Ares Games
Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 151 to 200 of 205

Thread: Hraní v druhé polovině roku 2015

  1. #151

    Default

    Já možná na osmou, na šestou určitě ne.

  2. #152

    Default

    Ve čtvrtek zatím nevím,uvidím jak to budu mít s prací.

  3. #153

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Tak jak to vypadá s vámi na čtvrtek?
    Láďa chtěl dát vědět do neděle, takže necelé dva dny na vyjádření.
    Já přijdu - zřejmě na sedmou :-)

  4. #154

    Default

    Super.
    S Láďou je to domluvený, takže to bude nejspíš i na stránkách SDH.

  5. #155

    Default

    Možná přijde i David, co s námi hrál tuhle v hospodě - říkal jsem mu o termínu a dvakrát se pak o něj ujišťoval (se slovy: "Nesmím tomu propadnout, už fotím...").

  6. #156

    Default

    Láďa "Letecký večer" na svém webu avizuje, takže by to mělo být OK - díky za domluvení

    Předpokládám, že zítra se opět vrátíme k První válce? Někdo proti?

  7. #157

    Default

    Později během večera by mohli dorazit i Viktorové - dneska jsem mluvil se starším.

  8. #158

    Default

    To vypadá na solidní sešlost

    Zkusím zase trochu fotit a pak zveřejnit nějaký report. Už se od nás dlouho nic nebylo...

  9. #159

    Default

    Bereme tedy první válku.Asi nedorazíme najednou a budeme se trousit jak švábi na pivo ,ale do 18.30 snad budem všichni.

  10. #160

    Default

    Mimochodem, zkoušeli jste někdy útok na vlak? (Scénář třeba v http://www.littlewars.se/wow/WoW_Scenarios.pdf , strana 27, Train Busting)

  11. #161

    Default

    Zatím ještě ne, jen Kubajsův námět stíhání tanků (které jsou v zásadě dost pomalé proti vlaku). Pokud by tě to lákalo, zkus to nastudovat, případně i něco vytisknout (na tom jsme vždycky pohořeli, že to nikdo nepřipravil). Nějaké obrázky vlaku jsou i tady ve Files. Mně by takový námět lákal.

    Mimochodem, mise s útokem na vlak se určitě objeví i na Conu, jen tedy ve variantě WWII. S příchodem P-47 nelze kotlářskému motivu odolat

  12. #162

    Default

    OK, dnes to připravit nestihnu, ale časem bych mohl.

  13. #163

    Default

    Deset. Sešlo se nás dnes neskutečných deset! Přiznám se, že takovou sešlost mimo Con nepamatuji a byl jsem ohromen, že jsme něčeho takového schopni. A i když jistě přijdou i slabší časy, jsem za to velmi rád. Děkuji všem, kteří si dnes přišli zahrát - bylo to báječné!

  14. #164

    Default

    Minulý čtvrtek to nějak zapadlo (možná proto, že Kubajs nemůže), nicméně má někdo chuť si zahrát ten příští? Mám to zkusit domluvit s Láďou?

  15. #165

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Minulý čtvrtek to nějak zapadlo (možná proto, že Kubajs nemůže), nicméně má někdo chuť si zahrát ten příští? Mám to zkusit domluvit s Láďou?
    26.11. nic nemám, rád přijdu, pokud se sejdeme. Dal bych přednost WW1, abych vyzkoušel mé nové okřídlence :-))

  16. #166

    Default

    Já tentokrát nemůžu, mám toho tenhle týden moc.

  17. #167

    Default

    Tanky na druhou světovou můžu dodat
    Teoreticky i německý obrněný vlak... ale ten až časem.

  18. #168

    Default

    Tak to asi padá, že? Nikdo se neozval :-/

  19. #169

    Default

    U nás se prý peče cukroví (alespoň se příště podělím) Ale kdybys chtěl, Honzo, můžu ti vzít do práce letadla a půjčit ti je, abyste měli s čím hrát. Řekni si.

  20. #170

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    U nás se prý peče cukroví (alespoň se příště podělím) Ale kdybys chtěl, Honzo, můžu ti vzít do práce letadla a půjčit ti je, abyste měli s čím hrát. Řekni si.
    Sám se sebou by to asi nebylo ono :-) Ale díky :-) Zítřek tedy padá, nikdo se neozval, uvidíme příště :-)

  21. #171

    Default

    Takže zítra nic nebude?
    Ale já s tím počítám a chystám se tam, i když to tady nehlásím...

  22. #172

    Default

    Quote Originally Posted by Max_cz View Post
    Takže zítra nic nebude?
    Ale já s tím počítám a chystám se tam, i když to tady nehlásím...
    To já naslepo chodím fakt nerad, bylo by super, kdybychom předem každý řekli, kdo přijde, abychom věděli, kolik nás bude. Já to bral tak, že se nikdo neozval, kromě tebe, takže jsme dva a to si myslím, že nemá cenu...

  23. #173

    Default

    Nebudeme lelkovat a rovnou zkusíme vytyčit další termín. Já můžu jak 3., tak i 10. prosince. Ještě někdo?

  24. #174

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Nebudeme lelkovat a rovnou zkusíme vytyčit další termín. Já můžu jak 3., tak i 10. prosince. Ještě někdo?
    10.12. máme i s Kubajsem vánoční večírek. Nevím, jak Kuba, ale já toho 3.12. mohu a rád přijdu :-)

  25. #175

    Default

    Honzo, dík za připomenutí. Už už jsem chtěl napsat, že desátýho můžu, ale teď už vím, že ne
    Teď 3. to mám dost komplikovaný. Možná později, ale zkusím to. To už bych jinak měl hodně dlouhou pauzu.

  26. #176

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Honzo, dík za připomenutí. Už už jsem chtěl napsat, že desátýho můžu, ale teď už vím, že ne
    Teď 3. to mám dost komplikovaný. Možná později, ale zkusím to. To už bych jinak měl hodně dlouhou pauzu.
    No právě, abys pak nezapomněl, jak se to hraje :-)))

  27. #177

    Default

    Já uvidím co mi ve středu řekne doktor.

  28. #178

    Default

    Já 10. určitě nemůžu, 3. nevím. Pokud ano, tak až od osmi.

  29. #179

    Default

    Herna je domluvená ve čtvrtek od sedmi. Láďa by chtěl skončit ve 22:00, asi toho má teď v adventu hodně, tak to, prosím, respektujme.

    Za sebe ještě nevím, zda přijdu - máme nějaké nepříjemné řešení v rodině a nejsem si jist, zda by se hodilo, abych se účastnil.

  30. #180

    Default

    Ve čtvrtek jedu na výstavu mimo prahu .Pokud se vrátím včas tak dorazím.

  31. #181

    Default

    Na sedmou bych to mel stihnout.
    Nastesti zafungoval argument ze musim koupit jeste nejaky darek.

  32. #182

    Default

    Tak marodim až do pondělka.Snad ještě jedno hraní do konce roku stihneme.

  33. #183

    Default

    Asi zkusím také přijít, ale předem se omlouvám, že se mnou asi mnoho nebude.

  34. #184

    Default

    Tak nakonec vcelku solidní účast šesti pilotů (já, Petr, Honza Ch., Pavel a oba Viktorové). Hráli jsme dvě hry:
    1. Hon na Gothu: německý bombardér útočící na týlové velitelství s doprovodem S-S a Albatrosu D.Va proti britským Camelům. Cíl dostal plný zasah, bombardér sestřelen zabitím pilota v poslední možný tah.
    2. Staré plečky: Průzkum Němců (Roland, Fokker E. III, Halb. D.III) proti Francouzům (M-S, N. 16, N. 17). Oba cíle vyfotografovány, oba letouny sestřeleny (francouzský v úplně posledním tahu) (zase!) (a zase já!).

    Láďa pravil, že teď to vidí nejdřív mezi svátky, že 17.12. očekává blázinec, tak raději v SDH ne. Tak snad to přežijeme

  35. #185

    Default

    Zdar,
    minulá bitva byla zajímavá. Tvořili se tam takové "dvojičky". V obou hrách jsem byl v ohni s Danem a v obou hrách jsem mu sestřelil letouny, které již prakticky byly venku z mapy.

    Kdyby si někdo chtěl jít zahrát separátně Head on, tak budu rád když se mi ozvete. Nemusíme hrát jen letadla, mám i nějaké válečné žetonovky, karetní druhou světovou atd.

  36. #186

    Default

    Dost mě mrzí, že jsem posledně nedorazil. Takže já bych rád ještě nějaké setkání do Vánoc udělal.

  37. #187

    Default

    Tak zkusme to v pondělí 21.12.
    Předběžně mi to potvrdil Dan a Zdeněk s klukama.
    Měli byste ještě někdo čas a chuť?
    Místo bych ještě upřesnil.

  38. #188

    Default

    Já bych mohl dorazit, jen nevím co by se hrálo...

    Také bych uvítal hráče, co by si zahrál ve dvou Head on, případně i jinou hru než letadla.

  39. #189

    Default

    21.12. nemůžu, už mám dvě jiné akce.

  40. #190

    Default

    Láďa mi dnes potvrdil, že má pořád honičku, takže u něj tentokrát ne.
    Na pondělí jsem tedy zamluvil stůl v Mephitu. Dáváte to na šestou?

  41. #191

    Default

    A co zahrajeme?
    Dovolil bych si navrhnout WWII - například útok na tanky.

  42. #192

    Default

    U mne je to OK. Rád vytáhnu zase novější stroje. Mám zapsáno v kalendáři.

  43. #193

    Default

    My s Lukášem dojdeme na šestou a Michal jde se želvami na kontrolu tak podle toho jak tam bude dlouho čekat.Co máme vzít za letadla?Ty tanky si zahrajeme určitě rádi!Také bychom mohli podusit B17.

  44. #194

    Default

    Nezapomeňte, že další hraní zkusíme v úterý mezi svátky. Pokud tedy dobře počítám, mělo by to být 29.12. Pro změnu tentokrát asi spíš WWI.
    Veselé vánoce a letu zdar

  45. #195

    Default

    OK, jestli budu zdravotně způsobilý letu, dorazím, a mohli bychom zkusit ten vlak. Pravidla mám nachystaná.

    Nebude vadit když případně někoho přivedu?

  46. #196

    Default

    Nové hráče vždycky rádi uvidíme. A vlaky budou určitě super.

    Ještě nevím jak to bude v úterý s místem.
    Láďa má na webu zmatek v dnech a datech hraní. Už jsem mu psal, tak snad dá vědět.
    Případně by mělo být otevřeno v Ogřím doupěti, tak bychom to tam mohli vyzkoušet.

  47. #197

    Default

    Možná přijde i David (hrál s námi kdysi v "akváriu" v hospodě)

  48. #198

    Default

    Lada uz to na strankach opravil takze to pujde u nej.
    Budu muset brzy domu balit na hory, tak doufam ze muzete uz na sestou?

  49. #199

  50. #200

    Default

    Chalicek bude taky.
    Vkktorovi jsem volala ale jeste nevi jak mu to vyjde. Snad se behem zitrka ozve.

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2015
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 85
    Last Post: 06-12-2015, 04:43
  2. Hraní v druhé polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 94
    Last Post: 12-24-2014, 09:21
  3. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  4. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  5. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •