Ares Games
Results 1 to 21 of 21

Thread: Připomínky k přehledům výše

  1. #1

    Default Připomínky k přehledům výše

    Už několikrát se mi stalo, že mi někdo našel v mých přehledech chybu a psal mi ji soukromou zprávou. Pokud na něco také narazíte, můžete mi to také poslat PM nebo uveřejnit sem - přeci jen nejsem dokonalý a myslím, že je v zájmu nás všech aby to k něčemu vypadalo. Jen mi prosím nepište přímo do přehledu.



    A abych jen neplkal, tak jsem dnes doplnil chystanou šestou sérii. Mimochodem, stoupavost některých strojů je skoro ultimátní (2!).

  2. #2

    Default

    WWII:
    Hlásím doplnění údajů pro těžké stíhače (hlavně dostup a stoupavost), středních bombardérů (totéž u B-25) a korekci hitpointů u Gladiatoru (15 má jen Sea Gladiator, jinak pouze 14).

  3. #3

    Default

    WWII:
    Provedena korekce výškových vlastností letadel dle RAP.

  4. #4

    Default

    Náhodou jsem si všiml, že u 6. serie máš
    "•Velká Británie - Roderic Stanley Dallas"
    Zatímco u 4. serie
    "•Austrálie - Roderic Stanley Dallas"

  5. #5

    Default

    Kouknu na to az budu na pocitaci. Sesta je zatim sestavena jen podle obrazku na webu, chyba se snadno vloudila.

  6. #6

    Default

    Tak jsem po dlouhé době opět aktualizoval přehled WWII, který je uveden výše. Ještě jsem se nedostal k scénářům, proro jsem zatím jen doplnil popisky. Pokud byste našli nesrovnalost nebo někde vyškrábli stoupavost a maximální dostup nových letadel, tak sem s ním. Předem díky.

  7. #7

    Default

    Tak jo, ještě jsem se vyhecoval a zkusil jsem doplnit kampaně - koukněte na to prosím, zda to odpovídá (zejména, jestli by už východní a pacifické válčiště nezasloužilo rozdělení). Dále jsem provedl tyto změny:
    • Doplněny orientační (!) letopočty jednotlivých kampaní.
    • Přidána Invaze v Normandii.
    • Přidány těžké nálety na Německo.


    Mimochodem, jak narůstá počet letounů a kamufláží, zvažuji, že odmažu "okrajové" nebo "hypotetické" stroje a zbarvení. Uvidíme, co nám Ares nadělí do 6. série, třeba už pak tahle sílená manipulace historií nebude třeba.
    Last edited by Dan-Sam; 07-02-2013 at 14:57.

  8. #8

    Default

    Tak opět update:
    • WGF - doplněna série 7, kompletní informace
    • WGS - doplněny výškové údaje pro novou sadu letadel

  9. #9

    Default

    Update - tentokrát doplněny těžké bombardéry (ohlášeny na říjen v USA, takže snad do vánoc i u nás). Bohužel chybí ještě nějaké údaje (stoupavost, dostup) a taky podstavce Lancasterů jsem nějaké zmatené.

  10. #10

  11. #11

    Default

    Update - přidány supertěžké bombardéry WWI.

  12. #12

    Dugatan
    Guest


    Default

    Asi dementní otázka, ale jaké přehledy?

  13. #13

    Default

    Dokazu si predstavit i hloupejsi
    V ceske sekci mame uplne nahore "pripnute" tzv. Important threads. Mimo jine vcetne dvou prehledu "Co je co?" pro obe hry. Tohle je tim mysleno

  14. #14

    Dugatan
    Guest


    Default

    Ježkovy voči, já si toho vůbec nevšiml. Díky

  15. #15

    Default

    Ocividne zas tak moc "important" nebudou

  16. #16

    Default

    Opět jsem provedl update přehledů v "Important threads" - přidal jsem oznámenou sérii 9 WWI a rovněž chystanou sérii 6 WWII. Případné postřehy prosím pěkně sem

  17. #17

    Default

    Pokud byste potřebovali dohledat climb rates pro letadla z šesté série (Bf.109K-4, Thunderbolt,...), jsou doplněny v přehledu výše.

  18. #18

    Default

    Pro WWI jsem (konečně) přidal přehled reprintu původní série č.3 a opravil chybějící obrázky těžkých bombardérů.

  19. #19

    Default

    A ještě jedna perlička - Ufag C.I a Albatross D.III měli na nexusáckých fotkách prohozené podstavečky. V anglické sekci si toho všimli a mike (OldGuy59) hned "vyphotoshopoval" výměnu

  20. #20

    Default

    Kdybyste to náhodou nechytli, updatoval jsem také WWII přehled o Suadron Packy a Starter Set BoB. Teď už snad nic nechybí.

  21. #21

    Default

    Dnes jsem provedl další update - obě vlákna by měla být aktuální včetně druhého reprintu 1. série WGF (ozn. 1c) a bombardovacího squadron packu do WGS.
    Taky jsem opravil stoupavosti a dostupy WGF podle Aresu (Nexus míval trochu jiné hodnoty).
    Kdybyste narazili na nějaké nesrovnalosti, dejte mi vědět (ideálně sem).



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •