Ares Games
Results 1 to 6 of 6

Thread: Wings Of Glory sarter set

  1. #1

    Default Wings Of Glory sarter set

    Cus hosi ted sem mluvil s jednim kamosem co otvira hernu a shop s figurkama a hrama a nabizi mi ze by nam muze objednat a dodat novy wings of glory hned jak budou ja osobme si budu brat jeden starter set a zbytek od kazdyho jedno ero, takze kdyby jste mel taky negdo zajem tak napiste chtel by vedet predbezne kolik toho ma vzit urcite bude brat neco navic ale aby toho tam pak nemel malo

  2. #2

    Default

    Mluvíš, předpokládám, of Wing of Glory WWII?

  3. #3

    Default

    I WWI urcite ho budu smerovat at poridi i prvni vaklu az bude bavil jsem se snim o tom a on by chtel WoG trosku podpotovat tady unas.A az votevre tu hernu tak budeme mit moznost tam chodit hrat dokonce sem snim domlouval ze by nam tam udelal specialni povrchy pro letadylka. Takze tady vydim veklou prilezitost udelat si tam unej v herne velkou zakladnu na hrani s moznosti toho ze nam typek obedna a doda do obchodu na co si vzpomeneme dokonce jsem ho uz nahlodaval at poridi i naky doplnky tady od aerodrome accessories.

  4. #4

    Default

    Když mě se zatím do WWII nechce investovat, ještě jsou tu mraky věcí z WWI, které bych rád pořídil.

  5. #5

    Tharr's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    Ondra
    Location
    Czech Republic
    Sorties Flown
    12
    Join Date
    Feb 2011

    Default

    a ví se už kdy by to tak mohlo být?

  6. #6

    Default

    Pořád ještě se držím jenom první války. Takže jestli nabídka bude platit i v případě bombardérů, až vyjdou, rád jí využiju.



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •