PDA

View Full Version : PYRKON 2013 (22-24.03)



hobbitos
02-11-2013, 04:54
Cześć, tu Hobbit z Poznania - przedstawiciel mało znanej poznańskiej jednostki latajacego cyrku Bilba Bagginsa...
A tak na poważnie gram w IWW samolotami z WoW'a i jednym bombowcem z WoG'a.
Witam wszystkich i pytam czy są chetni na wizytę w poznaniu na Pyrkonie ponieważ chcemy oficjalnie troszkę pograć w niedziele. A nieoficjalnie od piatku do niedzieli w miarę możliwości lokalowych czyli wolnych stołów bitewnych.
Takie przetarcie szlaków, które może zaowocować w przyszłości całym blokiem WoW i turniejem (są takie możliwości).
Aktualnie działamy jako oficjalne polskie forum BattleTecha ale udało nam się podłączyć także system FullThrust.
W każdym razie ja z Czakim będę i troche polatamy.
Chętnych zapraszam: http://www.pyrkon.pl/2013/
A tu link do BattleTecha: http://www.solaris7.pl/

PS. Raz w miesiącu gramy w Poznaniu w planszówki, RPG i bitewniaki (ostatnie dwa spotkania graliśmy w WoW'a).

Nightbomber
02-11-2013, 05:05
Bardzo dobrze Piotrze, datę odnotowałem:)
Widzę, że to Twój pierwszy post (mam nadzieję na więcej:)), tak więc - jeśli posługujesz się j.angielskim, forumowicze gorąco Cię w swoim gronie powitają jeśli się zameldujesz w dziale "Report for Duty". Ja w każdym razie witam Cię już teraz :FOK:

hobbitos
02-11-2013, 05:16
Cytując klasyka Wajdę: "Jestem Polakiem, więc będę mówił po polsku".
Szczerze to dawno się nie komunikowałem w angielskim, mam nadzieję, że za jakiś czas będę śmigał jak Jaś Fasola.

Nightbomber
02-11-2013, 05:49
Nie ma problemu, ważne jest latanie (i granie):)

czaki
02-20-2013, 05:06
Małe uściślenie. Pokazówkę Wingsów w postaci dużej bitwy będziemy organizować na Pyrkonie w niedzielę zapewne od ogdziny 10:00.

hobbitos
02-20-2013, 05:46
Co nie zmienia faktu, że mamy zapas stołów i możliwe jest rozłożenie WoWa także w innym terminie. Chyba, że najedzie nas ogromna masa graczy w BattleTecha i Full Thrusta.

I jak - będą jacyś goście z forum na Pyrkonie? Może jakaś mała wojenka? W niedzielę będziemy oficjalnie rozgrywać scenariusze.