Ares Games
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 95

Thread: Hraní v druhé polovině roku 2014

  1. #1

    Exclamation Hraní v druhé polovině roku 2014

    Rok se nam prehoupl do sve druhe poloviny, je na case vytvorit i nove vlakno.

    Jak jste na tom s casem? Zitra (8. 7.) bohuzel nemuzu, ale pristi tyden (15. 7.) mam zatim vecer volny a rad bych si zahral.

  2. #2

    Default

    Já budu moct nejdřív 22.7.
    Snad.

  3. #3

    Default

    Já pokračuju ve WoG pauze, ale k Ládínkovi půjdu.

  4. #4

    Default

    WoG pauze?

    Edit: Ptám se proto, jestli se něco nestalo. Sám mívám pasivní období, ale pokud je za tím nějaká konkrétní událost která ti WoG zprotivila, (a kterou lze třeba příště ovlivnit), sem s ní.
    Last edited by Dan-Sam; 07-07-2014 at 14:21.

  5. #5

    Default

    Tento týden bych si rád zkusil něco nového, akorát ještě nevím jestli se mi podaří nalákat někoho z naší oddílový party.
    Jak jste na tom vy?

  6. #6

    Default

    Kubajsi my chceme se Sasou zahrat tu leteckou karetku, ale klidne zkusim i neco jinyho. Posledne mela uspech a na War Conu taky. Chces se pridat?

    Mimochodem, na War Conu jsem hral neco, co se jmenuje Combat Commander, a je to v podstate hra na takticky urovni jako Memoir, ale propracovana, nicmene neni slozita a trva tak hodinu az dve. Je to counter and hex, ale hexy jsou docela velky, mapa mala a stack limit je 7 vojaku v hexu, takze se nemusej delat neprehledny kominky. Po tom tedka koukam
    Last edited by Honza; 07-20-2014 at 22:52.

  7. #7

    Default

    Vzhledem k tomu, že by měly dorazit i holky, tak to vidím na nějakou neválečnou hru.

    Příští týden t.j. 29.7. bych rád zase dal WoW/WoG. Tak doufám, že vás bude víc takových.

  8. #8

    Default

    A máš nějakej nápad?

  9. #9

    Default

    Tak pro začátek bych si po dobré zkušenosti chtěl dát Evoluci - všiml jsem si, že jí má Ládinek i česky.
    A pak bude hlavně záležet na tom, kolik a kdo se mi sejde. Rád si nechám poradit. Určitě žádnou složitou strategii.

  10. #10

    Default

    Mám teda vzít Nexus Ops? Válčí se tam s příšerama a je to jedna z nejlepších her tohohle typu. Dás se to hrát i v týmech.
    Dobrá neinvazivní hra je Alhambra.

  11. #11

    Default

    Alhambru znám. To druhé rád poznám. Vem to a uvidíme.

  12. #12

    Default

    Tak co dnes od 18 u Ládinka? Já mám připravený ke hraní (i když zatím nenabarvený) Ju-88, tak bych ho rád proletěl.

  13. #13

    Default

    Chlapci, jak to vidíte toto úterý?

  14. #14

    Default

    Já to vidím spíš blbě. Právě jsme přijeli z tábora a je potřeba vybalovat, větrat a uklízet. Docela bych si přál, abych to stihnul zítra, ale obávám se, že to nevyjde.
    Takže u mě se rozhodne až zítra večer.

  15. #15

    Default

    OK, nám tam možná taky vletí pokurzovní zpětná vazba (týmová), tak jsem jen sondoval terén. Dáme si ještě vědět.

  16. #16

    Default

    Tak co zítra 12.8.?
    Doufám, že se sejdeme v nějaké větší sestavě.

  17. #17

    Default

    Já na 50%, Jenny jde za kámoškou.

  18. #18

    Default

    Pocitam s tim - mam nahlaseno a povoleno.

  19. #19

    Default

    Ja bych si zitra docela rad zahral StarWars. Letadla mam kazdopadne u Ladinka.

  20. #20

    Default

    tak dnes opět na 18h?
    Beru WWII, ale hlavně bychom se měli domluvit mezi sebou a s Láďou na 2.9. jak to pojmout.

  21. #21

  22. #22

    Default

    Já dnes můžu.
    Ale nemám letadla - nechal jsem si je tento týden na chatě.

  23. #23

    Default

    Já přijdu, Sláveček snad taky.

  24. #24

    Default

    Hups, tak ja na Kubajse spolehal... Ale nevadi, vezmu to z prace pres Letnou.
    Kdyz jsou na ceste Honza se Slavkem, tak by to chtelo WWII kufr, co? Jsem pro - po minule rezbe WWI to bude fajn zmena.

  25. #25

    Default

    Dneska by měl dorazit jeden zákazník, který si včera kupoval dva duel packy WoG, i s oběma syny. Ideálně zahrát během večera obě války. Třeba se zadaří zaučit a nalákat nové letce :-)

  26. #26

    Default

    Tak to asi zkusime spis WWI ne?

  27. #27

    Default

    Tak co kdybych ja vzal WWI (toho mam dost) a Honza WWII (tam toho ma dost zase on)? Pokryjeme tak oboje.

  28. #28

    Default

    Díky za zprávu Láďo. Když tak hrábneme do tvých poliček.

  29. #29

    Default

    Asi jsem neco nedobreho snedl - neni mi vubec dobre. Kdybyste meli nekdo cestu pres Letnou, zastavte se pro kufrik. Smeralova ulice.

  30. #30

    Default

    Nevadí. Jenom jsem měl obavy, jestli ses mi třeba nepokoušel dovolat, což se ti nemohlo povést, protože jsem si nechal telefon v neděli na chatě.
    Hlavně si dej pozor, ať se ti to nestane příští týden.
    Zahrál jsem si s novým Sašou a jeho klukama Adamem a Pepou. Zdáli se být dost nadšení, tak snad máme další přírůstek do party.

  31. #31

    Default

    V úterý mám volno minule se říkalo že už to bude od tří. Přivedl bych i jednoho nováčka.

  32. #32

    Default

    Začátek od tří, ano! Láďa to tak inzeruje, takže já s brzkým začátkem počítám.
    Momentálně to vypadá, že Andrzej s Keithem dorazí po čtvrté hodině.
    To nám nicméně nebrání v tom sejít se před třetí u Ládi, a zahrát si dřív.
    Doufám, že takhle brzy dorazí i Saša s klukama (nováčci, co jsem s nimi hrál minule) a Zdeněk s Michalem a Lukášem. Takže by nás mohlo být dost.

  33. #33

    Default

    Dnes opět nedorazím.
    Ale jestli do příštího týdne neporodíme, jako že bychom zatím neměli, tak bych se chtěl urvat.

  34. #34

    Default

    Opět zdvojený příspěvek. Nechápu co to poslední dobou blbne.

  35. #35

  36. #36

    Default

    Hradilove podle vseho jdou, ja jdu hrat jinou hru, Sasa bude hrat X-Wing.

  37. #37

    Pedrojemivedro
    Guest


    Default

    Jop, tohle vlákno jsem hledal :-D
    Čas už od brzy odpoledne perfektní, nicméně, jak už jsem psal v burze, úterky pro mě zcela zabité... :-(

    Když hrajete - co člověk, to letadlo, anebo si berete dvě (jde i víc? =O )

  38. #38

    Default

    Vetsinou se snazime hrat 1 hrac = 1 letadlo, ale kdyz se nas sejde mizerny pocet (treba lichy), tak obcas nekdo vezme dve. Sem tam se da s letadlem pouzivat treba vzducholod nebo pozemni delostrelectvo. Uvidime, co s nasimi plany udelaji herni ctvrtky

  39. #39

    Default

    Přesun z úterka na čtvrtek by asi neměl vliv na frekvenci mé docházky. I tak dorazím jedno za 3-4 týdny a v některých dobrých obdobích třeba častěji.

  40. #40

    Default

    Jak do toho zamotame dva dny (utery / ctvrtek), uz se nejakemu planovani nevyhneme. Sasa pravil, ze s tim ma zkusenosti z online her, tak jej jen musime motivovat k navratu na forum.

  41. #41

    Default

    Strašlivě se potřebuji pochválit a vy to snad snesete

    Psal jsem report na naši balonovou misi z úterý minulého týdne. Kouknul jsem, jaká jsme hráli letadla (jediný zádrhel - Albatrosy D.II a D.Va se nikdy nepotkaly), vidím - bitva u Arrasu 1917 (duben) by asi šla. Říkám si "Ty jo, to by bylo fajn, kdyby na tomhle úseku fronty byli Britové." - kouknu na mapu a vidí: britský úsek fronty. Přiřazuji fotky, píšu popisky a zahlédnu repaintovaný Albatros D.Va MvR, tak si říkám, že tam doplním Jasta 11, když už je tam Richthofen. Trochu mě ještě trápilo svědomí ohledně historické přesnosti, tak jsem kouknul, kde asi taky mohla Jasta 11 tehdy být (abych věděl na co se vymlouvat až budou padat připomínky) a ejhle - u Arrasu během "Bloody April". To byste nevěřili, jak mě potěšilo, že jsem se takhle náhodně trefil!


    Bohužel mě nepotěšil pohled do kalendáře - příští úterý divadlo a pak dva týdny v zahraničí na dovolené. Tak leda kdybychom chtěli hrát příští čtvrtek, tak by to snad šlo. Ale vzhledem k situaci u Kubajsů - kdo ví...

  42. #42

    Default

    čtvrtek 9. bych mohl ukecat, pokud zrovna nebudu v porodnici.
    Mám dva přírůstky pro Rakousko-Uherské letectvo, tak bych se rád pochlubil.

  43. #43

  44. #44

    Default

    Tak bohužel, čtvrtek padá - něco do toho vlítlo a nejde s tím nic udělat.

  45. #45

    Default

    Půjde zítra někdo hrát WoG ?

  46. #46

    Default

    Zítra bohužel ne - jdeme se s Jitkou podívat, jak na Fidlovačce Eva tropí hlouposti.

  47. #47

    Default

    Já dneska nemůžu vůbec. Hrajeme u nás doma jestli chceš přijít

  48. #48

    Default

    Tak zítra máme úterý 14. Ačkoliv jsme měli rodit už před týdnem, stále nic.
    Tak jestli to na Moniku ani zítra nepřijde, přijdeme si zahrát.
    Budete někdo u Ládi?

  49. #49

    Default

    Kubajsi, my jsme se Sasou bohuzel dohodnuty na Gears of War. Vyborna hra mimochodem, posledne jsme dostali nakladacku. Chce to hlasit data driv.

  50. #50

    Default

    Jak mám něco hlásit dřív, když nevím dne ani hodiny.
    Jestli to půjde, dorazíme tak jako tak. A když nedorazí nikdo na letadla, prozkoumáme nějakou jinou hru.

Page 1 of 2 12 LastLast


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  2. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  3. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21
  4. letní hraní
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2012, 23:36
  5. Hraní se změnu výšky
    By von.rybnik in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 34
    Last Post: 01-31-2012, 06:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •