Ares Games
Results 1 to 8 of 8

Thread: vizitky do obchodů

  1. #1

    Default vizitky do obchodů

    V jiným vláknu jsme začli řešit propagaci tohoto fóra formou vizitek, který by prodejci dávali těm, kdo si u jich koupí něco z WoW.
    Tak jsem se ptal na tisk vizitek a vyšlo by to 1,- za kus při nákladu 1000 ks nebo 1,40 za kus při nákladu 500ks. Menší počty se finančně už vůbec nevyplatí dělat.
    Půjdem do toho? Složíme se na to třeba? Když 7 lidí dá po stovce, tak máme těch 500 zaplacených.
    82fox nabízel, že by je graficky zpracoval, to by bylo super. Já bych mohl za uvedenou cenu zajistit celkem rychle tisk.
    Domluvíte někdo závazně v Hrasu, u Ládi Smejkala nebo případně ještě někde jinde, že by je byli ochotní rozdávat?

  2. #2

    Default

    Je ale také otázka, jaké procento obchodů dělají elektronicky a kolik zákazníků do obchodů chodí osobně (pokud jde 90% obchodů přes net, tak se vizitky asi nevyplatí ).

  3. #3

    Default

    Vidím to tak: Pokud nás bude víc, nemám problém stokorunou přispět (tak mě napadá, že ta stokoruna je mi v souvislosti s WoW nějak souzená), ale pokud bychom se měli skládat tři, čtyři nebo i pět, tak to podle mě není efektivní využití peněz Ale palec nahoru za každou takovou aktivitu
    Edit: Ještě mě napadlo, že by asi bylo lepší s takovými akcemi počkat až bude jisté, že WoW má nového distributora i výrobce. Přeci jen, propagovat hru, která je mrtvá (což by se taky mohlo stát) není asi úplně efektivní.
    Last edited by Dan-Sam; 08-20-2011 at 08:48. Reason: další myšlenka

  4. #4

    Default

    Samozřejmě předpokládám, že nechceme propagovat hru, ale naší skupinu a hlavně hraní.
    Ale chceme to propagovat mezi lidmi, co si hru koupí, takže asi dává smysl počkat. Jestli vůbec jít touhle cestou.

  5. #5

    Default

    Spíš jsem to myslel tak, abychom neudělali tisc vizitek a ve finále se v těch dvou obchodech ani tolik položek neprodá (když nebude distributor). Jinak samozřejmě ano, máš naprostou pravdu

  6. #6

    Default

    no 1000 vizitek je moc tak 20 do kazdyho kramu a to se jim tam stejnak vetsina zustane valet

  7. #7

    Default

    Jde o to, že při tisku už není v absolutní ceně velký rozdíl mezi 500 a 1000

  8. #8

    Default

    Mimochodem, pokud bychom chtěli dělat nějaké ty vizitky (sem tam by se to u Ládi hodilo), tak jsem vytvořil QR kódy:

    Aerodrome
    Name:  Aerodrome.png
Views: 144
Size:  1.3 KB

    České subfórum
    Name:  Czechoslovak Wing.png
Views: 136
Size:  1.4 KB



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •