Ares Games
Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 50 of 205

Thread: Hraní v druhé polovině roku 2015

  1. #1

    Default Hraní v druhé polovině roku 2015

    Zakládám druhé pololetí. Co v úterý?

  2. #2

    Default

    Zítra bych si klidně zahrál. Akorát mám obhajoby ročníkové práce,tak nevím jak mi to vyjde s časem.

  3. #3

    Default

    My s Lukášem dneska nestíháme,příští úterý by to mělo být lepší.

  4. #4

    Default

    Příští úterý bohužel odjíždím na služebku. Ale hodil by se čtvrtek. Nebo i pondělí.

  5. #5

    Default

    Teďka ve čtvrtek můžu.

  6. #6

    Default

    Tenhle týden nemůžu. Ale příští týden, že mám mláďata pryč. Jenom mi do toho leze ještě ta služebka.

  7. #7

    Default

    Tak jak? Ve čtvrtek nemůžu.

  8. #8

    Default

    V úterý můžu jen já a Lukáš.

  9. #9

    Default

    Tak buď dáme letadla, nebo mám jednu novou karetku, která je bez textů a Lukáš by se mohl docela dobře chytit.
    https://www.boardgamegeek.com/boardg...tic-scavengers

  10. #10

    Default

    Bohuzel potvrzeno. V utery ojizdim. Mohl bych ve ctvrtek nebo patek.
    Takze se asi mijime.

  11. #11

    Default

    Domlouvali jsme se dnes s Kubajsem na hraní WWI v úterý v 18:00 u Ládi ve SDH.

  12. #12

    Default

    Doufám, že se někdo přidáte.
    Pak budu zas dva týdny pryč, tak to už bych měl absťák.

  13. #13

    Default

    My Hradiláci vypadáme zatím dobře.Je to vlastně jedna z posledních příležitostí si zahrát v těchto prostorách.Škoda.Co budeme lítat ?

  14. #14

    Default

    Lada se stehuje nebo konci s hernimi vecery?

  15. #15

    Default

    Láďa se bude muset stěhovat jinam.Zatím se neví kam.

  16. #16

    Default

    Merde, to je skoda. Bylo to krasne misto. Ale dobre vedet, abych si odtamtud odnesl ty sve dve podlozky, co tam skladuji.

  17. #17

    Default

    Jestli mě vezmete do hry, tak bych zítra mohl, ale nestihnu to na šestou.

  18. #18

    Default

    Urcite prijd, byt se zpozdenim. Zacneme tak ve ctvrt na sedm a urcite neskoncime u jedne hry, tak se pridas bud v prubehu nebo na dalsi

  19. #19

    Default

    Připomínám zítřek od 18:00 u Ládi ve SDH!

  20. #20

    Default

    Tak co úterý 11.8.?
    Minulý týden to vypadalo, že dorazím já, Honza a Michal.
    Dneska mi účast potvrdil Radouch.
    Tak jestli se nic nestane, mohli bychom být aspoň čtyři. Někdo další?
    Provětráme B-17?

  21. #21

    Default

    Jestli budeme alespoň 4, klidne

  22. #22

    Default

    ok zítra vezmu fw190, bf110 a nějaké japonce.

  23. #23

    Default

    Jak jste na tom s časem toto úterý? mohly bychom otestovat Me262

  24. #24

    Default

    Ja muzu. Testovani se nebranim.

  25. #25

    Default

    Protoze to vypada ze muzu jen ja a Hradilaci domluvikli jsme sraz u me doma abychom si usetrili cestovani. Kdybyste se jeste neekdo chtel pridat tak volejte.

  26. #26

    Default

    Uplne mi to uniklo Tak snad priste...

  27. #27

    Default

    Tak dneska to bylo dost výživný. Vyzkoušeli jsme si Me262 proti B-17 a kolem pár dalších letadel a bylo to hezky hratelný.
    Příští tejden jsem já i Hradiláci na chatě, takže další sraz se nabízí 1.9.
    Doufám, že to vyjde opět ve větším počtu.

