Ares Games
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 51 to 100 of 139

Thread: Poptávám, nabízím, vyměním

  1. #51

    Default

    Vzal bych Albatrosy, díky.

  2. #52

    Default

    Zbývá tedy k dispozici Dewoitine D.520 a možná Wildcat.

  3. #53

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Vzhledem k tomu, že stále optimalizuji svou sbírku (a doufám, že už mám teď na nějaký čas pokoj), sešly se mi tu 4 letouny.
    K prodeji za jednotnou cenu 100 Kč / ks + případné poštovné.
    Jedná se o tyto kousky:

    • WWI: Albatros D.III - L. Hautzmayer
    • WWI: Albatros D.Va - E. Udet, nerozbalený balíček manévrů, lepená vzpěra, původní od Nexus
    • WWII: Dewoitine D.520 - P. Le Gloan, Vichy France, nerozebalené manévry
    • WWII: Grumman F4F-3 Wildcat - R. E. Galer


    Attachment 75078Attachment 75077
    Attachment 75079Attachment 75080
    Ahoj,
    mel bych zajem o prvni a treti letadlo.

  4. #54

    Default

    Prvni (Albatros) je jiz zamluvene, avsak treti (Dewoitine D.520) je volne a timto ti jej rezervuji.

  5. #55

    Default

    Už jsem to psal i jinde, ale přesto ještě jednou zde:
    Nabízím Duel Pack Fokker Dr.I vs. Sop.Camel buď pouze s Camelem (za 250,-) nebo v případě zájmu doplním jakékoliv letadlo samostatně prodávané jako Airplane Pack z produkce Aresu (za 550,-). Z Duel packu jsem si pouze vyndal model a karty Fokkeru, jinak je nerozbalený.

  6. #56

    Default

    A já bych chtěl Siegrova Wildcata z Deluxe Setu. Značka moc.

  7. #57

    Default

    Quote Originally Posted by Lino22 View Post
    A já bych chtěl Steigerova Wildcata z Deluxe Setu. Značka moc.
    Vypadá to, že vše je otázka odhodlání a obsahu portmonky: www.ihrysko.sk

    Edit: Koukám, že přímý link nefunguje, ale v jejich vyhledávači lze WWII Deluxe Set nalézt.
    Last edited by Dan-Sam; 03-21-2013 at 15:31.

  8. #58

    Default

    Díky Dane, vím o nich. Jakmile sem pojedou moji slovenští kolegové, asi jim to přibalím

  9. #59

    Deathmers
    Guest


    Default

    Nemá tu někdo na prodej balíček zranění "B" z WWI? Nejlépe z Prahy.

  10. #60

    Default

    Možná byste někdo využil tohoto rozprodávání sbírky:
    http://www.wingsofwar.org/forums/sho...-West-Playmats

  11. #61

    Default

    Kubajsi diky!

  12. #62

    Default

    Nabízím za pivo vyřezaný molitan o tloušťce 25 mm přizpůsobený pro 16 letadel (12 stíhaček a 4 střemhlavé bombardéry). Nabídka platí měsíc, pak jde z domu.

  13. #63

    Default

    Pokud to nikdo nepotrebuje vic, tak bych mel zajem - dal bych svoje bombardery k novym dvoumotorakum.

  14. #64

    Default

    Je tvoje. Jen upozorním, že už je to podlepené, takže úpravy tam asi moc nepůjdou. Dodám i plánek, kde jsou nechané rezervy (nařezané a nepřilepené dílky, které shora vypadají jako spojitá plocha).

  15. #65

    Default

    Nenarazil jste někdo na model Bell P-39 Airacobra? Na Shapeways jsem ho neobjevil. Do sbírky letadel v ruských službách by se mi dost hodil.

  16. #66

    Default

    Ze ti tak do toho kecam (navic ve spatnem vlakne), ale neupotrebil bys spis nejake sovetske stroje? Polikarpov I-16, Mig-3, Il-2? Zatim tam mas skoro samou imperialistickou techniku. (Ktera realne tvorila tusim 20 %? Vim, ze me prekvapilo, jak male procento to bylo.) A zrovna takovy Il-2 byl vubec nejvic vyrabenym letadlem historie (a jak by se hodil...)

  17. #67

    Default

    Ano, Il-2 taky hledám, kdyby snad někdo věděl, ocením informaci.
    Polikarpov a Mig jsou na Shapeways k mání. Tak až budu mít zas absťák asi něco objednám. Doufám, že to na mě nepřije moc brzy.

  18. #68

    Default

    Molitan předán, již není k dispozici. Po včerejším debriefingu pravím, že se mi to vyplatilo

  19. #69

    Default

    Z USA mi dorazil balíček se čtyřmi S.E.5a (Bishop).

    Dva kousky můžu postrádat, ale cena musím bohužel nasadit na 400,- Kč, protože mě něco stálo poštovné z Itálie za Nieuport a poštovné do USA za dvě zásilky s letadly.

  20. #70

    Default

    Je to ten zazrak, se kterym posledne letal Honza (Lino) a nemohl si ho vynachvali? Pokud ano, urcite bych mel o jeden kus zajem a 400 rad zaplatim.

  21. #71

    Default

    Quote Originally Posted by kancelot View Post
    Je to ten zazrak, se kterym posledne letal Honza (Lino) a nemohl si ho vynachvali? Pokud ano, urcite bych mel o jeden kus zajem a 400 rad zaplatim.
    Ano a znamenám si.

    Chceš stále ještě i to Caproni Ca.3?

  22. #72

  23. #73

    Default

    Kdyby nekdo touzil po modrem belgickem Hanriotu HD.1, tak je k dispozici za 150 Kc (tedy asi za 50 % ceny noveho).
    Duvodem prodeje je harmonizace sbirky pred prichodem Macchi M.5 (ktere letalo jen s Italy a Americany). Bohuzel, pri koupi jsem netusil, co na nas chystaji a byl mi sympatictejsi Belgican. Z dlouhodobeho hlediska se mi ale vic hodi italske zbarveni.

  24. #74

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Ahoj Dam-Sam.
    Pokud je ještě v nabídce modrý Hanriot HD.1, rád ho koupím.
    David.Rejcha@centrum.cz
    S pozdravem
    David

  25. #75

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Ahoj.
    Mohu nabídnout k výměně tyto modely Wings of War I, vše nerozbaleno:
    Rumpler C IV C (MFFA 2)
    Albatros D VA (Jentsch)
    Spad XIII (Baracca)
    Dále Wings of War II, došlo k otevření krabiček:
    Hawker Hurricane Mk II (Kuznetsov)
    Hawker Hurricane Mk I (Bader)
    Messerschmitt Bf 109 E-3 (Mölders)
    Vyměnil bych za modely Wings of Glory, které mi chybí: (Sopwith Triplane (je jedno, který pilot), Spad XIII (Madon nebo Coadu), Aviatik D I (Turek nebo Sabeditch).
    David.Rejcha@centrum.cz

  26. #76

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Ahoj příznivci hry Wings of Glory.
    Na Zatrolených hrách včera začala v sekci bazar aukce Wings of Glory WW2 Starter setu, počáteční cena 700,-Kč. Aukce končí za šest dní.

  27. #77

    Default

    Po dnešním pracovním odpoledni s odlamovacím nožem a pytlem odpadních molitanů hlásím, že mi přebývají dva full size molitany, které jsem dříve používal. Lze do nich instalovat vše, co bylo zatím vydáno k WWII za podmínky, že vše je pouze 1x (+2 rezervní místa). Obrázky přikládám (světlou barvou jsou označené zatím nevyřízlé tvary, které ale nejsou přilepeny, takže se s jejich vyříznutím počítá). Jsou k dispozici za pivo.
    Attached Images  
    Last edited by Dan-Sam; 12-27-2013 at 15:21.

  28. #78

    Default

    Na Zatrolenkách někdo prodává starej WWII DeLuxe box + 2 Hurricany.

  29. #79

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Zdravím příznivce Wings of War / Wings of Glory.
    Protože chci hrát jen v měřítku 1/144, zbavuji se přebytků 1/200. Na Zatrolených hrách nabízím k prodeji Wings of War WWII Miniatures Deluxe Set plus další dva H. Hurricane (Bader a Kuznetzov). Vyvolávací cena je 1000,-Kč. Konec aukce 16.2.2014.

  30. #80

    Default

    Dobrý dík, nemáš navíc Me109 Balthasara?

  31. #81

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Ahoj Honzo.
    Bohužel toho nemám.

  32. #82

    Default

    Ahoj chlapi, da se vubec jeste sehnat nejaky Messerschmitt Bf109 (krome Pankratze, co byl v Deluxe setu)? Na zadnym ceskym e-shopu ho nevidim. Pripadne nemel by nekdo navic (Balthasar, Mölders, Galland)?

  33. #83

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Zdravím všechny příznivce WofW/WofG.
    Na Zatrolených hrách jsem vystavil další aukci přebytečných modelů, aukce končí za 14 dní.
    Zbavuji se nadbytečných letadel ve sbírce. Krabičky jsou pouze otevřené, vše kompletní. Pro hru je nutný Starter set. Soubor zahrnuje tyto modely v měřítku 1/144: WofW Sopwith Camel (Olieslager), Sopwith Camel (Barker), WofG SE 5A (Boudwin), 2 x WofW Spad XIII (Baracca), WofW Albatros D V.A (Jentsch), WofW Rumpler C.IV (MFFA2), WofG Gotha G.V (Aschoff). Dále model 1/200 pro WofW II Dewoittine D 520 (Thollon).

  34. #84

    Default

    Neprodal bys zvlast toho Bouldwina? Zbytek mam ...

  35. #85

    Default

    Quote Originally Posted by cartas View Post
    Ahoj chlapi, da se vubec jeste sehnat nejaky Messerschmitt Bf109 (krome Pankratze, co byl v Deluxe setu)? Na zadnym ceskym e-shopu ho nevidim. Pripadne nemel by nekdo navic (Balthasar, Mölders, Galland)?
    Stodevítky jsou bohužel už dávno všude vyprodaný. Narazit na někoho, kdo má něco navíc, to bys musel mít super extra kliku.
    Letos koncem roku bychom se ze strany Aresu mohli dočkat nově serie a v ní Bf109K.

    A vítej na fóru. Rádi poznáváme nové nadšence pro WoW/WoG.

  36. #86

    Default

    Chybejici 109ky me v tom nadseni bohuzel trochu brzdi, protoze bych se rad ponoril do WW2 a bez 109-ek to neni pravy orechovy...

    Dik za privitani, zatim se rozkoukavam....

  37. #87

    Default

    Chápu. Ale dají se udělat pěkné kombinované sestavy s Italy pro Středomoří. I když herně to funguje, máš pravdu, že to není to pravý ořechový.

    A nebo se dají sehnat miniatury z jiných zdrojů (Magister militium, AIM, Shapeways...). Pak stačí dokoupit pegy, z plexiskla vyříznout podstavec a vytisknout potřebné karty.

  38. #88

    Default

    Třeba i k samovýrobě časem dojde, ale nejdřív se musím nechat zcela pohltit

    Teď jsem ve fázi "s čím, začít a kde to sehnat"... Veškeré tipy vítám!

  39. #89

    Default

    S čím začít? Těžko říct. Včera jsem o tom spekulovali s Danem. Vzhledem k chystaným novinkám to vypadá, že teď bude vycházet víc letadel z konce války. Takže pro evropská bojiště teď Fw.190, Spit IX a Mustang. Ze starších se k tomu hodí He-111 a dost dobře i Me-110 na bombardovací mise. V příští serii se pak můžeš těšit na Me-109K a Republic P-47D Thunderbolt. A koncem letošního roku budou k dispozici čtyřmotoráky B-17 a Avro Lancaster. A nebo obrátit pozornost na tichomoří - tam jsou u Ládinks všechny typy stále k mání.

  40. #90

    Default

    Díky za tipy, ale pořád mě to táhne k té bitvě o Británii. Aspoň jednoho Messerschmitta kdybych někde ulovil...

  41. #91

    Default

    Koukni sem, kvalita nic moc, ale meritko odpovida

    http://www.magistermilitum.com/scale/1-200.html

  42. #92

    Default

    No ze zahranici objednavat zatim neumim - mate s tim nekdo zkusenosti?

    Ale vygooglil jsem treba http://www.uplay.it/en/boardgame-Win..._Galland_.html
    Neobjednavali jste treba primo z Italie? Kdyby se dalo vic lidi dohromady...

  43. #93

    Default

    No, zjisti si, jestli ho maji opravdu skladem abys na nej necekal treba rok nez se odvazi ti rict ze nebude... Nejaky italsky obchod kdysi fungoval jako dul na vyprodana letadla, ale ktery to byl, to nevim.
    Chapu, ze te to tahne k BoB, to je zcela logicke, ale hlavne neudelej tu chybu, ze kvuli cekani na Spitfire Mk.II a Bf.109E propasnes aktualne dobre dostupne Spitfire Mk.IX a Fw.190. Vycital by sis to pak hodne, hodne dlouho.
    A jeste jedna rada, kterou se v pravidlech nedoctes: Pokud chces hrat BoB, je nutnosti mit Bf.109E a Spitfire Mk.II alespon dvakrat. Ver mi, puvodne jsem chtel mit jen jeden exemplar od kazdeho typu (abych za letadla nerozhazel vsechny prachy [jde to opravdu snadno]), ale po zhruba roce jsem dospel k tomu, ze Spitfiry, Bf.109 a Fw.190 se proste musi kupovat po dvojicich, jinak to stoji za houby a netesi te hrat BoB.

    Co se alternatic tyce, vi nejvic Kubajs, ale to je mozna na samostatne vlakno.

  44. #94

    Default

    Doprcic, to je fakt hrozny. Kvuli chybejicimu jednomu (dobre dvema) modelum se mi to cele nejak hrouti

  45. #95

    Default

    Houby hrouti. Aktualne nejsou dostupna letadla pro BoB, ktera ale jsou slibena do budoucna. Doporucuji se zatim soustredit na neco jineho, kde je aktualni vyber v pohode, a az vyjde reedice, tak dokoupit zpetne BoB. Kdyz si vyberes rozumne (zapadni fronta 1944), budes mit prekryv letadel, ktera muzes zpetne pouzit i v BoB (Bf.110, He.111, Ju.87).
    Treba Qnik zacal z nouze hrat Stredomori, ktere nas v Praze minulo, a je spokojenej, protoze to driv byla dost podporovana fronta kterou nikdo nekupoval. Takze ma modelu dost a bez nervu.
    Reseni je vzdycky a za sebe rikam, ze hrat se Spitfirem Mk.IX proti Fw.190 je stejna zabava jako postavit proti sobe Spitfire Mk.II a Bf.109E.

  46. #96

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    ...Aktualne nejsou dostupna letadla pro BoB, ktera ale jsou slibena do budoucna....
    A tohle uz Ares nekde ohlasil?

    Jinak dik za podporu

  47. #97

    Default

    Presne tak, Bf109 neni zasadni, jestli jo, kup si ten co jsem ti navrhoval. Jestli jsi pinktlich budes na BoB stejne potrebovat Bf 109 Balthasara, protoze to je jediny Bf109 s maskovanim z BoB. Pouzij Me110, Stuku a He 111 jak radi Dan. Stuka a zelenej He111 maji maskovani z BoB. Muzes klidne pouzit i italsky Falco, ponevac par jich tam taky litalo, i kdyz jen velice kratce.
    Krom toho v BoB byly Spity MkI a ten vysel jen jako pruzkum. Takze stejne musis delat ustupky, ale o tom ta hra je.

  48. #98

    Default

    Tak zas tak pinkltilch nejsem, ze by mi musely sedet i kamuflaze. Kazdopadne diky za informace, vsechny vstrebavam

    Jeste z jineho soudku: Je nejaky (zasadni) rozdil mezi komponentama WoW a WoG? Ted myslim zetony, karty... Jestli WoG pridalo neco navic (kdybych srovnal DeluxeSet WoW a StarterSet WoG)?

  49. #99

    Default

    Honza to ma dobre historicky podchyceny, souhlas. Jen opravim, ze Honza pod Falcem mysli Fiat Cr.42, nikoliv Reggiane Re.2001 Falco II. A proti Fiatum lze smysluplne nasadit snad jen Gladiatory (jedna perut behem BoB), ale pak to zase chce alespon 2 na 2.
    Reedice je verejnym tajemstvim. Vetsinou probiha uvedeni nove serie takto:
    septanda od zasvecenych (autor nebo admin) -> fotky modelu bez kamuflaze na FB -> oficialni foto vsech modelu na webu -> fotka krabice s letadly v kancelari Aresu na FB -> vydani pro US -> vydani v Evrope.

  50. #100

    Default

    Rozdily mezi WoW a WoG jsou pouze graficke, vse je plne kompatibilni (v ramci konfliktu - nelze kombinovat WWI a WWII).

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •