Ares Games
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 51 to 99 of 99

Thread: Hraní v první polovině roku 2016

  1. #51

    Default

    Já právě kvůli tomu, jestli si mám vzít s sebou letadla nebo ne, tak bych to rád věděl už dnes ;-))


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Já s tím také zítra počítám, ale nejsem si jist, zda WWI nebo WWII. Já asi nemám preferenci.

    Jinak zítra se hraje ve Warbossu!

  2. #52

    Default

    Já bych si klidně zase střihnul WWI, pokud se tedy nikdo neozve proti.

  3. #53

    Default

    My jdeme jenom s Lukášem bez Michala.Učí se na státnici.Po telefonu z Kubajsem by to měla být WWI,nějaké zkoušky a trenink misí.Bereme tedy WWI. ---- Též připomínám že se hraje ve Warbossu Mečislavova 11 Praha 4 ----

  4. #54

    Default

    Krásně se nám to schází
    Michalovi vyřiď, že držím palce

  5. #55

    Default

    S Viktory jsme se domlouvali na hraní tento čtvrtek (14.4.). Kdo byste přišli? A případně - jakou máte preferenci (WWI / WWII)?

  6. #56

    Default

    Ahoj, já bych přišel, kdeže se to koná? Jinak u mě je preference WW I ;-)

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    S Viktory jsme se domlouvali na hraní tento čtvrtek (14.4.). Kdo byste přišli? A případně - jakou máte preferenci (WWI / WWII)?

  7. #57

  8. #58

    Default

    No já bych šel, možná radši k Láďovi, protože si přecijen jedno dvě letadla koupím :-) Tak hlavně, asby nás bylo dostatek, protože pokud budeme v málo lidech, tak to asi nemá valnou cenu...


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Mám zkusit napsat Láďovi?

  9. #59

    Default

    Napsal jen mu - přinejhorším si sedneme někde jinde, ale už jsme hrávali i v menším počtu než 4 lidi, takže nás zase tak málo není

  10. #60

  11. #61

    Default

    Já to bohužel nedám. Ale docela se tvářil Štěpán, že by šel.

  12. #62

    Default

    Já možná dorazím, ale asi až na osmou.

  13. #63

    Default

    Tak nezapomeňte, že dnes se hraje od šesti u Ládi. Vzal jsem kufr s WWI, takže bychom toho měli mít dost (ale balóny a velké bombardéry mám doma).

  14. #64

    Default

    Jej, škoda, že jsem si to včera nepřečetl, vzal bych moje nové bombardéry :-) Takhle jsem nevzal nic, ale můžeme dát zase nějakou průzkumnou misi :-))


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Tak nezapomeňte, že dnes se hraje od šesti u Ládi. Vzal jsem kufr s WWI, takže bychom toho měli mít dost (ale balóny a velké bombardéry mám doma).

  15. #65

    Default

    Já mám s sebou ty "malý" - Gothu a Caproni

  16. #66

    Default

    Na kolikátou mám přijít? Odkdy to je? Zase budu muset po deváté jít...


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Já mám s sebou ty "malý" - Gothu a Caproni

  17. #67

    Default

    S Honzou jsme si nakonec zavolali, takže dorazil. To bylo super, protože i s Pavlem jsme byli tři a zahráli si nejdřív německo francouzský dogfight z roku 1917, poté naháněli bombardující Caproni (částečný zásah cíle - bez sideslipů jsem se jednoduše nedokázal dostat před tečku) a když jsme s Honzou zůstali na poslední rychlou hru sami, zkoušel jsem ulovit jeho nové Airco D.H.4 (ano, to (AB/B). Zvláštní pochvalu za vytrvalost má Viktor, který dorazil v závěru alespoň na nákup - osud mu prostě nepřál.
    Tedy prima večer a zase trochu jiná hra než poslední dobou hrajeme

  18. #68

    Default

    Co nějaké hraní 19.5.? Tento ani příští týden nemůžu, ale pak už jo. Chtěl bych provětrat WWII a otestovat misi na Origins... Ale třeba úterý příští týden by šlo také...

    Mimochodem, Kubajsi, co tvá páteční eBayová mise?

  19. #69

    Default

    E-bay skoncil na neumernem postovnem. Vyhlizim dal. Pro stovnani uz i vim kolik by chtel Lada za dovoz na objednani.
    Hrani 19. klidne. Klidne i driv.

  20. #70

    Default

    Mně by se hodilo bohužel až toho 26.5. ve čtvrtek, čtvrtky mám nečekaně zabrané. Mohl by někdo? Jinak bych mohl ještě příští úterý 10.5. :-)


    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    E-bay skoncil na neumernem postovnem. Vyhlizim dal. Pro stovnani uz i vim kolik by chtel Lada za dovoz na objednani.
    Hrani 19. klidne. Klidne i driv.

  21. #71

    Default

    Dane tys mel na mysli taky utery 10.5.?
    To bych mozna taky vyjimecne mohl.
    Pak ctvrtky 19. a 26. asi muzu oba.

  22. #72

    Default

    Jo, jo, úterý 10.5. vypadá dobře. Jsem pro

  23. #73

    Default

    OK.
    Těším se na WWII. Už hodně dlouho jsem si jí nezahrál.
    Rozšířím informaci dál přes SMS.

  24. #74

    Default

    Zkusím od Andrei (y?) vyzvědět balíček pro P-47

  25. #75

    Default

    Úterky se mi obecně moc nehodí. 19. bych snad mohl.

  26. #76

    Default

    V utery to ale nepujde u Ladi.

  27. #77

    Default

    Tak já se omlouvám, nakonec ani to úterý 10.5. nevyjde. To je totiž jediný den, kdy mi v nejbližší době mohou v rozumném čase po půl páté odpoledne přivézt zeminu na zahradu... Takže já tedy budu moci až toho 26.5.

  28. #78

    Default

    Já jsem nalákal kolegu, ale může až před osmou. Tudíž by to chtělo místo, kde nezavřou v osm.

  29. #79

    Default

    Ok. Takze pro tentokrat Mephit.
    Ucast predbezne slibuji Viktorove a zvazuje Stepan. Kdo dalsi?

  30. #80

    Default

    Dám vědět Davidovi a možná přijde kolega Karel.
    Mimochodem, mám to tam rezervovat?
    Last edited by Dan-Sam; 05-06-2016 at 01:19.

  31. #81

    Default

    Já ve středu odjíždím na tři týdny pryč a toho 10.5. nemůžou ani kluci.Ahoj všichni!

  32. #82

    Default

    Quote Originally Posted by Bumblebee View Post
    Já ve středu odjíždím na tři týdny pryč a toho 10.5. nemůžou ani kluci.Ahoj všichni!
    Tak stastny lazensky pobyt. A dej vedet az budes zpatky. Abychom zahnali abstak po letadlech ktery te za tu dobu urcite prepadne.

  33. #83

    Default

    To je hned poznat, že je Zdeněk zkušený pilot - po odlétáno svého dvousethodinového turnusu má na lázně samozřejmě naprosto zasloužený nárok

  34. #84

    Default

    Tak nezapomeňte - zítra od 18:00 v Mephitu, hrajeme WWII. Těším se!

  35. #85

    Default

    Jak to vidite se ctvrtkem 26.? Libilo by se mi zahrat si zase v trochu vetsim poctu.

  36. #86

    Default

    Pokud se mi neprotáhne zkušební směna, počítal bych s 18:00. Pokud ano, přijdu i tak, jen o něco později. Už se těším

  37. #87

    Default

    A co se bude hrát?

  38. #88

    Default

    WWII. Asi takový menší pokus otestovat Danovu misi, kterou plánuje na Origins.

  39. #89

    Default

    Co byste řekli na úterý? U Ládi to nepůjde, ale můžeme jinam. Potřeboval bych ještě alespoň jednou otestovat misi na Origins...

  40. #90

    Default

    Ahoj všichni:-) No jasně, v úterý 14.6. bych mohl. Pak bych mohl i v úterý 21.6., ve čtvrtek 23.6. a v úterý 28.6. Sešli bychom se v některý z těchto termínů? :-)

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Co byste řekli na úterý? U Ládi to nepůjde, ale můžeme jinam. Potřeboval bych ještě alespoň jednou otestovat misi na Origins...

  41. #91

    Default

    Ehm, já tak trochu myslel zítřek... Ale příští by také ještě šlo - odlétám až ve středu

  42. #92

    Default

    Dneska se mi plány dost zkomplikovaly. Naše Fanča má nohu v sádře a nemůže chodit, takže jí musíme nosit.
    Tím pádem to tento týden na žádný večer nevidím. Úterý 14.6. by mi předběžně mohlo vyjít. Budu se snažit a uvidíme.

  43. #93

  44. #94

    Default

    Tak jo, s úterým 14.6. budu počítat, tak snad se ještě někdo přidá ;-) Předběžně budeme hrát první nebo druhou? ;-) A v jakém lokálu? Kdyby to šlo tak někde poblíž Áčka nebo Béčka, pokud to u Ládi nepůjde, děkuji ;-)


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Tedy v úterý 14.6.! Ale jistě!

  45. #95

    Default

    Já bych prosil ještě jednou druhou válku - měl bych mít něco zvláštního Teda, skoro...

  46. #96

    Default

    Ahoj všichni, tak jak zítra? Budeme hrát? ;-)

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Já bych prosil ještě jednou druhou válku - měl bych mít něco zvláštního Teda, skoro...

  47. #97

    Default

    Určitě. Počítám s tím.
    Dan ještě měl zjistit, jestli to půjde ve Warbossu. Snad dá brzy vědět.

  48. #98

    Default

    Já dnes nemůžu.

  49. #99

Page 2 of 2 FirstFirst 12


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2015
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 85
    Last Post: 06-12-2015, 04:43
  2. Hraní v druhé polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 94
    Last Post: 12-24-2014, 09:21
  3. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  4. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  5. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •