PDA

View Full Version : Nejnovější pravidla WWI jsou v češtině na Zatrolenkách



Lino22
12-19-2012, 12:54
Koukám, že se ve WWI nehraje na srážky letadel pokud se nehrají výšková pravidla. A ani pak se nehraje na překrývání středu.

Dan-Sam
12-22-2012, 13:33
Ještě jsem nová pravidla podrobně nezkoumal, nicméně je to dost dobře možné. Pravidlo o C zásahu při překrývání středů mám tak nějak zažité ještě z dob WoW (ael třeba mě i v tomto Watchdog opraví, že to tak nikdy nebylo). Alibisticky ale připomenu svou tezi, že je hlavní se na pravidlech na začátku hry dohodnout aby platila pro všechny stejná. Ano, do značné míry je to křivení hry, na druhou stranu jsme zatím ušetřený čas mohli věnovat hraní místo listování pravidly - pokud někdo pravidla podrobně nastudujete a poučíte mě před dalším hraním, budu jedině rád :)
Mimochodem, skvělý nález, tohle jsme už dlouho potřebovali.

Watchdog
12-23-2012, 02:41
Ve WOW to bylo trošku jinak.

Dane, s Tvou alibistickou tezí nemohu než souhlasit. :)

Honzo, můžeš sem dát odkaz na ten překlad, prosím, ať to nemusíme hledat?

Jinak ještě drobnost - v případě nejasností v českých pravidlech by mělo platit to, co je v pravidlech původních, tedy anglických.

Lino22
12-23-2012, 02:48
Odkaz už mi přišel trochu moc ... i z hlediska vyhledávačů. To najdete :test:

Watchdog
12-23-2012, 03:07
Tak díky. :(

Dan-Sam
12-24-2012, 08:40
Jsem jen na telefonu, ale pokud si pamatuji, tak www.zatrolene-hry.cz -> Katalog her -> "Wings of Glory" -> R & A Pack -> ke stazeni.

Kubajs
01-01-2013, 10:55
To je paráda! Kdo byl tak šikovnej? Známe ho? Je tady na fóru? Chci mu potřást ploutví!

Kubajs
01-01-2013, 11:16
Mimochodem, tady je přehled změn pravidel:
http://www.wingsofwar.org/forums/showthread.php?11876-Wings-of-War-vs-Wings-of-Glory
Velice užitečné.