PDA

View Full Version : Sborník misí v pěkném kabátě?



Dan-Sam
05-18-2014, 10:45
Jsem detailista, dobře to o mne víte. Napadlo mě, že by bylo pěkné, kdyby naše popisy misí byly v podobném designu jako třeba pravidla z DeLuxe setu (toho posledního). Vím, že na Zatrolenkách si takhle pravidla překládají, ale nemám s tím žádnou zkušenost - jak se píše do "atraktivního" pdf podkladu?

cartas
05-19-2014, 03:33
Zkušenosti se sazbou do grafického pozadí nemám, ale to by ti jistě poradil někdo ze Zatrolenek - tam jsou na to experti.

Já se spíš zeptám, jestli je někde pohromadě ten sborník klidně i v "nepěkném" kabátě :)

Dan-Sam
05-19-2014, 05:17
Pochopitelne bude. Do nedele maji jednotlivi Game Masteri dopsat sve mise, pak to nejak dam dohromady a poslu.
Ale nejlepsi je samozrejme si prijet do Prahy ;-)

cartas
05-20-2014, 23:17
Ted mluvis o misich ke Conu?
Ja myslel obecne jestli existuje soupis "vasich" misi, ktere jste kdy vymysleli...

Bohuzel do Prahy mi to nevyjde - kolize terminu :(

Dan-Sam
05-20-2014, 23:51
Tak to, bohuzel, neexistuje. Nevim jak ostatni, ale ja bych byl liny to sepisovat. Mozna tak nejaky ten foto AAR, ktery lze najit v jinych sekcich, ale nikdy jsme je cilene nepsali. Ono to taky chce kazdou misi alespon tak dvakrat zaletet nez se "zoficialni". To az ted ke Conu jsme do toho sli abychom ukazali, jak dobre se to da udelat :)
Podivej se i na BGG - Honza tam ted uploaduje svoje vychytavky a mozna sem tam i nejakou misi. Treba je vic takovych.
Tady hledej zde: World War II -> Mission Disucussion -> After Action Reports.
Pokud mas porad slabost pro BoB, koukni i na www.littlewars.se - je tam zapocata kampan (ale musi se dopracovat), ze ktere lze inspiraci cerpat.

cartas
05-22-2014, 02:42
dik za tipy, prolezu, prozkoumam...
a uz se tesim na ten vas sbornik ;)