  28. #28

    Default

    Tak jak to s vámi vypadá? Zahájíme školní rok partií WWI či WWII?

  29. #29

    Default

    Já přijdu a dám cokoli, klidně ty me262, ale v klidu mám i WWI. Přijdou asi i Zdeněk a Lukáš.

  30. #30

    Default

    Zdeněk to potvrdí v průběhu dneška, Viktorové se neukázali protože starší Viktor měl cukrovku, ale brzo se zase ukážou, panč se to nějak srovnalo.

  31. #31

    Default

    Kluci tak se omlouvám,budeme mít doma návštěvu a nemůžeme zdrhnout.ZaL

  32. #32

    Default

    Beru WWI a můžeme něco zkusit ve třech.

  33. #33

    Default

    Kluci vzhledem k neúčasti dám dneska spíš jinou hru.

  34. #34

    Default

    Vcera vecer jsme s Kubajsem ve dvou trochu experimentovali a otestovali tak androidi aplikaci, ktera obstarava veskerou administrativu kolem soloveho hrani. Nejdriv jsme dali na budku Camelum a nasledne to byla ferovka se SPADy XIII. System fungoval prekvapive dobre, ale je to samozrejme jen AI a nedokaze tak cilene blufovat.

  35. #35

    Default

    Tento podzim budu moct se scházet na hraní jen velmi nepravidelně. Takže v dohledné době to vidím na 29.9. nebo 6.10.
    Jak jste na tom? Je šance, že bychom se sešli v některém z těchto termínů ve větším počtu?

  36. #36

    Default

    Za mne dobré zatím oba termíny. Ale budeme řešit ještě poradu týmu našeho kurzu, tak uvidíme. Jedno z toho určitě.

  37. #37

    Default

    Dneska jsem byl u Ládi a říkal mi, že příští týden je poslední, kdy bude v Žitomírský.
    Pak další úterý plánuje mít zavřeno kvůli zabydlení po přestěhování a otevře až 1.10. Takže úterý připadá v úvahu jedině ten druhý termín, tedy 6.10.

  38. #38

    Default

    U mne zadny problem, pisu si: 6. rijna, 18:00+. Predpokladam WWII, Sasa by si chtel nekdy zkusit B-17.

  39. #39

    Default

    Ahoj všem.
    Rád bych se stal novým hráčem Wings of War z 1. světové války. Nějaká letadla mám, základní set ani pravidla však ne. Jsem z Prahy 4. Hru jsem hrál pouze jednou a velmi se mi líbila. Chtěl bych proto navázat a hrát co nejčastěji.

  40. #40

    Default

    Ahoj Petre. Super ze ses pripojil na foru. Radi te pribereme do party. Hrajeme ww1 i ww2 stridave. Kdyby sis mel udelat cas 6.10. Muzeme snadno prehodnotit plany a zahrat s tebou prvni valku. Urcite prijd.

  41. #41

    Default

    Ahoj, rád se dostavím. Jsem nadšený, že tuto hru ještě hrajete a doufám, že jen tak nepřestanete. První letadla jsem si nakoupil už kdysi v Rytíři, ale neměl si je možnost zahrát - všichni v okolí hrají jen Magic, Flames of War či fantasy hry. Přitom tato hra nemá tak velké počáteční náklady, nemusí se nic barvit. Mám pouze letadla z ww1. Z ww2 mám letadel také dost, ale jen v měřítku 1:144 (k nim mám ještě 200 tanků v tomto měřítku). Kolik vás tuto hru nyní hraje?

  42. #42

    Default

    Aktivně nás hraje asi 5, míň aktivně asi tak daší 4. Teďka jsme trochu pauzírovali, ale často je to tak, že hrajeme skoro každý úterý ve Světě Deskových Her - prodejna se momentálně stěhuje na Kubáň (vedle hotelu Mars). Jednou ročně pořádáme Con, kam přijížděj i zahraniční kolegové (návštěvnost tak asi dvacet hráčů). Hrajeme obě války. Toliko informace v kostce

  43. #43

    Default

    A hrajete jen ve Světě deskových her, nebo i jinde? Já tam nikdy nebyl, ani netuším kde to je. Ale znám Mephit, Černý rytíř či Ogří doupě. Hrajete i na těch luxusních podložkách s krajinou? Může si člověk vybrat, jaký národ poletí?

    A špionážní otázka, kolik kdo máte letadel z ww1?

  44. #44

    Default

    Hrajeme převážně ve SDH. Někdy v Mephitu, ale to jen když je zavřeno v SDH. V Rytíři nehrajeme a za mě - tam to smrdí, prodavači jsou takový podivný, neochtný zkrachovalci a jiná hra než magic tam spíš neni vítaná. Ogří doupě je prej fajn, ale my podporujeme majitele SDH, protože on podporuje nás.
    Za ty léta máme různý podložky, naše i oficiální. Můžeš si vybrat co chceš , hrajeme velmi nekompetitivně.
    Máme opravdu hodně letadel z WWI i WWII.

  45. #45

    Default

    Honza to shrnul vcelku presne (jen ja bych byl diplomatictejsi ohledne ČR).
    Vybrat si pri hre muzes vpodstate cokoliv, pokud to odpovida charakteru mise (zvolene historicke obdobi nebo napriklad nutnost dvousedadlaku), volnosti je dost. Doplnim, ze mame nejen podlozky, ale i balony a diky Kubajsovi i Zeppeliny.
    Ja a Kubajs mame okolo 40 stroju pro WWI, ale rodinny klan Hradilu jich ma jeste vic. Obecne je letadel dost, ale bezne si pujcujeme a kvantitou nic nemerime.

  46. #46

    Default

    Včera jsem v SDH byl. Je to tam pěkné a bohužel to tam končí. Stěhuje se to o kus dál do menších prostor. Letadla tam mají i vystavená, zahlédl jsem i nějaké uskladněné mapy. Takže určitě lepší, než hrát v Rytíři jen na černém stole. Problém je, že tam mají otevřeno jen jeden den v týdnu.

    Jak často si chodíte zahrát vy? 1x měsíčně nebo by mohl někdo častěji?

  47. #47

    Default

    Honza chodi kazdy tyden, ja bych mohl asi jednou za dva, ostatni ruzne. Mne se onehda libila myslenka dvoutydenniho intervalu pri stridani WWI a WWII, ale neujalo se to.

  48. #48

    Default

    Kdyby si chtěl někdo jen tak zahrát, kdykoliv vyjma některých víkendů, tak jsem vám k dispozici. Pokud hru chcete i propagovat, nebylo by špatné se s ní ukázat na více místech. Zrovna o víkendu je modelářská výstava - E-day. Doporučuji zajít se kouknout. Je to v Butovicích, obchodní centrum Galerie Butovice.

  49. #49

    Default

    Propagaci s Kubajsem resime pravidelne v ramci debriefingu, nicmene vzdy skoncime u toho, ze fatalnim problemem je aktualni nedostupnost Deluxe Setu, ktery by mohl byt primerene nakladnym vstupem do hry. RAP + miniatury je trochu krkolomne reseni, kdyz je clovek ve hre novy.
    Nicmene by v blizkych mesicich (cca 6) mel vyjit BoB Deluxe Set a pak minime vyrazit mimo hracskou komunitu. Pravdepodobne Kbely nebo VHU na Zizkove.

  50. #50

    Default

    Uz se tesim ze se uvidime a proberem to clovece. Tvoje nadseni se mi libi.

Page 1 of 5 12345 LastLast


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2015
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 85
    Last Post: 06-12-2015, 04:43
  2. Hraní v druhé polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 94
    Last Post: 12-24-2014, 09:21
  3. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  4. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  5. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •