Ares Games
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 95

Thread: ohlášené novinky

  1. #1

    Default ohlášené novinky

    Na stránkách Ares games jsou ohlášený k první válce bombardéry na duben a čtyři nové typy letadel (Fokker E.III/A.III, Halberstadt D.III, Morane-Saulnier Type N, AirCo DH.2) na červen.
    Ale máte někdo tušení, kde jenom berou lidi tyhle informace?
    Nějak mi není jasný, jak moc zaručený to je. To jsou totiž přesně typy letadel o kterých jsem už začal uvažovat, že pořídím od Shapeways.

  2. #2

    Default

    Ksichtokniha firmy Ares Games.

  3. #3

    Default

    Asi poprvé, co vidím praktické využití FB, které je prospěšné... (omlouvám se všem FB fans - prostě jsem musel...)

  4. #4

    Default

    Jo, mimochodem, to co vidíme, jsou typy, které byly ohlášeny už než se Nexus položil jako pravděpodobná série 6, takže to až takové překvapení není...

  5. #5

    Default

    Překvapení to není, nicméně berme to raději tak, že dokud nebudou fyzicky v našich rukách, tak není nic jistého. Aktuálně vycházející série se kvůli, troufám si říct ne úplně čekanému, pádu Nexusu posunuly o víc než půl roku, takže opatrně. Přeci jen, jsou to Italové

  6. #6

    Default

    Aha, facebook. Tak to taky nemám.
    O 6. sérii jsem ale dřív nic nezaznamenal, takže pro mě to bylo překvapení. Zatím je brzo se na ně vyloženě těšit, ale určitě jsou to letadla, který vážně chci mít do hry. Tak snad se jich dočkáme brzy.

  7. #7

    Default

    Tak první vlaštovka co prodává WoG, i když zatím jen WWII: http://www.mephit.cz/cs/historicke-m...wings-of-glory

  8. #8

    Default

    JJ nedavno mi klasek volal ze uz to maj dokonce snad uz budou otvirat u hernu tak by sme to tam mohly nekdy skusit.

  9. #9

    Default

    Zajímavý doplněk určitě budou karty schopností leteckých es. http://www.aresgames.eu/3550
    Na BGG je i pár dalších obrázků. Zde je k tomu i diskuze, jak schopnosti využít k dorovnání nevyvážených schopností jednotlivých letadel.
    http://www.boardgamegeek.com/thread/...with-ace-cards

    Co myslíte, půjde to objednat přes Mephit?

  10. #10

    Default

    V tomto pripade by bylo asi pruznejsi domluvit se a objednat si primo z BoardGameGeek store. Je to par karet, postovne by nemuselo byt zavratne.
    Mimochodem, to vyvazeni autora musime zkusit - zni to dobre.

  11. #11

    Default

    Někdo, kdo by se chtěl přidat ke koupi Ace setu z Boardgamegeek Store a snížit tak poštovné?

  12. #12

    Default

    Poštovné je USD 0,0. Už jsem to zkoušel, za dva sety jsem platil přesně 10 dolarů.

  13. #13

    Default

    V tom případě nezbývá dodat než: "LoL jak prase..."

  14. #14

    Default

    jestli je to bez poštovnýho, tak je to geniální. Jak jsem se tím tak probíral, zaujaly mě i doplňky k jiným hrám, takže určitě budu objednávat.

  15. #15

    Default

    V Polsku se někdo asi spletl a prodávají bombardéry za asi 40 PLN (cca 9 EUR): http://www.rebel.pl/category.php/1,1...-of-Glory.html

    Požádal jsem Andrzeje, jestli by mi nemohl nějaké objednat.

  16. #16

    Default

    Yep! The order for Jan has been placed and paid. They just have to complete the Capronis, so it will take them 14 days to deliver. I know this shop (old customer I am) - the best and most reliable here.

  17. #17

    Default

    Horkou novinkou jsou fotky bombardérů pro WWII (He 111 a B-25). Aktualizoval jsem náš přehled, fotky přidávám i sem. Obzvláště ten zimní Heinkel vypadá luxusně, žel asi na něj v mé sbírce nedojde, protože by nezapadl do Bitvy o Británii

    Attachment 46663Attachment 46664
    Attachment 46665Attachment 46666
    Last edited by Dan-Sam; 05-23-2012 at 13:30.

  18. #18

    Default

    BtW, na Facebooku Ares Games je zmínka o vydání B-17 a Lancasteru příští rok... Viz. posty pod zímním Heinkelem.

  19. #19

    Default

    Ares vyvěsil na svůj FB profil čtyři nové obrázky prototypů pro WWII. Jednak přibydou poslední dvouplošníky (Gloster Gladiator a CR.42) a pak také (konečně) těžké stíhače (Bristol Beaufighter a Bf-110). Zvláště na nový Messershmitt se začínám opravdu těšit
    Jak to tak vypadá, očividně je snaha o vyřešení problému rychlosti pozdějších letadel (P-51, P-47, Fw-190) odsunuta dále a budeme se zatím věnovat rané fázi války. Jak do toho ale zapadne ohlášená B-17, to jsem tedy zvědav

    Name:  179933_379658755414799_184149928_n.jpg
Views: 626
Size:  22.4 KBName:  582287_379631745417500_428294108_n.jpg
Views: 646
Size:  22.6 KBName:  209020_380669738647034_203335583_n.jpg
Views: 666
Size:  18.4 KBName:  562283_380670378646970_502855334_n.jpg
Views: 653
Size:  16.3 KB

  20. #20

    Default

    Všechny vypadají skvěle. Dvouplošníky se mi budou hodit proti King Kongovi

  21. #21

    Default

    Už jste postřehli nová letadla do WWII? Luxusní, jen ty kamufláže mi místy přijdou slabší...
    Last edited by Dan-Sam; 11-15-2012 at 15:13.

  22. #22

    Default

    Pochopitelně jsem aktualizoval i přehled ve vlákně nahoře

  23. #23

    Default

    No tak ty dvojplošníky ty teda píšou . Šikovně se přiblížit k soupeři, spíš si na něj někde počkat za mrakem a dát mu béčko jak noha. Beaufighter má vtipnou palebnou sílu dopředu. Taky už je na Aresu obrázek k bedně s pravidly WWII a papírovejmy doplňky - moc hezký. Dane máš pořád navíc krabici od starter setu WWII? Možná jen zmatkuju, ale někdo jí tu měl ...

  24. #24

    Default

    No, ony totiž ty dvouplošníky mají poměrně slušný manévrovací balíček - sice mají jen pomalou rychlost a celkově jsou pomalejší, ale taková 90° zatáčka by to mohla kompenzovat
    Mám, ale už jsem jí v pátek nabídnul Sašovi, bohužel. V dohledné době by se však měly uvolnit dvě krabice od Ballon busters, tak pokud budeš chtít, můžeš si vzít.

  25. #25

    Default

    Tak to bude v dobrejch rukou . Vzal bych si tedy tu balónovou krabici, bude-li k mání.

  26. #26

    Default

    Dobrá, budu ti ji rezervovat - tento týden by mi měl přijít kufr a molitany, takže tak do dvou týdnů bude volná. Budeš z nich ale muset staré molitany odinstalovat (odtržením) a pak to nějak překrýt. Každopádně počítám s tebou.
    Last edited by Dan-Sam; 11-18-2012 at 14:03. Reason: úpravy vynechaných mezer

  27. #27

    Default

    Tak nové vydání první série letadel WWI je na světě.
    Tady jsou k vidění na fotkách i s hodnocením:
    http://www.wingsofwar.org/forums/sho...l-Photo-review

    Kdypak půjdou u Ládi objednat? Určitě bych chtěl oba bratry Richthofenovi.

  28. #28

    Default

    Už jsem na to koukal a musím chválit i hanět. Chválit za brilantně zvladnute povrchy, zvláště u SPADů a Albatrosů, hanět za některé proporce - typicky podvozek a vrtule (ta je docela trapas). Celkově ve mne ale převládají kladné pocity.

  29. #29

    Default

    Jen by me zajimala jeste jedna vec (ciste ze zvedavosti, nakup neplanuji) - ktery stroj MvR (Manfred von Richthofen) je v sade? Celocerveny nebo cervenozeleny? Na webu je zelenocerveny, Andrea ho potvrdil i na BGG, ale vygooglil jsem i obrazek celocerveneho v krabicce WoG. Mam v tom zmatek.
    Videl jsem ty druhe dva, ale MvR jeste nikdo nevyfotil. Nevite?

  30. #30

    Default

    Jestli tomu dobře rozumím, tak samostatně vydali celočerveného a v Dual packu pak bude červenozelený. Všechny modely v Dual packách by měly odpovídat zbarvení z WoW Revised Deluxe setu.

  31. #31

    Default

    Ja jsem to tak taky pochopil. Kurnik koupil jsem si Gothu. Z Ameriky i s postovnym za 550,-.

  32. #32

    Default

    Chm, chm, chm, mrkev v zimě... No, obchodně to je asi vhodný model, ale jinak bych to tedy nečekal - to bude úplně přerichthofenováno (MvR v S1, MvR v S2 (LFG), MvR v RDS, MvR v RS1, MvR v DP, LvR v RS1). Počítám-li správně, celkem 6 možností, jak se dostat k nějakému Richthofenovi Na druhou stranu, který jiný pilot si tohle zaslouží? Každopádně zajímavé a pokud to dostane do Aresu peníze na další série, jsem pro.

    Honzo, na to, že Gotha je vyprodaná, jsi udělal supervýhodnou koupi, gratuluji!

