Ares Games
Results 1 to 14 of 14

Thread: Hrajeme na Moravě.

  1. #1

    Default Hrajeme na Moravě.

    Ahoj.
    Dávám dohromady partu v Uherském Hradišti a okolí. Zatím máme k dispozici cca.14 letadel WWI. Je někdo v dosahu kdo hraje?
    Opoč

  2. #2

    Default

    28.3. domlouvám hraní během akce na DDM v Otrokovicích "den s deskovkami pro veřejnost" . Máte nějaké doporučení co hrát, popřípadě čeho se vyvarovat ?
    v Dubnu dáme nějaké veřejné hraní v Uh. Hradišti.
    A pak uvidíme kolik nás bude
    Opoč

  3. #3

    Default

    Super! Držím palce, ať to vyjde.

  4. #4

    Default

    V nedělu od 17:00 do ? Budeme hrát na skautské klubovně v Uherském Hradišti. Pokud je někdo v dosahu, tak mě napište a dojděte.
    https://www.facebook.com/events/342518052625410/

  5. #5

    Default

    Rada je jednoducha - dej zacatecnikum dobre manevrovatelna letadla, idealne s 90° zatackami. Byvaji to stroje z konce valky, ktere nedavno vysla v reedicich. Pri prvnich nekolika hranich ma kazdy problem udrzet se vubec na stole, mit odhad, kam se letadlo dostane po zahrani zvoleneho manevru. Pro sebe si pak klidne vezmi nejaky dvoumistny stroj (idealne B/B, aby to nebyl zadny reznik) a zamer se na jejich zabavu, aby je hra bavila a tesila. Pokud mas podlozky, urcite je vezmi s sebou, stejne tak balony - lakaji uz na dalku.
    At se vam dari a pozdravuj hradistske skauty

  6. #6

    Default

    První létání ve více lidech. Bylo nás 7 ( 2 úplně noví ), k tomu 14 letadel Name:  neděla.jpg
Views: 112
Size:  133.4 KB

  7. #7

    Default

    Ctrnact uz je pekny masakr. Uzili jste si to?

  8. #8

    Default

    Si piš, že jo. Sice mě osobně to dneska nelétalo ani trochu, ale hra byla super. Tak mě to nakoplo, že hned lepím dalšího Fokerra Dr.I

  9. #9

    Default

    Jo, Dr.I jsou velmi vdecne - pro spoustu lidi je to jedine letadlo z prvni valky, ktere poznaji (i ja mezi nimi v dobe predhraci) byl. Navic jsou pro ne atraktivni zbarveni, tak to na stole vypada pekne
    Doufam, ze budete hrat pravidelne, tahle hra si to zaslouzi

  10. #10

    Default

    Ano Dr.I volím právě pro popularitu ( však po ní nováčci okamžitě sáhli ), další v pořadí půjdou 2 ks Se5 ( ty znám z Bigglesa - kpt. Wilkinson ). Chtěl bych hrát pravidelně, našlápnuté na to máme slušně

  11. #11

    Default

    Aha, já četl "nejstarší" tuším z doby Španělské občanské války. Ale mám pocit, že v Biggles a Bitva o Británii je zmíněno, že se těší jak budou mezi Spitfiry a Hurricany soupeřit stejně jako dřív mezi Camely a SE.5.

  12. #12

    Default

    Tak zítra od 19:00 zase v UH. Pokud by měl někdo náhodou cestu kolem skautské klubovny, tak se zastavte.

  13. #13

    Default

    Safra, zacina me mrzet, ze nejbliz znam Ratiskovicke

  14. #14

    Default

    Tentokrát nás bylo jenom 4/5. Odehrány 4 mise a potom jsme blbnuly u deathmatche ( viz. foto ) a dalo se to i v pěti.
    Name:  death match.jpg
Views: 75
Size:  85.5 KB



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •