PDA

View Full Version : 12.6. u Ládi Smejkala



Kubajs
06-06-2012, 00:03
Na úterý 12.6. od 16h jsme domluvení s Danem, že budeme dělat předváděčku Wings of Glory/War u Ládi Smejkala - Svět deskových her, Praha 10, Krymská 22.
Na stránkách navíc inzeruje, že bude možnost nákupu miniatur se slevou.
Mohla by to být šance na větší sešlost, takže jestli máte čas a chuť, doražte taky.

82fox
06-06-2012, 12:40
:) škoda že to je daleko bych dorazil. Tak aspon popreji at se předvaděčka vydaří :thumbsup:

Dan-Sam
06-06-2012, 13:06
Tuším, že by se mělo jednat o 10 % z ceny. Ale třeba to půjde ještě níž ;)

Dan-Sam
06-12-2012, 14:54
Dnešní hraní bylo jedním slovem perfektní - celkem se u stolu vystřídalo asi osm lidí, hráli jsme pouze WWI, z toho polovinu her 3 proti třem. Celkově jsme hráli přes šest hodin (což už mi nepřijde normální, ale budiž) a vyzkoušeli i plný balónový scénář, který hodnotíme jako velmi vyvážený. Uvidíme, jestli Láďa někam uploaduje své fotkyz mobilu - vznikaly velmi zajímavé situace. Tedy díky všem, co se sešli a snad se v obdobně hojném počtu sejdeme i příště (v Mephitu, na Krymské, či kdekoliv jinde).

Kubajs
06-13-2012, 02:07
Souhlasím, bylo to super.
Ještě bych doplnil, že jsme vyzkoušeli i schopnosti leteckých es podle Ace cards promo pack. Konkrétně M.Richthofen v podání Dana sám proti dvěma (Albatros D.Va a SPAD XIII) s využitím všech jeho speciálních vlastností uspěl. V závěrečném střetu se SPADem právě díky Itchi trigger finger sestřelil soupeře a sám to ustál.
Bohužel jsem taky zapoměl vzít s sebou foťák. Ale při závěrečné hře "Twin targets" z pravidel k Balloon busters jsem to už nevydržel a uděl aspoň pár fotek mobilem.
Ty nejpodařenější jsem vybral a hodil do fotoalba zde: http://www.wingsofwar.org/forums/album.php?albumid=1480

Dan-Sam
06-13-2012, 04:06
Pravda, na tuhle uvodni prestrelku jsem zapomnel. Jen mi nejde do hlavy ten Albatros proti Fokkeru - nebyl to nahodou Camel? Mam pocit, ze po Albatrosu jsem sahnul az pri druhe hre (pri treti a ctvrte jsem mel R.E.8 a v posledni SPAD XIII).
Vybalancovani schopnosti leteckych es musime jeste trochu odladit - z barona se diky nim stal skutecny reznik (coz se proti dvema souperum hodilo, ne ze ne :) ).

Kubajs
06-13-2012, 04:40
Jasně že velbloud. Nevím na co jsem myslel, když jsem to psal.
Bylo to tedy utkání:
SPAD XIII & Sop.Camel vs. Fokker Dr.I (von Richthofen)
skóre 0:2