Ares Games
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 86

Thread: Hraní v první polovině roku 2015

  1. #1

    Default Hraní v první polovině roku 2015

    Tak se nám přehouplo datum a je na čase připravovat mise na letošní Con.
    Rád bych na vás otestoval své dva nápady. Tak kdypak se znovu sejdeme?
    Příští týden v úterý 20. nebo ve čtvrtek 22.?

  2. #2

    Default

    Předběžně v úterý 20.1.

  3. #3

    Default

    Vzhledem k tomu, že v pátek a sobotu nebudu večer doma, asi by mě žena překousla, kdybych nebyl ani ve čtvrtek.
    Takže mě nakonec úterý vyhovuje určitě víc. Doufám, že se uvidíme.

  4. #4

    Default

    V úterý bychom dorazili všichni. Co by se hrálo 1 nebo 2 ?

  5. #5

    Default

    Gut, tak já vám donesu tz objednaný letadla. Vypadaj dobře.

  6. #6

    Default

    To je fajn.už se na ně těším.

  7. #7

    Default

    Jdete někdo toto úterý ? Natukl jsem jednoho krupiéra, měl by zájem o druhou. Mohli by jsme hrát druhou ?

  8. #8

    Default

    Jasně, půjdou i Viktorové.

  9. #9

    Default

    já bych určitě dorazil .Ww2 dám rád dlouho jsem jí nehrál.

  10. #10

    Default

    Tohle úterý mám rodinné povinnosti. Tak bohužel nedorazim.

  11. #11

    Default

    Pánové zdravím, já bohužel kvůli pojebaný práci zase dnes nemůžu.

  12. #12

    Default

    Tak jak zejtra? Můžete v hojném počtu nebo dáme nejakou jinou hru?

  13. #13

    Default

    Já zítra určitě dorazim. kdyby nás bylo víc klidně bych dal zase WW2 letadla. pokud bychom byli jen 2 docela rád bych zkusil ten AA guadalcanal.

  14. #14

    Default

    Tak nedomluvíme se rovnou na ten Canal?

  15. #15

    Default

    Přijdeme i s Lukášem a asi bychom preferovali něco z dvojky.

  16. #16

    Default

    Tak nakonec to asi budou WOG. Můžeme zkusit zera a ty nové karty.

  17. #17

    Default

    Tak jo a máte je už?

  18. #18

    Default

    Já se bohužel musím smířit s delší pauzou. Tento a příští týden budu vždycky služebně pryč a pak týden dovolená na horách.
    Takže dorazím nejdřív v úterý 24.
    Březen už snad bude o něco lepší.

  19. #19

    Default

    Tak jak v úterý? Sejdeme se na další Pacific a ještě trochu prověříme nová Zera a bombardování Valem nebo dáme něco jinýho?


  20. #20

    Default

    Ahoj. Je tu někdo kdo hraje i mimo Prahu ?

  21. #21

    Default

    Lukáši dej si to do samostatnýho vlákna, tady je to utopený. Na fórum chodí určitě pár mimopražskejch.

  22. #22

    Default

    Ahoj Lukáši. Vítej na fóru.
    Všichni v Praze doufáme, že se u nás hraje i mimo Prahu, ale nějak se nám moc neozývají tady. Což je škoda.
    A taky doufáme, že se někdo vypraví v květnu na Prague Con 2015.
    Tak vytrvej a ono se to začne třeba hýbat.

  23. #23

    Default

    Tak jak zejtra? banzai nebo nebanzai?

  24. #24

    Default

    Tak to vypadá, že se zítra na jednu hru stavím. Ale musím brzo domů, ráno mám odlet v 6.55

  25. #25

    Default

    Zítra Banzai. Dorazíme všichni. beru víc valů

  26. #26

    Default

    Tak to teda Banzai. Tak ještě zkusíme jednou tu letadlovku. Otec ať doma cvičí a zejtra "bác" a potopeno.

  27. #27

    Default

    Tak jak to vidíte zejtra? Banzai?

  28. #28

    Default

    Tak dneska maji stul vzadu Star Warsisti a my s Michalem jdeme hrat Guadalcanal nebo takhle nejak.

  29. #29

    Default

    Jaké jsou vyhlídky na toto úterý? Já bych asi měl dorazit a rád bych začal rámcově testovat mojí misi z východní fronty.

  30. #30

    Default

    Toto úterý bohužel nemůžu. Začaly mi přednášky takže mám většinu úterků zabitých.

  31. #31

    Default

    Já, Zděněk a Lukáš nejspíš přideme.

  32. #32

    Default

    Vezmeme dvojku a hlavně všechny východní stroje.

  33. #33

    Default

    Určitě, beru Meresjeva, Kožeduba a pro jistotu i Kovalčuka, Balderise a Ovečkina.

  34. #34

    Default

    Tak dneska nic, Hradilové nemůžou, Kubajs je nachcípanej. Já teda půjdu hrát něco jinýho.

  35. #35

    Default

    Tak dneska já, Zdeněk, Lukáš a Viktorové. WWI.

  36. #36

    Default

    Včera přišel ještě Michal, tak jsme projeli Zdeňkovu misi s D.VII a Snipama. Řež.

  37. #37

    Default

    Blíží se další úterý a zatím to vypadá, že bych dorazil.

  38. #38

    Default

    Já můžu, ohlásim to Star Warsákum, ať máme stůl.

  39. #39

    Default

    Zítra nemůžeme nikdo přjít.Zdravíme a budeme se těšit příští týden.Letka Hradiláků

  40. #40

    Default

    Tak včera jsme vyzkoušeli SPAD s 37mm kanonem, kterej střílí C a pak nabíjí. Použili jsem lehce modnutý parvidla od Andrei. Hradilové vyhráli a SPADA sestřelili. Lukáš hrál velmi dobře a docela zle mě proháněl. Nebejt toho, že se mu zaseknul kulomet, byl jsem dole už dávo - povedl se mu totiž na mě triptych na krátko a to se přátelé vidí málo - je to 6 áček +4.
    Pak jsme dali klasickou bodovanou hodinovou řežbu Schuckerty proti Se5. Tam jsme se SarWarsařem Jendou vyhráli my 27:25, poslední ranou hry padnul Zdeňkův stroj a dal nám tak 3 body (jeden za hit, dva za sestřel).

    Name:  HighFlight-ReneFonck9.jpg
Views: 350
Size:  99.0 KB

    Name:  1310548008-spad01.jpg
Views: 312
Size:  168.9 KB
    Last edited by Honza; 04-01-2015 at 03:29.

  41. #41

    Default

    Zahráli jsme si skvěle.Ve druhé hře jsme provětrali ne moc často hrané Schuckerty a SE5.Byla to slušná kombinace rychlosti i obratnosti.No a nějaké ty taránky také byly! Příště by si to mohli rozdat Halberstadt CL.II(ten pruhovaný co vypadá jak od Mekáče) s ochranou růžového Fokkera D.VII(nový reprint) proti hnědobílemu Bristolu bráněného Sopwith Snipem.Také by nemusely být špatné raketové Nieuporty 16 na skopčáckou jaternici chráněnou Albatrosama II.Tak snad zas za týden.Letka Hradiláků přeje všem pilotům i veliteli základny v Žitomírské příjemné prožití Velikonoc.A pomlázky ať nezahálejí!

  42. #42

    Default

    Omlouvám se za off-topic, ale zaujala mě ta varianta hodinové hry na body. Jaké to má pravidla? Pokoušel jsem se to najít na fóru, ale nezadařilo se...

  43. #43

    Default

    1. Postavte proti sobě podobný letadla ve stejnym počtu - t.j. nař dva Snipy proti dvěma Schuckertum/D.VII, ...
    2. Za každej výstřel na dálku si počítejte 1 bod, za výstřel na blízko 2 body a za sestřelený letadlo 2 body.
    Boduje se bez ohledu na velikost zásahu, neboli i nuly, ale zaseknutý kulomet nestřílí, to je prostě smůla.
    3. Srážky řešíme kolizními kartami, ale můžete je řešit standardně s omezením pro nehraní na výšky - neboli ke kolizi dojde při překrytí stojánku (my tam navrch bereme A místo C).
    4. Sestřelený letadlo se nasazuje znova - u svého okraje podložky, min 2 ale pravítka od nejbližšího soupeře.
    5. Hraje se hodinu, ale na celá kola, neboli poslední kolo může hodinu a malinko přesáhnout.

    Délku plánování můžete omezit přesýpacími hodinami, ale nemusíte - my to zatím nedělali.
    Nehraje se na výšky, ale můžete to zkusit.

  44. #44

    Default

    Díky, to vypadá, při nejbližší příležitosti to odzkoušíme. Možná i ve třech, každý proti všem, třeba to bude fungovat - ve třech se vyskytujeme poměrně často...

  45. #45

    Default

    jojo, ve třech to bude stranda

  46. #46

    Default

    No tak dej vědět, jak to ve třech funguje. Taky se mi zdá, že by to měl být hodně dobrý systém.

    Jinak doufám, že v úterý po velikonocích se zase urvu, a že se sejdem u Ládi.

  47. #47

    Default

    Příští sobotu bychom měli (konečně) hrát, tak potom dám vědět, jak to funguje (pokud se sejdeme ve "správném" počtu...)

  48. #48

    Default

    Tak jak to vypadá s úterkem?

  49. #49

    Default

    Já a Lukáš dorazíme.Bude to něco po šesté,vyzkoušíme nové cestování metrem.Co máme vzít?

  50. #50

    Default

    Dorazím taky.
    Ačkoliv intenzivně dělám na modelech WWII, rád bych si zahrál první válku, jestli jí nemáte za poslední dobu moc ohranou.

Page 1 of 2 12 LastLast


Similar Missions

  1. British Columbia: GottaCon 2015 - 27 Feb - 2 Mar 2015
    By OldGuy59 in forum Canadian Wing
    Replies: 61
    Last Post: 08-03-2015, 13:03
  2. Hraní v druhé polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 94
    Last Post: 12-24-2014, 09:21
  3. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  4. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  5. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •