Ares Games
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 101 to 120 of 120

Thread: Hraní v Praze 1.pol.2019

  1. #101

    Default

    Upřímně, BRS se bojím: Ta hra vypadá příliš dobře a mám na ní i dobré reference, takže se od ní musím držet dál, protože ta jednotlivá rozšíření jsou opravdu krásná a dohromady by to vyšlo na balík peněz a večery prosezené s barvičkami.

  2. #102

    Default

    To chápu Je to z jinýho soudku než WoG a dost pravděpodobně to půjde zkonvertovat. Já, po pravdě, neplánuju žádný jiný nákupy než WoG WWI.

  3. #103

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Mě asi BRS nepohltí, z propagačních videí mě to přijde příliš wargaming (letadla se pohybují a akční po jednom na střídačku, natáčí se po rovném pohybu..) . Nic proti němu wargamesy hraju, ale Wings of X mě drží díky pohybu letadel, hlavně simultánnímu, více až mnoho hráčů (soc. aspekt), takže ve srovnání vede. Úplně pohltil moji "Mordheimovou" (skirmish size wargame) partu..
    BRS bude asi rychleji hotová hra, ale..

  4. #104

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Podobně to vidím i na lodičkách. Warlordi (výrobce BRS) produkují ca 1-2 roky skirmišovku malých lodiček WW2 (teď jsem ji objednal ,ale spíš pro příležitostné hraní, a eventuelně jako námořní cíle pro letadýlka . To samý teď je novinka s obdobným systémem "plachetnic" "Black seas", z kterého jsem si objednal lodičky kvůli modýlkům. Eventuelně použít i jinak, ale přijdou mi opět se stejnými argumenty (viz BRS vs WoG) horší než Sails of G ..

    Jedině snad ty lodičky se mi zdají pěknější

  5. #105

    Default

    No, zdá se, že modely teď zvládají skoro všichni lépe než Ares. Trochu škoda, když vzpomenu jak to bylo zpočátku s Nexusem, ale systémově to zatím Andrea docela válí.
    Mimochodem, nějak mě teď ty lodě chytly, takže kdybychom si zase někdy chtěli zahrát Sails, jsem pro.

  6. #106

    Default

    Lodi si rád zahraju, neni to špatný

  7. #107

    Default

    To mám radost - byl jsem zvědavý, jak se ti budou líbit, je to přeci jen trochu něco jiného a třeba já si musel chvilku zvykat než jsem jim přivykl. Jen asi budeme muset chystat scénáře dopředu, jsme loděmi trochu limitovaní jak je musíme párovat podle tříd (±1).

  8. #108

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Jo, lodičky dobrý. Už pracuju podle rozkazu na plachtách . Chtělo by to, ale ať se nějak častěji sejdem ať se hraje . Zítra už to budou 2 týdny

  9. #109

    Default

    Volali jsme si včera s Kubajsem a na WWII bychom to viděli tuším 28.11. Hm?

  10. #110

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Já bych to viděl pozitivně ) , máte zálusk na nějaké konkrétní téma?

  11. #111

    Default

    Zento ctvrtek 12.12. budeme mit posledni moznost pred Vanoci si u Ladi zahrat.
    Ja budu mit z prace volno, tak jsem to nechal Ladu vypsat uz na 17h.
    Lada naskladnil RAF Se5-ky. Takze dame WW1 at je muzeme rovnou proletet. Kdyby to vypadalo na velkou ucadt, muzeme dat i dva stoly jeden s prvni a jeden s druhou valkou. Nebo nejdriv jedno a pak druhe. Dejte vedet jak to vidite s ucasti a jestli chcete WW2.

  12. #112

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Zdar, nastaly změny, tak dorazím S.E.5ky jsem objednal. A nejsem ani proti WW2 .

  13. #113

    Default

    Já předpokládám, že dorazím. WW2 bych ocenil, v poslední době jsem se k ní nedostal. Mám něco přinést?

  14. #114

    Default

    Já jsem nejistý, tak 75 %. Zahrál bych si moc rád, potřebuji nakoupit u Ládi a Markovi přinést Cleopatru, ale...no, doma to je teď nahnuté, tak uvidíme.

  15. #115

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    K tomu WW2: Nabízím k vyzkoušení koncept bitvy nad Sedanem 14.5.1940. Potenciálně pro Con (více hráčů, recyklace).
    Potřebný materiál: Hráči Bf-109E a Hurricanne Mk.I (podle počtu lze zpestřit i Bf-110 a MS-406/Curtiss75) a do toho by automatem (gamemaster může ovládat) letěly Fairey Battle, Blenheimy a na druhé straně Ju-87.

  16. #116

    Default

    Marku, to zní dobře. Můžu tě podpořit mojí sadou k BoB.
    Vezmu něco i k WW1, kdyby byla převaha tímto směrem. A nebo to prostřídáme.
    Účast mi hlásil i Zdněk, bohuel bez Lukáše i bez Michala. Pak se dneska hlásil taky Chalíček a se mnou dorazí i Vojťák.

  17. #117

    Default

    Také nakonec nepřijdu. Po zvážení všech okolností se to dnes nehodí.

  18. #118

    Default

    Koukam, ze jsme si na tento roo vystacili s jednim vlaknem, tak ja bych pro pristi rok rovnou zalozil jen jedno, at to neni matouci.
    Jinak diky za vsechny spolecne hry za uplynuly rok. Peone Vanoce a at vam najezi nejake pekne hry a dalsi letadla. Naschle v Novem roce.

  19. #119

    Default

    No jo, už to tady nevalíme jako za "starých" časů, takže jedno bude klidně stačit

    Jinak díky za čtvrteční hru, jsem rád, že jsem se nakonec dostavil. Nápad na symetrickou stíhací misi je pěkný, klidně můžu ještě dodat Dewoitinu na francouzskou stranu, mám tu jedinou správnou (ne-Vichy a ne-Itálie).
    Připomínám nápad s předpřipraveným "fahrplanem" aby nemusely bombardéry letět náhodně, ale zároveň to dávalo smysl (rozdvojení před cílem apod.).

  20. #120

    Default

    Někdo (tuším, že Kubajs nebo Marek) se ptali na washe, které používám na lodě. Dohledal jsem to a na trupy je to Agrax Earthshade a na plachtoví Nuln Oil.

Page 3 of 3 FirstFirst 123


Similar Missions

  1. Hraní v Praze 2.pol.2018
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 57
    Last Post: 01-16-2019, 07:02
  2. Hraní v Praze 1.pol.2018
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 14
    Last Post: 06-03-2018, 23:31
  3. Hraní v Praze v 2. pol. 2017
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 28
    Last Post: 12-23-2017, 05:34
  4. letní hraní
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2012, 23:36
  5. Hraní se změnu výšky
    By von.rybnik in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 34
    Last Post: 01-31-2012, 06:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •