PDA

View Full Version : Úterý 25.9. u Ládi (svět deskových her) WWII



Lino22
09-22-2012, 12:09
Ahoj, předběžne jsem se se dvěma naprostými začátečníky jako jsem já dohodl, že půjdeme toto úterý (25.9.) k Ládínkovi profouknout zbrusu nové stroje. Máme 3 Štuky, Reggianne, Yaka, dva Hurricany a Wildcad. Možná do úterka dorazí i párek Me109 a Vybíralův Spit. Budete-li mít chuť, jste vřele vítáni. Minimálně prvních pár her budeme hrát bez ohledu na výšku.

Dan-Sam
09-22-2012, 12:34
Bohužel, tentokrát to asi nedám - tento týden se jeví jako velmi nabitý. Přesto se těším, že zahákujete do hry další nadšence :)

Watchdog
09-22-2012, 14:06
Přeju dobrou zábavu, bohužel se ale nemůžu zúčastnit, potřebuju takový termín vědět o dost dříve dopředu.

Kubajs
09-24-2012, 00:03
Já už mám tento týden taky úplně plný. Užijte si to. A snad se uvidíme příště.

Lino22
09-25-2012, 23:05
Tak včera jsem tam byli jen dva, protože třetímu válečníkovi přišel opravář na kotel a neuměl kotel opravit ani s pomocí googlu (doslova). A to je konec války. Nicméně povedlo se. Hráli jsme ve dvou jen na jedné půlce Ládínkovy herní podložky - dogfight Italského borce Metelliniho na Reggianne + Moldersova Me109 proti Vybíralovu Spitu a Baderovu Hurricanu. Spita a dva Moldersovy Mezky se mi podařilo získat ve Vallhale když jsem velmi ochotného pana vedoucího poprosil, zda by nepřekontroloval skutečný stav skladu. Vyhrál Ondra (za německou stranu), podařilo se mi pravda sestřelit jeho Me109, což bylo poměrně podstatné vzhledem k ráži jeho kanonů. Hurricane měl ovšem zraněného pilota, čemuž přičítám, že místo doleva zatočil doprava, rovnou před Regg a dostal poslední AB za 1. Vážně jsem se bavil, bál jsem se že WWII je slabší než WWI. Není.

Mimochodem Messerschmitty mi přišly se velmi zohýbanými vrtulemi - bez problémů jsem je narovnal prstem, a to jeden list trčel úplně dopředu jako bajonet.

Ještě přikládám odkaz na tento americký obchod s neuvěřitelnými cenami a poměrně nízkým poštovným
http://www.miniaturemarket.com/