Ares Games
Results 1 to 10 of 10

Thread: letní hraní

  1. #1

    Default letní hraní

    Vzhledem k tomu, že i v létě musím chodit do práce, snažím se vypadnout někam ven aspoň na víkendy.
    Ale to znamená, že pondělí až čtvrtek mám odpoledne až večer volno a velkou chuť si zahrát.
    Navíc bych rád proletěl své nové bombardéry. Určitě je někdo z vás na tom stejně, no ne?
    Nechcete se sejít třeba teď ve čtvrtek 9.8.? Nebo příští týden?

  2. #2

    Default

    Ctvrtek by teoreticky sel, ale spis az tak po seste. Uvidim, jestli mi tam nic nevleze.

  3. #3

    Default

    Ode dneška nebo od zítra jsem na neschopence, vidím to tak na 1-3 týdny, uvidím dnes odpoledne, podle toho, co mi řekne doktor.

  4. #4

    Default

    To sis Honzo tu neschopenku měl dát od minulýho týdne jako já. Taky jsem marodil. A užil si první týden olympiády u televize nonstop .
    Dane je mi jedno kdy, klidně po šestý. Volil bych Mephit, co ty na to?

  5. #5

    Default

    Minulý týden jsem měl dovolenou, ale nezlepšilo se to, spíš naopak. Sedím doma, mám zafačovanou nohu a doufám, že se tam neutrhne kus krevní sraženiny a nedostane se do plic, do srdce nebo do mozku, protože to by bylo rychlé, ani bych si to asi nestihl uvědomit.

  6. #6

    Default

    Zitra OK. Musim predtim jeste na odber krve a pak hned naklusu. Mephit mi naprosto vyhovuje - das prosim vedel klukum odtamtud (Slava, Karol a Karel)?
    Taky bych probral nejake alternativni objednani 5. serie.

  7. #7

    Default

    Kluci z Mephitu jsou aktivní na Hofylandu, ozvěte se jim tam.

  8. #8

    Default

    Reaguji bez problemu i na PM tady na Aerodromu. Tedy, pred prazdninami to tak bylo. Ted je na HL i Aerodromu tak trochu ticho po pesine, tak uvidime.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Reaguji bez problemu i na PM tady na Aerodromu. Tedy, pred prazdninami to tak bylo. Ted je na HL i Aerodromu tak trochu ticho po pesine, tak uvidime.
    Já teda nevím co si přesně představuješ pod tichem po pěšině, ale na Hofy reagují kluci z Mephitu docela často: http://www.hofyland.cz/?club&klub=35945

    Nicméně, jestli reagují i tady na PM, je to super.

  10. #10

    Default

    Já jsem to vyřešil tak, že jsem napsal Karlovi do Mephitu mejl. Odpovídal, že dá vědět dál.



Similar Missions

  1. Podzimní hraní
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 113
    Last Post: 11-14-2012, 13:45
  2. Jarní hraní
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 32
    Last Post: 05-31-2012, 22:24
  3. Zimní hraní
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 100
    Last Post: 02-29-2012, 05:43
  4. Hraní se změnu výšky
    By von.rybnik in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 34
    Last Post: 01-31-2012, 06:25
  5. Proběhlé hraní u Pardubic
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-2011, 03:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •