Ares Games
Results 1 to 5 of 5

Thread: Zkušenost s celní poštou

  1. #1

    Question Zkušenost s celní poštou

    Tak, sledování zakázky praví, že nám trofej dnes došla na "Customs Clearance", takže předpokládám, že na "nejoblíbenější" poště v ČR bude muset projít celní prohlídkou. Ptám se tedy: Jak to co nejvíc urychlit tak, abychom měli jistotu, že trofej dostaneme ještě do Conu?

  2. #2

    Default

    Já jsem zatím proclíval jen jednou a úplně rychle jsem to nezvládl. Myslím, že se dá vyrazit na Plzeňskou rovnou s penězmama, vystát frontu a po zaplacení hned obdržet balík. Já jsem šel cestou řešení na dálku a bylo to na dlouho.

  3. #3

    Default

    Asi to tak dopadne. Hloupe je, ze si predtim asi budu muset vyzvednout doporucene oznameni. Nu coz, pokud spravne pocitam, v pondeli ci v utery by to mohlo klapnout.

  4. #4

    Default

    Já tam chodím často. Nejdřív dostaneš obsílku, s tou tam jdeš. Na celní poště nejdřív zaplatíš na přepážce manipulační poplatek 100,-, pak dostaneš originál toho, co ti přišlo poštou, pak jdeš k celníkum a zaplatíš clo, případně DPH.

    Je to tuším ve třetím patře - jak přepážka tak celníci.

  5. #5

    Default

    Obsilku jsem si nechal poslat elektronicky, takze vi, ze to tam je. Pozadal jsem Keitha, zda.by mi neposlal prohlaseni, ze trofej je darek, ostatni mam na objednavce. Tak uvidime. Kazdopadne diky, osobne to snad klapne.



Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •