Ares Games
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 101 to 150 of 205

Thread: Hraní v druhé polovině roku 2015

  1. #101

    Default

    já bych v úterý mohl. Jaká válka by se hrála?

  2. #102

    Default

    Zítra můžu přijít až tak na osmou, je to problém?

    Pokud by měl přijít Petr, tak bych čekal nejspíš WWI.

    Zkusím i Davida, co s námi hrál posledně - hra ho chytla

  3. #103

    Default

    K Lád'ovi se chystaj Starwarsisti, tak pozor, nebudou stoly.

  4. #104

    Default

    Ok
    Tak uvidíme.Jedině, že bychom hrály vepředu na pultu.
    Dorazí i táta a bratr

  5. #105

    Default

    Ahoj, na osmou je to u mě problematické, protože musím stihnout ten vlak na Kladno v těch 22:30, abych se dostal domů před půlnocí, takže bych stihl zřejmě jen jednu hru :-( Dřív to nejde?


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Zítra můžu přijít až tak na osmou, je to problém?

    Pokud by měl přijít Petr, tak bych čekal nejspíš WWI.

    Zkusím i Davida, co s námi hrál posledně - hra ho chytla

  6. #106

    Default

    Mohli bychom dát třeba balony,vezmeme je i se zásahovými kartami a pár letadly.Snad nějaký ten plac urveme.

  7. #107

    Default

    Quote Originally Posted by Honza View Post
    K Lád'ovi se chystaj Starwarsisti, tak pozor, nebudou stoly.
    Poslal jsem dotazovací mail Láďovi, tak uvidíme.

  8. #108

    Default

    Quote Originally Posted by chalicek View Post
    Ahoj, na osmou je to u mě problematické, protože musím stihnout ten vlak na Kladno v těch 22:30, abych se dostal domů před půlnocí, takže bych stihl zřejmě jen jednu hru :-( Dřív to nejde?
    Bohužel, musím s mojí milou obhlédnout jednu sokolovnu (vysvětlím podrobeněji zítra), ale zkusím ještě sondu.

  9. #109

    Default

    Já, táta a bratr můžeme už od 18:00.

  10. #110

    Default

    No a nechcete se sejít tedy v 18:00 s tím, že já bych přišel na druhou misi?

    Jinak jsem napsal Sašovi, jak se vejdeme. Láďa říkal, že o nich zatím neví a že nám může poskytnout dohromady 3 stoly, 4 už by byly moc. Teď to řešíme.

  11. #111

    Default

    No a nechcete se sejít tedy v 18:00 s tím, že já bych přišel na druhou misi?

    Jinak jsem napsal Sašovi, jak se vejdeme. Láďa říkal, že o nich zatím neví a že nám může poskytnout dohromady 3 stoly, 4 už by byly moc. Bohužel, oni prý v hospodě hrát nemůžou, tak uvidíme, jak se tam zítra narveme Tohle budeme muset nějak odladit.

  12. #112

    Default

    My tam budeme na šestou.

  13. #113

    Default

    Zdravím,
    také můžu dorazit na šestou. Myslíte, že tři stoly jsou málo? Musí všichni vždy hrát na jednom stole dohromady? Třeba by šla hrát velká bitva na dvou stolech a menší oddechová bitva na jednom stole, pro ty co už z velkého vypadnou.

    Co si máme donést?

  14. #114

    Default

    Problém je, že tři stoly jsou dohromady pro obě skupiny a X-Wingáři potřebují velkou plochu.
    Ale Saša o problému ví a bude se snažit to nějak domluvit.

  15. #115

    Default

    Na šestou pro mě není problém. Ale nemám zatím nic, tak budu spoléhat na to, že někdo bude mít mapu a herní příslušenství :-)


    Quote Originally Posted by Max_cz View Post
    Zdravím,
    také můžu dorazit na šestou. Myslíte, že tři stoly jsou málo? Musí všichni vždy hrát na jednom stole dohromady? Třeba by šla hrát velká bitva na dvou stolech a menší oddechová bitva na jednom stole, pro ty co už z velkého vypadnou.

    Co si máme donést?

  16. #116

    Default

    To nevadí.Letadla i příslušenství přineseme.

  17. #117

    Default

    Vyhledem k tomu, že je nová herna právě o plochu pro Starwarsisty menší - je potřeba počítat jednoho Starwarsistu na jeden stůl panč hrajou obvykle na yardu čtverečnim ve dvou - bylo by asi dobrý se s nima dohodnout na střídajcích se termínech a v těch zabranejch chodit třeba do Ogřáku, kde je dostatek místa vždycky. Ládínek zcela určitě neocení 6 stolů v herně zabranejch dvěma herníma skupinama, což ostatně posledně naznačil. Další a pravděpodobně docela schůdná možnost by byla koupit dva skládací stoly v IKEA nebo nějakou formu skládacího stolu, kterej by se v pravej čas vytáh dopředu, do prostoru obchodu.

  18. #118

    Default

    Volal jsem Láďovi, v obchodě je momentálně tak málo místa, že ani skládací stoly situaci neřeší, možná do budoucna. Navrhuje otevírat ve čtvrtek jednou za 14 dní, kdy bude tolerovat nás a Starwarsisty pohromadě. Což je skvělý řešení. K tomu, abysme mu zabírali větší množství stolů v úterý (pokud se nedohodneme dopředu kdo přijde) vyjádřil opakovanou a zcela pochopitelnou nechuť.
    Last edited by Honza; 10-13-2015 at 00:24.

  19. #119

    Default

    Tak jo, na šestou budu v herně :-)

  20. #120

    Default

    Quote Originally Posted by Honza View Post
    Volal jsem Láďovi, v obchodě je momentálně tak málo místa, že ani skládací stoly situaci neřeší, možná do budoucna. Navrhuje otevírat ve čtvrtek jednou za 14 dní, kdy bude tolerovat nás a Starwarsisty pohromadě. Což je skvělý řešení. K tomu, abysme mu zabírali větší množství stolů v úterý (pokud se nedohodneme dopředu kdo přijde) vyjádřil opakovanou a zcela pochopitelnou nechuť.
    S Láďou jsme o tom hovořili již minulé úterý - je zřejmé, že se tam obě hry nevejdeme a musíme se koordinovat, tedy žádná novinka. Ohledně dnešku jsem mu psal včera a dal mi výše uvedené info, o X-Wingu netušil. Včera nám dohromady nabídnul 3 stoly, takže jde jen o to se domluvit, což skrze mne a Sašu děláme. Tak to, prosím, nedramatizuj, jsem v kontaktu s oběma a řešíme to.

    Quote Originally Posted by Max_cz View Post
    Zdravím,
    také můžu dorazit na šestou. Myslíte, že tři stoly jsou málo? Musí všichni vždy hrát na jednom stole dohromady? Třeba by šla hrát velká bitva na dvou stolech a menší oddechová bitva na jednom stole, pro ty co už z velkého vypadnou.

    Co si máme donést?
    Saša se pro dnešek snaží přesunout X-Wing jinam a prý to vidi nadejně, tak uvidíme. Ale i když se tam potkáte, tak alespoň můžete zkusit něco dohodnout. Dnešek by ale měl být v klidu. Já přijdu kolem té osmé, dřív to, bohužel, opravdu nedám. Mimochodem, myslím si, že v nouzovém režimu se vejdeme i na jeden stůl (ne pohodlně, ale půjde to).

  21. #121

    Default

    Momentalne by mi presun na pravidelne ctvrtky celkem vyhovoval. Dejte vedet jestli se s Ladou a Sasou nejak domluvite.

  22. #122

    Default

    Nedramatizuju to, snažim se vypsat možný řešení. Saša byl po tom kontaktu s tebou docela naštvaný, tak je možná hledání klidnýho řešení to co potřebujeme.
    Last edited by Flying Officer Kyte; 10-13-2015 at 08:29.