  33. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Jen by me zajimala jeste jedna vec (ciste ze zvedavosti, nakup neplanuji) - ktery stroj MvR (Manfred von Richthofen) je v sade? Celocerveny nebo cervenozeleny? Na webu je zelenocerveny, Andrea ho potvrdil i na BGG, ale vygooglil jsem i obrazek celocerveneho v krabicce WoG. Mam v tom zmatek.
    Videl jsem ty druhe dva, ale MvR jeste nikdo nevyfotil. Nevite?
    Samostatně je celý červený, červenozelený bude v Duel Packu, což je super. Zeptal jsem se a Keith mi odpověděl.

    http://www.wingsofwar.org/forums/sho...l=1#post191107

  34. #34

    Default

    Při koupi německého Fiatu doporučuji dát si pozor, zda je vcelku - dnes jsem si jej koupil a v krabicce cosi chrastilo. Nevenoval jsem tomu pozornost a az posleze zjistil, ze to byla jedna z malych bomb pod kridly. Nastesti nas koberec nema moc jemny vlas a ja ji zpetne nasel. Uz je prilepena, ale doporucuji si hlidat takove veci (Bf 110 na dva kusy je dalsi priklad).
    (je to jen upozorneni, nijak nenabadam na stezovani si na kvalitu - stejne by to bylo prd platne)

  35. #35

    Default

    A kde jsi to koupil - ve Svete her? Ja jsem byl dneska u ladinka a nemohl jsem se premluvit ke koupi Gladiatora. Chci ho moc, ale jsou osklivi.

  36. #36

    Default

    Ano, ve Světě her. Co vím, tak je to zatím jediné místo, kde Fiaty mají (ale německý už ne).

  37. #37

    Default

    Tak nějak bez povšimnutí se na stránkách Aresu objevila nová položka - budou dělat dotisk bombardérů WWI.
    Německý Gothy stejný jako byly a Caproni ve dvou nových italských verzích.

  38. #38

    Default

    Vida, to je docela zajimavy pocin. Ja jsem se svym francouzskym Capronim spokojeny, ale ty dva nove se daji pekne parovat s Hanrioty. Kdovi, zda jeste nevydaji i ty Gothy, ale i kdyby, tezko bych neco vymenil za nocni.
    Diky za upozormeni!

  39. #39

    Default

    Nechci strašit, ale svet-her.cz už má skladem SPAD S.VII a Albatros D.II z nové série WWI. Ale řekl bych, že 350,- za kus je nějak moc.
    Doufám, že Ladinek je brzy dostane taky. Včetně druhých dvou modelů. A za příznivější cenu.

  40. #40

    Default

    Vsimli jste si, ze maji i Sails of Glory? To jsem nemel nikdy zjistit...

  41. #41

    Default

    Ja urcite pockam na Ladinka. Sailsy si rad zahraju ale nejdu do toho.

  42. #42

    Default

    Kdyby měli první nebo druhou válku...

  43. #43

    Default

    Zaštrachal jsem na WoG FB a zjistil, že bombardéry pro WWII (Lancaster a B-17) jsou plánovány na třetí kvartál (takže už pište Ježískovi) a další série na čtvrtý (ta se sem dostane asi až po Novém roce). Začínám se těšit

    Reprint 2 série WGF je v plánu na červenec (takže u nás asi po prázdninách). Bombardéry WWI (Caproni a Gotha) ve světě už v červnu.

  44. #44

    Default

    Nevím, zda jste to na fóru postřehli, ale kolegové, co jsou napojení na starou Yahoo Group mají přímo od autora informace o chystaných novinkách. Začnu zlehka a propracuji se k peckám:

    Série #8:
    1. Nieuport 11
    2. Sopwith 1 1/2 Strutter (dvoumístný)
    3. neznámý stíhač
    4. neznámý dvoumístný


    Special Pack #3:
    1. Handley Page O/400
    2. Zeppelin Staaken R.VI

    Jen by mě teda zajímalo, kam to uklidím


    Zdroj: In the near future...
    Last edited by Dan-Sam; 07-06-2014 at 15:41.

  45. #45

    Default

    To si zase doma něco vyslechnu, až přitáhnu ty dva obří bombardéry.
    Ale osobně se na ně moc těším.

  46. #46

    Default

    No, 30 cm rozpeti u Zeppelinu jen tak neschovas...
    Mimochodem, jeden kamaraduv znamy ma v Ceskem Brode na zahrade 1x Mig-15 a 2x Mig-21. Proti tomu je Staaken 1:144 jeste v pohode
    Ale jo, ac mam k Jite spoustu vyhrad, letadlum nerozumi a nekomentuje neustale se zvetsujici kufriky.

  47. #47

    Default

    Psal mi Andrea, že tlačí na reprint Me109E, a že budou "as soon as possible".

  48. #48

    Default

    Včera jsem na vlastní oči viděl u Ladinka v obchodě novou verzi Caproni Ca.3
    http://www.svet-deskovych-her.cz/wog...li-p-3160.html
    A vypadá úžasně. Barvy jsou mnohem lepší než to vypadá na fotce - hlavně místo té svítivě žluté je krásně matná písková.
    Taky nápis drobným písmem na čumáku vypadá báječně.
    Doporučuju!!

  49. #49

    Default

    +1, jsou fakt nádherný.

  50. #50

    Default

    Pokud čekáte na sérii č. 8 WWI, tak by vám neměl uniknout tento příspěvek od Andrei.

Page 1 of 2 12 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •