PDA

View Full Version : Systémy člneství - vaše názory



Dan-Sam
10-18-2013, 13:55
Určitě jste neminuli vlákno o novém systému členství na fóru (http://www.wingsofwar.org/forums/showthread.php?16819-Wings-of-Glory-Aerodrome-Paid-Subscriptions) a docela rád znal vaše názory.
Za sebe říkám, že mě to docela mrzí, protože řada z vás významnou měrou přispěla k tomu, jaké fórum dneska je (ať už finančními příspěvky, informacemi nebo soubory pro ostatní) a najednou to takhle zazdít a říct "začínáme znova", to mě trochu zklamalo.
Jak to vidíte vy? Mění se pro vás něco nebo je vám to ukradené?

Dan-Sam
10-18-2013, 13:56
A ještě jsem zprasil název vlákna. To je zase den...

Lino22
10-18-2013, 14:54
Aha, to jsou teda věci. Platit nebudu, přispěl jsem dost. Kdybych měl dostat zaplaceno za čas strávenej výrobou věciček pro fórum, měl by předplaceno na pár let.

Kubajs
10-18-2013, 14:56
Mě to docela dost mrzí.
Fórum je pro mě jednak prostředek komunikace a pak hlavně zdrojem inspirace a nápadů. A hodně nápadů jsem načerpal díky fotkám. Takže omezení počtu fotek v albech a velikost příloh mě vadí úplně nejvíc. A to tak, že hodně moc.
Omezený přístup k avatarům, když už si s nimi stejně někdo dřív dal práci a rád a zadarmo, je druhá věc, co mi vadí.
Naopak hvězdičky a medaile mě netrápí skoro vůbec.

Lino22
10-20-2013, 13:16
To je paráda. Já nemůžu přiložit k textu fotku, protože jsem 62MB přes limit. A přitom jsem uploadnul 262 souborů, z nichž je použitejch asi tak 80, ale protože jim nefunguje enžin, co má mazat nezalinkovaný soubory, všechno to pěkně visí u nich na serveru a stojí je to peníze.

Lino22
10-20-2013, 13:47
Já tam mám tak 40mB nevyužitejch souborů, takže průměrně tam bude spíš tak 1mb na člena. Takže jim tam visí 2.6GB, který jen zabírají místo. Tak to teda palec hore. To je pak jasný, že se musí platit :):).

kancelot
10-20-2013, 13:50
Platit nebudu a budu bez avatara. Obrazky muzem linkovat pres nahraj.to nebo milion jinejch serveru. System placenyho clenstvi na diskuznim serveru mi prijde demence nejvyssi urovne.

Dan-Sam
10-20-2013, 14:37
Pravil Kancelot, který si zrovna vybral avatara ze základní sady, takže ho má :D (jen žertuji ;))

kancelot
10-20-2013, 15:34
Pravil Kancelot, který si zrovna vybral avatara ze základní sady, takže ho má :D (jen žertuji ;))
Dokonce jsem dostal novejsi model BF109! :) Jen se budu muset vyrovnat se ztratou zluteho nosu.

Kubajs
10-22-2013, 02:01
Tak já mám taky kliku na avatara, že mi zůstal stejný.

Honza
10-22-2013, 09:27
Už se mi z toho dělalo nanic, tak jsem se přeregistroval. Takže Honza.

Honza
10-22-2013, 12:21
Posledni pikantnost je, že ani lidi, kteří nauploadovali třeba 600MB fotek a nezaplatili si teď Gold, nedostanou ty dvě mega navíc, takže nemůžou dělat nic dokud nezaplatěj. Prostě jsou pořád přes limit. Můžou to všechno smazat, to mu podle všeho nevadí. Chudáci, co se uploadování fotek věnovali třeba 4 roky. To je na hranici vydírání. Taky se nechal slyšet, že lidi co takhle přijdou o všechno to nevydrží budou znova aktivní. To je panečku cynickej kalkul.

Watchdog
12-02-2013, 13:24
Vidím, že se tady docela dost změnilo.

A vůbec se mi to nelíbí.:hmm:

Dan-Sam
12-04-2013, 14:17
Předpokládám, že když nemůžu nahrát do přehledů fotky nových a vlastně ani starých letadel, tak jsem jako BM přes limit, co? Ach jo, já nemám slov...

Honza
12-04-2013, 23:14
No jasně, Keithův systém jak vydělat prachy na aktivních členech. Pokud nezaplatíš, máš limit 2MB a to včetně už nahranejch souborů. Takže lidi, co byli aktivní stojí před rozhodnutím:
1. Nezaplatím a buď
a. Všechno, co jsem nahrál smažu abych měl místo - to je podle všeho stále v souladu s jeho výrokem, že mu jde hlavně o dobro fóra.
b. Nic nesmažu, protože je mi líto mazat něco, nad čím jsem trávil volný čas ve prospěch komunity, bez nároku na odměnu.
2. Zaplatím, ale to není všechno, pro některé velmi aktivní členy to znamená koupit si rovnou Gold membership, protože Silver membership stále nedává dost místa.
Takhle to vykalkuloval a bez milosti během pár dní prosadil.
A teď to nejlepší - podle jeho výroku o místo vůbec nejde, na serveru je místa habaděj. Já jsem se naivně snažil poukázat na chybu v kódu, která mu nechává ne serveru bordel, kterej může zabírat gigabajty místa. Nezájem. Jestliže teda o místo nejde, tak to lze považovat za vydírání. Jak pravil - rozhodnutí je na každém z vás. To ja jasný, narkoman si taky drogu nemusí kupovat. Nemusí.
Tím pádem jsou na tom paradoxně nejlíp lidi, co pro fórum nic nedělaj a jen se občas koukaj, co dělaj ti ostatní - ti na sebe vzali do teďka jim neznámou roli elity, poté co zaplatili. Tím nechci generalizovat, je spousta aktivních členů, co zaplatili.
Proto jsem se přeregistroval. Nemohl jsem se koukat na medajličku za 500 bodů reputace ve chvíli, kdy jsem byl nucen mazat soubory, za který jsem to dostal. Chtělo se mi z něj blít a pořád se mi z něj blít chce. Chudák Sven, on dva měsíce čekal, že dostane milost a houby, nakonec pěkně zaplatil Gold. Busyness je busyness.

Dan-Sam
12-05-2013, 11:59
Hmm, co na to říct...