  23. #123

    Default

    Language please chaps.
    Rob.
    "Courage is the art of being the only one who knows you're scared to death."

  24. #124

    Default

    Krásná čeština, dík. Naštvaný byl opravdu hodně.

  25. #125

    Default

    Po zkušenostech s koordinací ze včerejška bychom měli plánovat spíše čtvrtky. Tedy můžete 29.10. Jak preferuje Kubajs? Já tedy s největší pravděpodobností ne, ale pokud má být v SDH místo mimo pravidelné úterky (kdy je tam skutečně plno), je třeba plánovat dopředu.

  26. #126

    Default

    Ahoj, mně osobně nevadí ani čtvrtky, ani úterky - přizpůsobím se. U mě je akorát ta nevýhoda, že musím odejít poměrně brzy na vlak na Kladno, abych byl rozumně doma. Co se týče toho 29., tak tenhle čtvrtek se mi zrovna nehodí, počítal jsem (a pořád počítám) dopředu s tím 27.10., jak jsme se původně bavili. Jinak včera si myslím, že jsme se vlezli parádně a i si suprově zahráli, nemám k tomu žádné výhrady, jsem rád, že jsem se zůčastnil a poznal zase nové hráče, ale nevidím do výše zmíněných zákulisních jednání o místo v herně.


    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Po zkušenostech s koordinací ze včerejška bychom měli plánovat spíše čtvrtky. Tedy můžete 29.10. Jak preferuje Kubajs? Já tedy s největší pravděpodobností ne, ale pokud má být v SDH místo mimo pravidelné úterky (kdy je tam skutečně plno), je třeba plánovat dopředu.

  27. #127

    Default

    V zásadě je možné asi i úterý, ale je potřeba se dohodnout s Láďou a X-Wingáři. Obecně by ale byl Láďa (majitel herny) radši, kdybychom to směřovali na čtvrtky.

  28. #128

    Default

    Děkujeme vám za mé intervenci tak dobře Jan.
    Rob.
    "Courage is the art of being the only one who knows you're scared to death."

  29. #129

    Default

    Potěšení být na mé straně Rob

  30. #130

    Default

    Tak si reknete jeste nekdo dallsi jestli radsi 27. nebo 29.
    Podle ttoho zaridime mist na ten vhodnejsi den.

  31. #131

    Default

    Já nejspíš můžu v obou termínech, jen do hospody hrát nepudu panč mě to neláká.

  32. #132

    Default

    Quote Originally Posted by Honza View Post
    jen do hospody hrát nepudu panč mě to neláká.
    Rozumím. Podle okolností se tedy sejdeme u Ládi nebo v nějaký jiný herně.

  33. #133

    Default

    Určitě, já se pozeptám u Starwarsistů a klapne to tak nebo onak.

  34. #134

    Default

    Tak s ohledem na Dana a Chalicka bychom se na další hraní sešli v úterý 27.10.
    Mluvil jsem se Zdeňkem i s Vitorem a těm je to jedno kdy. Můžou v úterý i ve čtvrtek.
    Takže by to mohlo vyjít zase na velkou sešlost.
    Honzo, jdeš v úterý k Láďovi? Domluvíš to s ním a případně se Sašou?

    Od listopadu bychom to asi přesunuli obecně na čtvrtky, jestli kvůli nám Láďa bude mít otevřeno do večera.

  35. #135

    Default

    ahoj, úterní bitva byla skvělá.
    V první bitvě se moc nevedlo, jak nám totiž někdo poradil, ať se posuneme o pravítko dál, tak to byla chyba, srazili jsme se uprostřed do chumlu a do konce hry se z něj nevymotali. Kdyby se hrálo na tvrdší pravidla, většina němců se samo o sebe rozbije, než sestřelí balón.

    Druhá bitva byla daleko lepší. Spolupráce, kooperace... skončila německou výhrou. Musím se pochválit, že i já dal pár bodíků.

    Dále jsem se stal hrdým majitelem rozšíření Wings of War: Burning Drachens. Bohužel až pak jsem zjistil, že obsahuje pouze balík karet A a nikoliv B. Takže začínám opět shánět karty poškození B

  36. #136

    Default

    Ve třetí hře jsem dostal od Petra dva poškozený motory v rámci jedný střelby, což je asi poprvé v historii hry napříč kontinenty.
    V úterý to dohodnu.

  37. #137

    Default

    Tak v utery 27. Od 18h u Ladi.
    Doufam ze bude opet hojna ucast.

  38. #138

    Default

    já v úterý dorazím. WWI nebo WWII ?

  39. #139

    Default

    My s Lukášem dojdeme také.Je třeba upřesnit co máme vzít na hru za letadla.Možná by neuškodilo zase provětrat dvojku.

  40. #140

    Default

    Nejsem proti. Otázka je: přidají se Petr a Honza? Zatím hráli jen WWI.

  41. #141

    Default

    Zítra to vypadá že můžu. Co si mám přinést?

  42. #142

    Default

    Pokud se nikdo neozve, vezmu WWII. Kluci o ní projevili zájem a já nemám nic proti. Letadel určitě bude dost.

  43. #143

    Default

    Honza dneska v práci říkal, že si rád WWII vyzkouší.
    Takže já taky vezmu druhou válku.

  44. #144

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Honza dneska v práci říkal, že si rád WWII vyzkouší.
    Takže já taky vezmu druhou válku.
    Ahoj všichni, no jasně, určitě si rád zkusím zahrát WW2. Zítra dorazím kolem sedmé, budu se těšit ;-)

  45. #145

    Default

    Ahoj, zítra tedy dorazím na druhou válku, ale bez letadel.

    Pokud někdo hrajete i PC hry a simulátory, musím doporučit téměř jediný lecký simulátor z WW1 : Rise of Flight.
    V moderní grafice můžete létat se vším možným, spousty stíhaček i bombardérů. Hra je "free to play" s modelem, kdy máte zdarma tři letouny a další si musíte dokupovat, kus po kusu či hromadně. Výrobce si tím udržuje příjem, aby mohl hru dále rozvíjet (ač pomalu).
    Právě dnes je na Steamu slevová akce, kvuli které to sem dávám:
    http://store.steampowered.com/app/244050/

    Pro kvalitní létání je však potřeba joystick.

  46. #146

    Default

    Absence letadel nevadí - s Kubajsem a Hradilovými dáme dohromady solidní výběr. Je to zase trochu jiný typ hraní (no, však uvidíte), jsem zvědavý, jak se vám to bude líbit

  47. #147

    Default

    Po třetí za sebou solidní účast.
    Hráli jsme v osmi dvě varianty náletu bombardéru.
    Nejprve nálet z ostrovů na francouzské pobřeží: B-17 s britským doprovodem proti skupině Fw190D a Me.109G.
    Pak ruský nálet proti Finům: Li-2 s doprovodem dvou I-16 a jednoho Jak-1 proti pestré skupině Finského letectva.
    Oboje mělo stejný výsledek - bombardér vybombardoval, ale při zpáteční cestě byl sestřelen (přičemž B-17 hlavně díky plamenům). Ovšem za cenu sestřelení všech čtyř stíhaček, které proti němu byly vyslány.

    Na dalším hraní jsme se předběžně domluvili na čtvrtek 12.11.

  48. #148

    Default

    Tak jak to vypadá s vámi na čtvrtek?
    Láďa chtěl dát vědět do neděle, takže necelé dva dny na vyjádření.

  49. #149

  50. #150

    Default

    My ano.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2015
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 85
    Last Post: 06-12-2015, 04:43
  2. Hraní v druhé polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 94
    Last Post: 12-24-2014, 09:21
  3. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  4. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  5. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •