Ares Games
Results 1 to 9 of 9

Thread: Mitchell

  1. #1

    Default Mitchell

    Tak jsem se neudržel a zkritizoval jsem vizáž flekatého Mitchella na BBG a pan Roberto z Aresu kupodivu reagoval velice mile, ač je to Ital - říkal jsem si, že bouchne a pošle mě do všech pekel. Ustál to, ten mě teda baví - uznat chybu to se u větších firem vůbec nenosí.

    http://www.boardgamegeek.com/article/10561224#10561224

  2. #2

    Default

    Já si totiž opravdu myslím, že Ares se zatím jeví jako slušná společnost a ne tak, jak někteří komentují na Zatrolenkách. Když jsem poprvé viděl jejich web, byl jsem skeptický, protože nevypadal, že by snesl časté informování, ale jsem mile překvapen. Oproti Nexusu je to úplně jiná káva a co jsem slyšel, tak Evil Empire (Games Workshop) je někde úplně jinde. Tak trochu to přičítám i autorovi WoG a tomuhle fóru a zatím nemám jediný důvod si stěžovat (jak jsem řekl - je mi fuk, jestli Američani mají model o měsíc dřív když mám jistotu, že ho budu mít taky).
    Ale rozhodně palec nahoru za tvou vazbu - divím se, že to někomentoval nikdo tady na Aerodromu.

  3. #3

    Default

    Ta diskuse plodně pokračuje. Andrea oponoval nedostatkem světla, tak jsem vyfotil Mitchella 20 cm od 100w žárovky na Ládínkův telefon na záchodě v herně. Zejtra to tam posílám. Mimochodem, ten Mitchell co střílí dozadu nemá kulomety vzadu a opačně.

  4. #4

    Default

    Ano, klasicka zarovka ma nejlepsi index podani barev (R=95), takze na podobne aplikace je idealni.
    Me ani tak nevadil mirne jiny odstin (tedy u okrove, u zelene ano), ale spis rozdilna ostrost prechodu mezi nimi. To bohuzel nejde na BGG poznat, protoze ta fotka je neostra cela.

  5. #5

    Default

    Andrea tam právě poslal přeblesknutou fotku a tvrdí, že na ní jsou barvy stejný. Pánbíček zaplať za přístup toho kluka z Aresu. Já toho radši už nechám, už jsem myslím řekl dost a nechci si nikoho zošklivit
    EDIT: tak v pohodě - Andrea osvětlil, jak je to se zadním kulometem na Mitchellech.
    Last edited by Lino22; 11-21-2012 at 08:24.

  6. #6

    Default

    Finta se zadním kulometem mě fakt pobavila. Díky Honzo za zprostředkované info.

  7. #7

    82fox's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Tom
    Location
    Czech Republic
    Sorties Flown
    130
    Join Date
    Dec 2010

    Default

    zdarec tak sem trošinku patral a našel par podrobností o naletu na Tokio, včetně uprav co B-25 měla .
    http://www.valka.cz/clanek_12046.html
    Last edited by 82fox; 11-21-2012 at 13:11.

  8. #8

    Default

    Mimochodem, Tome, gratuluji k nové hvězdě pod avatarem

  9. #9

    82fox's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Tom
    Location
    Czech Republic
    Sorties Flown
    130
    Join Date
    Dec 2010

    Default

    Díky Dane
    dnes pití pro všechny



Similar Missions

  1. Heinkel HE 111 and B-25 Mitchell flight stands
    By Oberst Hajj in forum Aerodrome Accessories
    Replies: 12
    Last Post: 12-11-2012, 21:23
  2. WWII Bombers Preview - North American B-25 Mitchell (Part 2)
    By Dwarflord22 in forum WGS: General Discussions
    Replies: 4
    Last Post: 07-16-2012, 04:08
  3. WWII Bombers Preview - North American B-25 Mitchell
    By Dwarflord22 in forum WGS: General Discussions
    Replies: 15
    Last Post: 07-11-2012, 13:44
  4. New B25 Mitchell
    By Phantomm in forum 1/144 Scale Dawn of War
    Replies: 5
    Last Post: 06-16-2012, 07:52
  5. Armstrong, Miller, Mitchell and Webb RAF Pilots
    By jbmacek in forum Officer's Club
    Replies: 12
    Last Post: 12-10-2011, 16:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •