Ares Games
Results 1 to 7 of 7

Thread: Barevné rozlišovací pegy - souhrnná objednávka

  1. #1

    Question Barevné rozlišovací pegy - souhrnná objednávka

    Na anglické části fóra jsem si všimnul odkazu na E-Bay ohledně barevných pegů. Myšlenka se mi velice líbí (zvlášť, když se nám sejdou prakticky 3-4 stejné Fw.190), ale skutečně nejsem ochoten zaplatit 25 $ za 50 pegů. Nechtěl by se někdo přidat? Já bych vystačil třeba s deseti.

    Name:  mHWx_TH2s3cnq-MyyZG4wLg.jpg
Views: 109
Size:  16.3 KB

  2. #2

    Default

    To jsem si chtěl udělat sám pomocí lihový fixy už minulej rok... já to asi nechám sám na sobě a zmíněné fixe, nebo spreji.

  3. #3

    Default

    Přesně o tom jsem včera cestou na hraní přemýšlel. Taky si myslím, že mi fixa stačí. Vzhledem k tomu, že mám doma barevné lihovky, tak to pro začátek zkusím s nimi.
    Pegů na stíhačky mám dostatek, co mi chybí jsou pegy na bombardéry, tak kdybyste někdo přemýšleli o objednávání (i třeba barevných, pokud existujou), určitě bych do toho šel.

  4. #4

    Default

    Byl to jen navrh - pri rozdeleni mezi 5 lidi mi to neprislo hrozne.
    Nicmene, protoze jste se na me vyprdli, uz mam vymyslene nahradni reseni. Jen se musim rozmyslet, kterou barvu. A to, jak my projektanti dobre vime, je vzdycky kamen urazu (aneb k technickemu reseni nema nikdo pripominek, ale o barve rozvadecu muzi rozhodovat vsichni).

  5. #5

    Default

    ?co třeba zkusit nějakou trikolóru tj. více barev ty pegy jsou tam čtyři, nebo vyzkoušet
    kvalitní bělítko na papír. Čísloval jsem s tím figurky do člobrda a pořád to drží. Bílá barva by nikoho
    nenapadla...

  6. #6

    Default

    Já už jsem zrealizoval barvení pegů lihovkou a vypadá to dost dobře a myslím, že to drží - výhoda je, že ty pegy nikdy nežmouláš v ruce moc dlouho, takže se to nemá jak odřít. Zvolil jsem barvu červenou a to vždy jen na půlce pegu. Pokud byste se do toho chtěli taky někdo pouštět, bylo by lepší, abyste použili případně jinou barvu. Pak si je snadno poznáme.

  7. #7



Similar Missions

  1. Objednávka z Itálie
    By Watchdog in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 28
    Last Post: 02-10-2013, 11:50
  2. Objednávka Aerodrome Accesories
    By Watchdog in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 1
    Last Post: 03-08-2012, 15:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •