselo by to dopadnout dobře...

    Edit: Co tedy tu hernu jak minule? Než přijdeš, naučím to přítelkyni a až přijdeš, tak bychom tam mohli někoho ulovit do čtveřice. Jakmile skončí, můžeme se přesunout ke Kříži. Is it acceptable?
    Last edited by Dan-Sam; 09-01-2011 at 03:43. Reason: doplnění návrhu

  25. #25

    Default

    OK, uvidíme, kdy budu schopný do Outpostu dorazit, pokusím se vypadnout co nejdřív, ale nevím, nevím, jestli vypadnu před 17. hodinou. Hrát za dva problém nemám.

  26. #26

    Default

    OK, my tam budeme s přítelkyní od pěti. Jen si za nic na světě nemůžu vzpomenout, jestli jsem ti vzal ty magnetky.
    Radku, docela jsi mě nepotěšil - mám pro tebe tu krabici No jo, co se dá dělat, stanou se horší věci.

  27. #27

    Default

    Tak to dnes bylo dobré. Byli jsme nakonec v Drtinově (U Švandova divadla) v herně, kde jsme měli k dispozici dostatečně velký stůl pro naše hraní. Během tří hodin hraní jsme stihli naučit moji přítelkyni létat, občas pořádně kousnout a ještě se dobře pobavit. Zvláštní bylo, že kdykoliv jsme se snažili nás nějak zvýhodnit, roznesl nás Honza na kopytech. Ve chvíli, kdy jsme postavili vcelku vyrovnané dvojice, šel k zemi zase on (byť mě tedy vzal s sebou). Jen se asi budu muset naučit pořádně létat se stíhačkami - zatím se mi (obecně) daří hlavně s dvoumístnými stroji

  28. #28

    Default

    Jo jo, hraní bylo super. Díky Tobě i Tvé přítulce.

  29. #29

    Lightbulb

    Tak ještě než mi Jíťa fotky, abychom je mohli uploadovat, dovolím si takové drobné shrnutí našich her.

    1. Dějství prvé, Průzkum nad francouzskými liniemi
      - Francie: 2x Nieuport 16 (Dan & Jíťa)
      - Trojspolek: Ufag C.1 (Watchdog)
      - Bodová vyrovnanost: 34 vs. 27 (dle Kubajsovy tabulky); 3 vs. 4 (dle Spartyho)
      - Výsledek: Trojspolek úspěšně vyfotografoval štáb francouzské armády a odletěl zpět za své linie.
    2. Dějství druhé, Na Západní frontě klid
      - Velká Británie: Sopwith Camel, Sopwith Snipe (Dan & Jíťa)
      - Trojspolek: 2x Albatros D.III (Watchdog)
      - Bodová vyrovnanost: 54 vs. 42 (dle Kubajsovy tabulky); 7 vs. 4 (dle Spartyho)
      - Výsledek: Hlídka Dohody byla smetena z nebe staršími stroji pilotovanými rakouskými piloty.
    3. Dějství třetí, Vítězná ofenziva
      - Velká Británie: Sopwith Camel, RAF S.E.5a (Watchdog)
      - Trojspolek: LFG Roland C.II, Pfalz D.IIIa (Dan & Jíťa)
      - Bodová vyrovnanost: 54 vs. 53 (dle Kubajsovy tabulky); 7 vs. 8 (dle Spartyho)
      - Výsledek: Trojspolek dokončil svou ofenzivu zničením dvou letadel při ztrátě jednoho vlastního.


    Rovnovaha letadel (dle Spartyho).pdf
    Rovnovaha letadel (dle Kubajse).pdf
    Last edited by Dan-Sam; 09-02-2011 at 13:34. Reason: přidání příloh

  30. #30

    Default

    Super Dane, jen vyměň francouzské linie za italské.

  31. #31

    Default

    Nemyslím, že to udělám - jsou to jednoduché počty. Spojenci byli vždy v barvách západní fronty a Trojspolek pouze dvakrát (první dvě hry, třetí jsme již hráli s mými miniaturami). Z toho mi vychází převaha 4:2 pro Západní frotnu. Představuj si třeba, že tví Rakušáci byli na stáži u Rudého Barona (což by zrovna chtělo toho Brumowskiho). S ohýbáním historie nemám problém, ale zase bych to nepřeháněl

  32. #32

    Default

    Dělám si legraci, vždyť je to jedno, hlavní je, že jsme si dobře zahráli.

    Kdy budou ty fotečky?

  33. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Watchdog View Post
    Kdy budou ty fotečky?
    Až je Jíťa stáhne. Ale vzhledem k tomu, že za ní dnes večer jedu a jsem tam celý týden na školení, tak snad brzy

  34. #34

    Default

    Tak co náš pražský flight? Jak jste na tom příští týden s časem?

  35. #35

    Default

    Ja bych mel bejt teoreticky volnej celej tejden jestly se na mne nespadne naka necekana prace.

  36. #36

    Default

    Teď když je rodina doma, tak jsem všechny večery zaměstnanej ukládáním mladýho. Takže jedině, že bych vás ukecal na odpoledne třeba mezi pátou a sedmou. Pak můžete pokračovat celý večer, ale já holt ne .

  37. #37

    Default

    no ja klidne muzu zacit uz rano a parit celej den a kdyz pudem treba do rytire tak ani nevadi ze tam ten celej den budem smrdet

  38. #38

    Default

    Já jsem taky volnej, preferoval bych 17:00-... v té herně v Drtinově ul. (Praha 5). Tam by mohl i Kubajs a Honzovi to taky vyhovuje.

  39. #39

    Default

    Tak tento týden bych mohl jedině ve středu nebo ve čtvrtek s tím, že čtvrtek je o něco lepší.

  40. #40

  41. #41

    Default

    Čtvrtek bohužel nemůžu, středa by šla.

  42. #42

    Default

    Takže? Zítra nebo ve čtrtek? Co ostatní? Shivaja? Baron? Komplik?

  43. #43

    Default

    Tak sorry, ani zítra mi to nevyjde, budu zasekaný v práci. Ach jo.

  44. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Watchdog View Post
    Tak sorry, ani zítra mi to nevyjde, budu zasekaný v práci. Ach jo.
    Hmm, to tedy není moc dobrá zpráva. Snad tě alespoň potěší, že jsem konečně uploadoval fotky z našeho minulého hraní - najdeš je v mém albu. Bohužel, je to tu nějaké čudné, protože jsou seřazené v přesně opačném pořadí než mají být (a to jsem je rovnal asi 3x).

  45. #45

    Default

    no ja bych moch ve ctvrtek streda je pase to mame black ops gang v eve

  46. #46

    Default

    Taky si myslím, že zkoušet to na dnešek nemá moc smysl. Zítra možná přitáhnu i spolubydlícího, takže by to bylo hned veselejší. Může být Kubo?

  47. #47

    Default

    Počítám se zítřkem. V 17h v Outpostu?

  48. #48

  49. #49

    Default

    Tak ja taky dorazim a ted sem domluvil na TS s Riffem ze pride takty tak snad dame nakej peknej fajt beru vsechny letadla co mam a uz mam konecne i nak sepsany to scenario co sem vymyslel tak bych ho chtel nak otestovat jestly je to vubec hratelny nez to sem postnu

  50. #50

    Default

    Quote Originally Posted by Shivaja View Post
    Tak ja taky dorazim a ted sem domluvil na TS s Riffem ze pride takty tak snad dame nakej peknej fajt beru vsechny letadla co mam a uz mam konecne i nak sepsany to scenario co sem vymyslel tak bych ho chtel nak otestovat jestly je to vubec hratelny nez to sem postnu
    Výborně, alespoň ti vezmu tu krabici, co už mi dva týdny leží v kanceláři. Jen tě prosím o důkladné nastudování pravidel pro WWII -asi bych si radši zahrál víc her, které budou odsejpat, než jednu WWII s hledáním pravidel. WWI máme zmáknutou, tam není co řešit.

Page 1 of 3 123 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •