PDA

View Full Version : letní hraní



Kubajs
08-07-2012, 00:14
Vzhledem k tomu, že i v létě musím chodit do práce, snažím se vypadnout někam ven aspoň na víkendy.
Ale to znamená, že pondělí až čtvrtek mám odpoledne až večer volno a velkou chuť si zahrát.
Navíc bych rád proletěl své nové bombardéry. Určitě je někdo z vás na tom stejně, no ne?
Nechcete se sejít třeba teď ve čtvrtek 9.8.? Nebo příští týden?

Dan-Sam
08-07-2012, 01:14
Ctvrtek by teoreticky sel, ale spis az tak po seste. Uvidim, jestli mi tam nic nevleze.

Watchdog
08-07-2012, 01:21
Ode dneška nebo od zítra jsem na neschopence, vidím to tak na 1-3 týdny, uvidím dnes odpoledne, podle toho, co mi řekne doktor.

Kubajs
08-07-2012, 23:52
To sis Honzo tu neschopenku měl dát od minulýho týdne jako já. Taky jsem marodil. A užil si první týden olympiády u televize nonstop :).
Dane je mi jedno kdy, klidně po šestý. Volil bych Mephit, co ty na to?

Watchdog
08-08-2012, 02:39
Minulý týden jsem měl dovolenou, ale nezlepšilo se to, spíš naopak. Sedím doma, mám zafačovanou nohu a doufám, že se tam neutrhne kus krevní sraženiny a nedostane se do plic, do srdce nebo do mozku, protože to by bylo rychlé, ani bych si to asi nestihl uvědomit. :(

Dan-Sam
08-08-2012, 03:43
Zitra OK. Musim predtim jeste na odber krve a pak hned naklusu. Mephit mi naprosto vyhovuje - das prosim vedel klukum odtamtud (Slava, Karol a Karel)?
Taky bych probral nejake alternativni objednani 5. serie.

Watchdog
08-08-2012, 05:04
Kluci z Mephitu jsou aktivní na Hofylandu, ozvěte se jim tam.

Dan-Sam
08-08-2012, 05:45
Reaguji bez problemu i na PM tady na Aerodromu. Tedy, pred prazdninami to tak bylo. Ted je na HL i Aerodromu tak trochu ticho po pesine, tak uvidime.

Watchdog
08-08-2012, 05:53
Reaguji bez problemu i na PM tady na Aerodromu. Tedy, pred prazdninami to tak bylo. Ted je na HL i Aerodromu tak trochu ticho po pesine, tak uvidime.

Já teda nevím co si přesně představuješ pod tichem po pěšině, ale na Hofy reagují kluci z Mephitu docela často: http://www.hofyland.cz/?club&klub=35945 ;)

Nicméně, jestli reagují i tady na PM, je to super. :)

Kubajs
08-08-2012, 23:36
Já jsem to vyřešil tak, že jsem napsal Karlovi do Mephitu mejl. Odpovídal, že dá vědět dál.