Ares Games
Results 1 to 12 of 12

Thread: Krabička od RAP k dispozici

  1. #1

    Question Krabička od RAP k dispozici

    Při jedné hře v Americe se mi extrémně povedlo bombardování (a to jsem si přitom myslel, že to neumím) a vyhrál jsem RAP. Protože jsem si ale všechny tokeny, pravidla i karty zorganizoval jinak, zbyla mi volná krabička, kterou nabízím zdarma k odebrání tady v Praze (nechci ji jen tak vyhodit a nezeptat se). Vypadá jako na fotce a hezky se na ní kouká, to mi věřte

    Name:  20160716_130354.jpg
Views: 139
Size:  159.5 KB

  2. #2

  3. #3

    Default

    Nelikviduj ji. Jestli ji nikdo nechce, tak si ji v září vezmu.

  4. #4

    Default

    Paráda, přesně tak jsem si to představoval

  5. #5

    Default Krabice od Sails of Glory k dispozici

    Tak opět (a doufám, že už naposledy): Mám doma zbytečnou krabici od Sails of Glory.
    Kdyby ji někdo chtěl (přijde mi docela hezká), třeba Petr (?), tak je k dispozici do prvního zářijového hraní WoG nebo SoG.

    Name:  pic1595302.jpg
Views: 117
Size:  113.4 KB

  6. #6

    Default

    Muzes mi ji prosim te premerit?

  7. #7

    Default

    Zdravím, kdyby si ji nikdo nevzal, tak já jí rád zaberu, klidně i s tím vnitřkem a lodě dokoupím.

  8. #8

    Default

    Koukám, že jsem zaspal. Přeměřím krabičku Kubajsovi a pak se uvidí, zda bude nadále k dispozici.

  9. #9

    Default

    Boj o krabičku vrcholí...

  10. #10

    Default

    Jestlize o ni ma Petr zajem tak mu ji rad prenecham. Ja jen ze mi taky pripada dost hezka tak jsem spekuloval o jejim vyuziti.
    Tak Dane nic nemer a domluv se rovnou s Petrem.

  11. #11

  12. #12

    Default

    Kdyby jste nekdo zase vyhazoval nakou krabici tak se hlasim dopredu hazejte ji mym smerem



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •