Ares Games
Results 1 to 5 of 5

Thread: Na západní frontě klid - pražská kampaň

  1. #1

    Lightbulb Na západní frontě klid - pražská kampaň

    Už delší dobu se na hraních bavíme o tom, že bychom mohli zkusit něco dlouhodobějšího. Pokud se to ujme, super, pokud ne, hrát kvůli tomu nepřestaneme, nicméně už je nás dost na to to alespoň zkusit. Zkusím vytyčit základní teze, na kterých jsme se už shodli (já, Kubajs, Saša, Zdeněk a spol.). Prosím, klidně piště své postřehy, návrhy, připomínky i polemiky s níže uvedeným - ať si to maximálně užijeme

    Centrální mosnosti:
    Name:  Cross.png
Views: 79
Size:  333 Bytes Honza
    Name:  Cross.png
Views: 79
Size:  333 Bytes Kubajs

    Dohoda:
    Name:  Roundel.png
Views: 78
Size:  582 Bytes Dan
    Name:  Roundel.png
Views: 78
Size:  582 Bytes Saša


    Základní teze:
    1. Kampaň se bude odehrávat na západní frontě WWI.
    2. Každý hráč si na začátku zvolí tým (Dohoda nebo Centrální mocnosti), který nebude moci změnit.
    3. Každé hraní bychom zkusili odehrát 1 misi (ostatní hry by byly "mimo kapaň").
    4. Každá mise se posune v čase po kvartálech. V první lze použít letadla nasazená v lednu až březnu 1916, ve druhé v dubnu až červnu 1916 a tak dál.
    5. Budeme si zaznamenávat (ne)úspěchy, asi nejspíš podle systému Knights of the Air (KotA).
    6. Budeme sčítat pro týmy jednotlivé body a kdo bude mít do Conu či čtvrtého kvartálu 1918 víc bodu, jeho tým vyhrál (náležímu čest a sláva).
    7. Abychom to nehrotili tolik jako KotA (dle dříve provedeného průzkumu po tom nikdo netouží), na misích se zkusíme dohodnout vždy mezi hraními - budeme tak mít alespoň dost materiálu a inspirace pro Con.

    To je zatím vše, co mě napadá. Budu rád, když přispějete - můžu sem pak dopisovat věci, na kterých se shodneme.
    Last edited by Dan-Sam; 10-07-2014 at 03:17.

  2. #2

    Default

    Já se hlásím. Snad to budu zvládat dostatečně často.
    Chci křížky
    Určitě na tom bude zajímavý že se na tom vystřídá hodně letadel i některá méně hraná. Jestli v tom mají mít místo i různé druhy misí, budu rád, když se nezapomene na vzducholodě.
    Líbí se mi myšlenka, že by se počítala jen jedna hra za večer. Aspoň to i tak může být během večera pestrý.

  3. #3

    Default

    Jestli to bude jednou měsíčně, jsem pro. Centrální mocnosti. Přes The First Battle of Britain jsem si našel cestu k WWI.

  4. #4

    Default

    No parada, tak az budu u pc, tak te pridam do prehledu
    Pro mne byla cesta k WWI prave az WoG, predtim mi to nerikalo vubec nic.

  5. #5

    Default

    Honza doplněn. Co Saša, Zdeněk, Lukáš, Michal?



Similar Missions

  1. Replies: 14
    Last Post: 09-24-2014, 03:12
  2. Over The Front
    By MayorJim in forum WGF: General Discussions
    Replies: 3
    Last Post: 09-23-2010, 23:20
  3. Multiplayer: The Front
    By The Blue Baron in forum WGF: Mission Discussions
    Replies: 2
    Last Post: 11-09-2009, 00:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •