Ares Games
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 51 to 95 of 95

Thread: Hraní v druhé polovině roku 2014

  1. #51

    Default

    No jo, to nebyla výtka, že jo. Jasně, když nebudou letadla, dáme něco jinýho. Letadla dáme jindy.

  2. #52

    Default

    Bz!Bz!Všechny Vás zdravím a hlasím nástup!Jak to bude s úterním hraním?

  3. #53

    Default

    Zděňku, skvělý, že ses tady zapojil.
    Já bohužel toto úterý určitě nebudu - budu vyzvedávat po dvou týdnech děti od babi s dědou a musím se postarat.

  4. #54

  5. #55

    Default

    Tak já asi můžu. Pod podmínkou, že si odpustím hospodu po hraní, tak bych mohl celkem brzy. Třeba ve čtyři. Možná i dřív, když vidím, že Láďa inzeruje předvádění novinek z Essenu.

  6. #56

    Default

    Za mne OK! Co je v plánu?

    Zdeňku, vítám tě na fóru

    Edit: Beru zpět, nepřijdu.
    Last edited by Dan-Sam; 10-28-2014 at 04:57.

  7. #57

    Default

    PS: Zažádal jsem o Prague Con Medal pro Zdeňka.

  8. #58

    Default

    Ja bych zejtra klidne vyzkousel jak fungujou ty moje pravidla pro nocni mise. Ale nebranim se nicemu, stejne jeste nejsou uplne domysleny.

  9. #59

    Default

    Překládám si to jako "Chtěl bych si zahrát WWII." Souhlasím, můžeme jednou zahrát WWII a příště odpálíme kampaň WWI.

  10. #60

    Default

    Ahoj, já bych dnes mohl a přišel by se mnou i nováček možná dva.

  11. #61

    Default

    Dane, ve vší úctě, přestaň si věci překládat tam, kde není nutno si nic překládat. Děláš to prakticky pořád a komunikace se tím značně komplikuje. Můžem klidně dát oboje.

  12. #62

    Default

    Obvolal jsem pár lidí a program vypadá takhle:
    Já, Michal +2 lidi tam budeme ve 13:00 a budeme hrát nějakou hru.
    Kubajs tam bude stejně ale s dětma a budou hrát něco pro děti.
    Po čtvrtý odevzdá Kubajs děti a můžeme přikročit k letadlum - jestli budeme mít dohráno, jinak trochu pozdějc.
    Odpoledne přijde Zdeněk s Lukášem a Slávek s kámošem - bude nás teda habaděj.

  13. #63

    Default

    Quote Originally Posted by Honza View Post
    Dane, ve vší úctě, přestaň si věci překládat tam, kde není nutno si nic překládat. Děláš to prakticky pořád a komunikace se tím značně komplikuje. Můžem klidně dát oboje.
    Autocenzura.
    Last edited by Dan-Sam; 10-28-2014 at 02:50.

  14. #64

    Default

    Jasně, já ti ještě přátelsky poradím jak na to. Přečti si co je psáno a pokud to dává smysl už tak, přijmi informaci pouze z toho, co je psáno a to v té nejkratší a nejlogičtější formě. Nenacházíš-li v informaci dostatečnou logiku, zeptej se. Jen v naprosto výjimečných případech, kdy je zjevně něco mezi řádky, čti mezi řádky, ale určitě to neinterpretuj, to je riskantní manipulace, je to netakntní. Bažíš-li po interpretaci použij otazník. Tomuhle všemu se ale vyhneš když nebudeš analyzovat text víc, než je třeba. Na tyhle věci je navrch potřeba talent a ne každej jím disponuje. Ani já.
    Last edited by Honza; 10-28-2014 at 03:35.

  15. #65

    Default

    Quote Originally Posted by Honza View Post
    Jasně, já ti ještě přátelsky poradím jak na to. Přečti si co je psáno a pokud to dává smysl už tak, přijmi informaci pouze z toho, co je psáno a to v té nejkratší a nejlogičtější formě. Nenacházíš-li v informaci dostatečnou logiku, zeptej se. Jen v naprosto výjimečných případech, kdy je zjevně něco mezi řádky, čti mezi řádky, ale určitě to neinterpretuj, to je riskantní manipulace, je to urážlivý. Bažíš-li po interpretaci použij otazník. Tomuhle všemu se ale vyhneš když nebudeš analyzovat text víc, než je třeba. Na tyhle věci je navrch potřeba talent a ne každej jím disponuje. Ani já.
    Tohle už snad ani nebudu komentovat.

  16. #66

    Default

    To není vůbec potřeba.
    Závěr: dneska bychom mohli zkusit WWII noční pravidla, ale nemusíme. Bude ale dost času a tak jistě můžeme dát i WWI, a to jak kampaň tak něco jinýho. Bude nás tam hromada, tak jestli máš připravenou misi do kampaňe, počítej s tím.

  17. #67

    Default

    Na rychlo - včera jsme se se Slávkem domluvili na hraní na dnešek - neděle - v Mephitu. WWI. Budou tam ty nováčkové co byli u Ládínka. 18h.

  18. #68

    Default

    Včera jsem hráli jednu bombardovací misi. Dva nováčkové Viktor otec a Viktor syn, by se rádi účastnili hraní pravidelněji.
    Já jsem vybombardoval s Rumplerem, dostal mě ale Viktor syn SE5kou těsně před odletem z podložky. Viktor otec přežil, hrál Richtu a Slávek podlehnul zraněím pilota na Camelu.

  19. #69

    Default

    To zní dost dobře. Já byl celý víkend na chatě tahat dřevo z lesa. Ale po večerech jsme taky hráli. Zkoušel jsem opět vyzvednutí špióna. Bohužel mi ho zastřelili hned v okamžiku, kdy jsem s ním vzlétl a pak mi sestřelili i prchající Rumpler, se kterým jsem se pokoušel o vyzvednutí. Ale nevzdávám to. Příště nasadím na záchranu špióna Caproni a uvidíme, jestli to dokáže přežít.

  20. #70

  21. #71

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Fungovalo pravidlo o n*(π/3)?
    Nějak se nechytám.

  22. #72

    Default

    Jestli když vyzvedávací letoun začal na násobku 60° k ose dráhy, zda pak šlo přistát?

  23. #73

    Default

    Aha.
    Ne.
    Nedělal jsem přistávací dráhu. Přistát se dalo kdekoliv a pak jsem použil pravidlo pojíždění po zemi.
    Hlavní problém spočíval v tom, že než jsem přistál, tak jsem schytal dva zásahy: 2+5. A pak hned při startu 5 s posádkou a o chvilku později při další střelbě 4. Mezitím byla jedna nula. Takže sestřel na pět karet, což považuju za dost nefér zásahy.

  24. #74

    Default

    Clovece, ty na to mas nejakou smulu. Kdyz jsme to tehdy nedomysleli, taky jsi schytal peknou naloz. Tak snad sis to statiaticky vybral ted.

  25. #75

    Default

    Tak včera jedna bombardovací mise s Caproni + Hanriot (já) proti třem Aviatikům (Slávek, Zdeněk, Lukáš). Ačkoli jsem měl prakticky neustále zaseknuto na obou strojích (bez přehánění), Slávek se utaranoval, Zdeněk a Lukáš to dostali od protiletadlových kulometů a pak od Caproniho a šli dolů. Tak to byl neslavný den pro Centrální mocnosti. Viktor&Viktor přišli pozdějc a dali s náma Cyclades, což je mimochodem bomba.

  26. #76

    Default

    Tak jak to vidíte zítra?
    Já bych měl dorazit a docela pravděpodobně i s Radkem.

  27. #77

  28. #78

    Default

    Prijde jeste Slavek, Lukas, Zdenek (70%) a oba Viktorove.

  29. #79

    Default

    Chtěl bych zkusit děla a nálety na ně ve WW1. Pořád si nejsem jistý jaký je rozdíl oproti WWII, tak že bych si to rád vyzkoušel v praxi.

  30. #80

    Default

    Takže budeme hrát vejšky?

  31. #81

    Default

    Budu rád, když to zkusíme, ale jestli nebude všeobecný souhlas, nijak mě to vadit nebude.
    Zahraju si rád cokoliv. Mám s sebou celou kolekci první i druhé války, takže to nechám na domluvě na místě.

  32. #82

  33. #83

    Default

    Tak úterý 2.12. mě připadá, jako poslední příležitost, kdy se můžu vypravit k Láďovi si zahrát do Vánoc. Pak už budu mít program moc nabitej.
    Dorazíte ještě někdo na letadla?

  34. #84

  35. #85

    Default

    ... ŕeknu to ješte Viktorum a Hradilum.

  36. #86

    Default

    Tak jak to vypadá zítra s účastí? Váhám zda vzít 1. nebo 2. válku.

  37. #87

    Default

    Já, Zdeněk + Viktor a Víťa. Možná Lukáš a Sláveček. Možná kolega Pavel.

  38. #88

    Default

    To by mohl být solidní počet. Ale nějak mi to nevyřešilo dilema. Rád bych si pro změnu dal druhou válku. Ale nevím jak už se s tím sžili Viktorové. Samozřejmě se nebráním ani první, jenom se mi zítra vůbec nehodí to tahat obojí.

  39. #89

    Default

    Jestli tam bude novacek Pavel, tak WWI. Jinak klidne WWII. Videl bych to takhle - vem co chces a ono to urcite dopadne ke spokojenosti vsech, ponevac to tak dopadne vzdycky. Maximalne se budes tahat s necim zbytecne, ale to snad neni takovej prusvih .
    Treba - vem druhou valku, ja vezmu prvni valku a neco z toho zahrajem. Zdenek vezme urcite taky neco.

  40. #90

    Default

    Máš recht. Vzal jsem svojí druhou. Dorazím kolem půl sedmý a nejdřív budu chtít s Láďou vyřídit nákup dárků.

  41. #91

    Default

    Angláni mají bombardéry. Zvažuji objednávku. Cena odhadem někde mezi 850 - 900 Kč za kus. Mají i některá letadla z 1. světové (Göringa ne), ale vychází to draho. Máte někdo zájem o Ježíška na poslední chvíli?

  42. #92

    Default

    Zdarinky všem, dal by někdo zítra hru ? Já a Viktorové by přišli.

  43. #93

    Default

    My se sice v herně zastavíme,ale pouze pro nákup dárků.Hraní nestíháme,snad mezi svátky pokud bude otevřeno.Zdravíme všechny!Zdeněk a Lukáš

  44. #94

    Default

    Všem pilotům i veliteli letiště v Žitomírské krásné Vánoce,hodně štěstí a zdraví a ......vzduch na stole je naše moře! Hradiláci

  45. #95

    Default

    Zpoza velke louze preji vesele vanoce honza, jenny a ian.

Page 2 of 2 FirstFirst 12


Similar Missions

  1. Hraní v první polovině roku 2014
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 154
    Last Post: 06-24-2014, 05:52
  2. Hraní v 2. polovině roku 2013
    By Lino22 in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 153
    Last Post: 01-06-2014, 23:50
  3. Hraní v 1. polovině roku 2013
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 294
    Last Post: 07-09-2013, 07:21
  4. letní hraní
    By Kubajs in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2012, 23:36
  5. Hraní se změnu výšky
    By von.rybnik in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 34
    Last Post: 01-31-2012, 06:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •