Ares Games
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 58

Thread: Hraní v Praze 2.pol.2018

  1. #1

    Default Hraní v Praze 2.pol.2018

    Začal nám školní rok a začíná taky dobrá sezóna na hraní letadel. Jako vhodné se i nadále jeví scházet se ve čtvrtky na šestou u Ládi ve Světě deskových her.
    S ohledem na Chaldův a můj harmonogram by bylo idealni dodrzovat liché týdny.
    Tedy nejbližší hraní je možné 27.9. následně 11.10. a 25.10. atd...
    Doufám tedy že se tak trefujeme do vhodných termínů 8 vám ostatním a že účast bude hojná.

  2. #2

    Default

    Tak za mě až 11.10. - využíváme prodloužený víkend pro cestování. Ale pak to půjde. Dvoutýdenní interval mi přijde fajn.

  3. #3

    Default

    27.9. taky nemůžu.

  4. #4

    Default

    Lada tento ctvrtek 27.9. potvrdil a je to zverejnene na jeho strankach.

  5. #5

    Default

    Můžu si do kalendáře napsat 8.10.? Je mi vlastně lhostejno jakou válku, ale rád bych si zahrál

  6. #6

    Default

    Ano 8.10. je u Ládi domluvené. Se Zdeňkem jsme si posledně řekli že dáme dvojku pro vystřídání.

  7. #7

  8. #8

    Default

    Jen pro jistotu, v pondělí 8.10. od 18:00?

  9. #9

    Default

    Pardon, nechal jsem se Danem zblbnout. Domluva je vzdy na ctvrtek. Takze to je pristi tyden 11.10.
    Crvrtek 8. Je az v listopadu. A na ten by to taky mělo vycházet. Mezi tím je ještě čtvrtek 25.10 se kterým bych počítal.

  10. #10

  11. #11

    Default

    OK. Pro zpestření přidávám fotky ze včerejší bitvy nad Londýnem, kterou jsme ukončili Bitvu o Británii: https://gutland.rajce.idnes.cz/WoG-W...003_205757.jpg

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Mauhur View Post
    OK. Pro zpestření přidávám fotky ze včerejší bitvy nad Londýnem, kterou jsme ukončili Bitvu o Británii: https://gutland.rajce.idnes.cz/WoG-W...003_205757.jpg
    Velkolepé. Žeby námět na misi na Con?

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Velkolepé. Žeby námět na misi na Con?
    Je to stejná mise, jako jsem měl posledně, jen s jinými letadly.

  14. #14

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Co bych měl vzít za letadla na čtvrtek?

  15. #15

    Default

    Dneska druhou valku. Ja beru bitvu o Francii a o Britanii.

    Za ctrnact dni bych dal pro zmenu ww1 a potreboval bych zkusit misi s Eindeckery a Nieuporty. Tak by mi pomohlo, kdybyste je mohli vzit, kdo máte.

  16. #16

    Default

    Dneska mám komplet WWII kufřík, takže dáme dohromady co máme.

    Starý plečky na příšte si znamenám. Zvlášť na N11 se těším.

  17. #17

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Mám toho poměrně dost, zásobili jsme se na Pavlovu(Muhur) BoB kampaň, tak co by se hodilo nejvíc
    2x Gladiator, 3x Hurricane, 4x Spitfire, Blenheim, Fairey Battle, 2x Boulton Paul Defiant, Baufighter je asi uz moc pozdní
    M.S.406
    3x Bf 109, Bf 110, 2x Ju 87, Do-17, He 111, Ju-88 (druhý Bf 110 v pouštní a He-111 v zimní jsou trochu moc exotické asi)

  18. #18

    Default

    Tak ještě zpětně tě vítám na fóru, Marku. Doufám, že to nebylo naposledy, co jsi se k nám připojil. A také se těším, že někdy prolétneme ty Defianty, jsou opravdu povedené.

  19. #19

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Dekuji za prijeti , napiste pak kdy se bude litat . Eindeckera i Nieuporty mam ..

  20. #20

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Kluci, budeme lítat tenhle čtvrtek (18.10.) 15-18h v Mephitu. WWII, začátek války. Takže, kdyby měl někdo chuť, budete vítáni.
    Zatím jsme 3 ..

  21. #21

    Default

    Rád bych zkusil přijít, ale nemůžu to slíbit na 100 %.
    Mám čerstvě nového BoB Gladiatora, dokážeme ho tam někam protlačit? Hrajeme WWII Dvouplošníky dost málo, přijde mi to škoda.

  22. #22

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Rád bych zkusil přijít, ale nemůžu to slíbit na 100 %.
    Mám čerstvě nového BoB Gladiatora, dokážeme ho tam někam protlačit? Hrajeme WWII Dvouplošníky dost málo, přijde mi to škoda.
    Omlouvám se, ale zrušili jsme to. Zbyli jsme jen 2.

    Jinak Gladiátory dobrý, zkoušeli jsme misi, ala Malta. Můžem někdy dát .. Mám 2..

  23. #23

    Default

    Dobře, alespoň partnerka bude mít radost. Tak někdy příště

  24. #24

    Default

    Láďa nabízí mimořádný čtvrtek (tento - 1.11.) na hraní Battlestar Galactica, kterou dostal od Aresu v Essenu. Můžeme zkusit BG a pak si standardně zahrát letadla. Co myslíte?

  25. #25

    Default

    Já nemůžu.

  26. #26

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    1.11. nedám, kdy se plánuje příští letadlový?

  27. #27

    Default

    Pokud se nepletu, mělo by to být příští čtvrtek. Striktně dle systému WWII, ale týden s WWI jsme vynechali, tak si asi řekněte. Já budu rád za cokoliv.

  28. #28

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    WW I / WW II je mi jedno, jenom je třeba se včas dohodnout co přinést
    V případě WW II bychom mohli zkusit bránit Maltu, jestli chceš vyzkoušet Gladiátory. S mými dvěma už máme 3, na druhou stranu by to chtělo nějaký Italy a bombardéry. Mám jednoho Regianna a jako bombardéry můžu nabídnout Ju-87 (německý 2) a Dorniery Do-17 (druhýho bych domaloval).

  29. #29

    Default

    Já to mám stejně. Pokud by nikdy neprostestoval, klidně bych dal zase WWII a speciálně na Maltu bych se těšil.
    Já mám teď 3 (od každého jeden), takže jich je dost. Na druhou stranu, fašistické Italy nemám vůbec, jen republikové Reggiane a pak tedy neměckou Stuku a Fiat CR.42. Ale vezmu všechno.

    Mimochodem, viděl jsi tohle album: https://www.wingsofwar.org/forums/al...p?albumid=4238 ?

  30. #30

    Default

    Jestli to vyjde ze bych dorazil, tak budu mit par vhodnych italskych stihacek.

  31. #31

    Default

    Hmm, předpokládám, že na WWI, je to tak? Italské můžou být ve války...

  32. #32

    Default

    Pro ww1 jich sice mam vic, ale mam v kolekci i dost druhovalecnych Italu.
    1x Dewoitine, 2x Reggiane a 2x Macchi MC202.
    Zdenek by taky mel mit vsechny Italy, co zatim vysli oficialne.

  33. #33

    Default

    Dobře. Vezmu tedy WWII. Pokud by chtěl Láďa hřát WWI s oslavencem a jeho kamarády, můžeme použít jeho (teď už) dobře zorganizovanou kolekci

  34. #34

    Default

    Ahoj kluci,
    dle našeho harmonogramu počítám ve čtvrtek s dalším leteckým večerem. Kubajs je v zahraničí, ale doufám, že alespoň někteří mi účast potvrdíte. Předběžně počítám s 1. světovou.

  35. #35

    Default

    Já už mám bohužel na čtvrtek naplánovanou mnohem brutálnější akci - schůzi SVJ.

  36. #36

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Ahoj, dorazim. Jaka WWI letadla mam vzit?

  37. #37

    Default

    Já budu, bohužel, v Arnhemu (asi tak 10 minut od slavného mostu). Užijte si to i za mě!

  38. #38

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    A přijde někdo ?

  39. #39

    Default

    Láďa docela dobře motivuje dorost (Adam, Tonda, Julča,...) a jako soupeři jsou dobří včetně rozšířených pravidel. Takže pokud nemáš problém s uváděním historických faktů na pravou míru, bude to pohoda

  40. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Láďa docela dobře motivuje dorost (Adam, Tonda, Julča,...) a jako soupeři jsou dobří včetně rozšířených pravidel. Takže pokud nemáš problém s uváděním historických faktů na pravou míru, bude to pohoda
    Moc se mi to dneska nehodí, ale na první hru po šesté dorazím, pak budu muset jít :-)

  41. #41

    Default

    Mel by dorazit i Zdenek s Lukasem, tak vas bude dost. Preju pekne letani.

  42. #42

    Default

    Tak kolik se vás nakonec sešlo? Bylo vás dost?

  43. #43

    Default

    Co se mě doneslo, tak účast byla nakonec dost dobrá.

    Mě teď do Vánoc moc čtvrtky nevycházejí dobře. Hodil by se vám třeba i jiný den?
    Co třeba pondělky a úterky 11., 12., 17. 18. ?

  44. #44

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Ja bych asi mohl 17.12.

  45. #45

    Default

    Já mám teď šrumec a trochu klid snad budu mít, až ukončím předvánoční expedici, tj. od středy 19.12. Vyhovoval by nějaký den středa 19.12. - pátek 21.12. ?
    No a pokud jste mezi svátky v Praze, lze dohodnout třeba večer 27.12. nebo 28.12.

  46. #46

    Default

    Abych nezapomněl. Dorazily mi další krabičky a inserty na manévrovací karty. Kdo má zájem, může se zastavit. Případně mi rovnou napište, kolik jich vám mám dát stranou.

  47. #47

    Default

    Ja tesne pred Vanoci potrebuju doma balit, protoze jedeme pryc. Tak se mi hodi jedine to pondeli nebo utery.
    Dan by pry mohl taky v pondeli.

    Ale pro krabicky se asi zastavim. Vzal bych aspon dve. Kdyz to pujde, tak i vic. Celkem mi to vyhledove vychazi na 7.

  48. #48

    gutland's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Marek
    Location
    Type a choice below ...
    Sorties Flown
    165
    Join Date
    Jan 2018

    Default

    Ahoj, ja bych si 2 krabky vzal i s inserty.

    Dik

    Marek

  49. #49

    Default

    Quote Originally Posted by Ladinek View Post
    Abych nezapomněl. Dorazily mi další krabičky a inserty na manévrovací karty. Kdo má zájem, může se zastavit. Případně mi rovnou napište, kolik jich vám mám dát stranou.
    Cau prazaci, tohle vlakno zrovna moc nectu, ale o jakych krabickach a insertech je tu rec? Aby nam na venkove neco neuniklo

  50. #50

    Default

    Jedna se o genialni objev, ze balicky karet manevru a podstavce se nalezato krasne vejdou do krabicky od Krycich jmen. Protoze se nam to zalibilo, tak Lada objednal spoustu krabicek presne te velikosti, ale ciste bilych.
    Lada k nim totiz ma na prodej inserty z preklizky rezane laserem. Balicky karet i dalsi prislusenstvi se tak krasne usporadaji a vypada to jak bomboniera. Specialne ve spojeni s papirovymi pasky od Dana.
    Zkusim si doma vzpomenout a udelam fotku.

Page 1 of 2 12 LastLast


Similar Missions

  1. Hraní v Praze 1.pol.2018
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 14
    Last Post: 06-03-2018, 23:31
  2. Hraní v Praze v 2. pol. 2017
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 28
    Last Post: 12-23-2017, 05:34
  3. letní hraní
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2012, 23:36
  4. Jarní hraní
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 32
    Last Post: 05-31-2012, 22:24
  5. Hraní se změnu výšky
    By von.rybnik in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 34
    Last Post: 01-31-2012, 06:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •