Ares Games
Results 1 to 16 of 16

Thread: Časopisy Válka - co lze očekávat

  1. #1

    Default Časopisy Válka - co lze očekávat

    Jak jsem v úterý říkal Kubajsovi, sem tam si vás dovolím upozornit na obsah chystaných čísel - to kdybyste nechtěli čekat, až se k vám časopisy ode mne dostanou.


    Následující vydání:
    • Válka Revue, 18. 4. 2014: Lamači blokády (zapojena 311. peruť RAF), Letecká bitva v Koreji
    • Válka - I. světová, 30. 5. 2014: Bitva na Piavě 1918
    • Válka - II. světová, 25. 4. 2014: První nálet na Berlín (06/1940)
    • Válka - Vojska, 16. 5. 2014: Sovětské letectvo během WWII (Ivan Kožedub, Nebe nad Kurskem, PRoměna stíhacího boje, Sovětské raketové motory a další)

  2. #2

    Default

    Dane díky. Sovětské letectvo si asi nemůžu nechat ujít - píšu si do kalendáře.

  3. #3

    Default



    Mimochodem, Kubajsi, mám pro tebe další várku. Měla by to být necelá dvacítka sešitů. Doufám, že tě s tím Monča nevystěhuje.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Mimochodem, Kubajsi, mám pro tebe další várku. Měla by to být necelá dvacítka sešitů. Doufám, že tě s tím Monča nevystěhuje.
    O to se nebojim. Už jsem přišel na to, že je klidně můžu skladovat ve skříni v práci.
    Už se těším. Přichystej mi je na příští úterý - zítra očekáváme návštěvu, tak nemůžu.

  5. #5

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default I. světová - EXTRA VÁLKA SPECIÁL 1

    Od 11.4.2014 je v prodeji první číslo speciálu I. světová. Na 100 str. je popsána činnost československých legionářů na frontách I. světové války i během občanské války v Rusku. Stručný obsah: Vznik legií, Česká družina, Rota Nazdar, Bitva u Zborova, Italské legie a Doss Alto, bitva u Bachmače, Boj o Magistrálu, Čechoslováci v Rudé armádě, Letectvo legionářů, Bitva na Bajkalu, Evakuace z Vladivostoku, Boj o pohraničí, Legionáři za První republiky.

    Další speciál má vyjít 10.10.2014 - číslo by se mělo věnovat problematice prvního roku války.

  6. #6

    Default

    • Válka - II. světová, 30. 5. 2014 - Luftwaffe během vylodění v Normandii

  7. #7

    Default

    Opět se něco nahromadilo. Takže aktuálně k dostání:

    • Válka Revue: Letec Jan Škvor, Bitva ve Filipínském moři, Příá letecká podpora (Ju-87 apod.)
    • Válka - I. světová: Z letadlových lodí proti zepelínům, Duel v oblacích: Fokker E.I vs. AIRCO DH.2
    • Válka - II. světová: Osádky těžkých bombardérů, FlaK 18-41 vs. KS-12/18


    A v dalších číslech (tentokrát z pohledu leteckého nadšence žádná hitparáda):

    • Válka Revue, 17. 10. 2014: Letec Alexander Gerič
    • Válka - I. světová, 28. 11. 2014: Legionáři v Rusku 1918 - 1920
    • Válka - II. světová: Duel v oblacích: Mosquito NF vs. He219 Uhu

  8. #8

    Default

    Dane kdyžtak to vezmi k Láďovi do knihovničky. Díky.

  9. #9

    Default

    Spíš to zase pustím přes Kubajse, který to pak pošle dál - nerad bych z Láďova obchodu dělal naše skladiště. Už tak jsem rád, že tam můžeme mít mapy.
    Což mi připomíná - nepamatuješ si, jakou wattáž měla ta prasklá žárovka vzadu? Asi před půl rokem jsme se na to dívali.

  10. #10

    Default

    Budu se těšit.
    Nějak si to prostřídáme.
    žárovku bych tipoval tak šedesátku - jsou tam dost malý skleněný koule.

  11. #11

    Default

    Já právě nevím - máme doma podobný pětiramenný a jsou tam čtyřicítky

  12. #12

    Default

    1. Napsat Ladinkovi dotaz je reseni, kterymu bych se urcite vyhnul, panc to je moc rychly
    2. Co se muze stat, kdyz date silnejsi zarovku do lustru, kterej neni ze dreva a papiru?

  13. #13

    Default

    1. Mam moralni problem kreckovat veci u nekoho jineho nez u sebe, zvlast, kdyz se jedna o ochotneho Ladu. Je mi jedno co se s nimi stane, ale nechci z nich mit stos doma ani u Ladi. Pustim je standardne pres Kubajse.

    2. Treba to, ze kdyz budou ctyri svitit nejak a pata jinak, tak to bude vypadat blbe jako dvoubarevne nasviceny Prazsky hrad?

  14. #14

    Default

    já jsem mluvil o žárovce, ne o časopisech.

  15. #15

  16. #16

    DavidRejcha's Avatar
    Users Country Flag


    Name
    David Rejcha
    Location
    Moravskoslezský kraj
    Sorties Flown
    27
    Join Date
    Sep 2011

    Default

    Dnes, 10.10. vyšlo druhé číslo I. světová SPECIÁL podzim 2014 vydavatelství Extrapublishing.
    obsah viz odkaz:
    http://www.epublishing.cz/i-svetova-special-podzim-2014



Similar Missions

  1. Wings of War / Glory - co je co? (2. světová válka)
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 12
    Last Post: 04-01-2020, 01:28
  2. Wings of War / Glory - co je co? (1. světová válka)
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2020, 01:24
  3. Časopisy Válka apod. volně k odebrání
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 24
    Last Post: 01-16-2014, 12:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •