Ares Games
Results 1 to 25 of 25

Thread: Časopisy Válka apod. volně k odebrání

  1. #1

    Default Časopisy Válka apod. volně k odebrání

    Při domácím úklidu jsem shromáždil asi 15 ks časopisu Válka (Válka speciál, II. světová, ...), které už mám delší dobu přečtené. Jedná se především o loňský ročník, sem tam něco chybí, ale zajímavé jsou i jednotlivě. Ještě než je odnesu do sběru, chci se zeptat, jestli o ně někdo nemá zájem. Jediná podmínka je osobní odběr všech najednou (pochopitelně zdarma). Můžu je přinést v úterý na hraní. Nějaký zájemce?

  2. #2

  3. #3

    Default

    Zvednutá ruka poprvé, podruhé, potřetí. Prodáno Watchdogovi za 0 Kč.

  4. #4

  5. #5

    Default

    Já vím, že čím později si časopisy vezmeš, tím jich bude víc, ale přeci jen...nemáš tam okénko v časovém rozvrhu? Pořád nabízím přes den předání na IPP nebo po večerech na Letné.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Já vím, že čím později si časopisy vezmeš, tím jich bude víc, ale přeci jen...nemáš tam okénko v časovém rozvrhu? Pořád nabízím přes den předání na IPP nebo po večerech na Letné.
    Vidíš, to mě ani nenapadlo.

    Příští víkend budu v Praze, tak by to snad šlo.

  7. #7

    Default

    Jak to vidíš? Neoslavuješ náhodou den práce lenošením?

  8. #8

    Default

    Oslavuju spaním a učením. Jestli Ti to doma zavazí, tak to raději vyhoď, protože asi nezvládnu si pro to v dohledné době někam dojet.

  9. #9

  10. #10

    Default

    Ještě mě napadlo, že kdybys byl zase náhodou převelený na Národní třídu nebo obecně Prahu 1, 2, 6, 7 nebo alespoň centrum Prahy 5, tak bych ti je mohl dovézt po práci. Dej vědět, kde se pohybuješ.
    Mimochodem, nezapomněl jsi na mne s tím článekem a s kartou československého SPADu?

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Ještě mě napadlo, že kdybys byl zase náhodou převelený na Národní třídu nebo obecně Prahu 1, 2, 6, 7 nebo alespoň centrum Prahy 5, tak bych ti je mohl dovézt po práci. Dej vědět, kde se pohybuješ.
    Mimochodem, nezapomněl jsi na mne s tím článekem a s kartou československého SPADu?
    Dane, budu se teď asi pohybovat tak maximálně mezi školou, ubytovnou, občas prací a občas pojedu domů. Já fakt nejsem schopen teď cokoli plánovat.

  12. #12

    Default

    Zkus napsat, kde to je (houby si to pamatuju) a já tě zkusím dohnat.

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Dan-Sam View Post
    Zkus napsat, kde to je (houby si to pamatuju) a já tě zkusím dohnat.
    Lhotka, Modřany, Zbraslav.

  14. #14

    Default

    A nebo je Dane dočasně alokuj ke mě. Pokud by s tím Honza souhlasil. Já si rád něco přečtu a až budeš mít Honzo volněji, domluvíme se na předání.

  15. #15

  16. #16

    Default

    Časopisy má tedy Kubajs, pokud budeš mít Honzo po zkouškovém volněji, domluvte se spolu.

  17. #17

    Default

    Díky.

    Ještě tři zkoušky a tři zápočty.

  18. #18

    Default

    Honzo, můžu ti předat tu Danovu sbírku časopisů?

  19. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Kubajs View Post
    Honzo, můžu ti předat tu Danovu sbírku časopisů?
    Jasně, nejlepší by bylo jestli bys dorazil na to víkendové hraní nebo mi to necháš u Ládínka. Kolik toho vlastně je?

  20. #20

    Default

    Odhadem dvacet až pětadvacet. Dan by asi věděl líp. Ale nechá se to odnést celkem v pohodě. Jestli mi to o víkendu vyjde, tak ti je určitě vezmu.

  21. #21

    Default

    Mam pocit, ze to bylo kolem 20 ks vsech moznych variant (Valka, WWI, WWII, Vojska). Lze to pohodlne odnest v batohu. Uz mam doma zase stusek dalsich.

  22. #22

    Default

    Krome toho, se jsem Kubajsovi predal dalsi varku, dovolim si hlavne Watchdoga upozornit, ze v poslednim vydani Valka - I. svetova je trojstranny clanek o stretu rakouskych a britskych letcu na Piave. Myslim, ze by to mohly byt pekne podklady pro nejakou misi.

  23. #23

    Default

    Dane, díky za novou várku čtení. Vzhledem k tomu, že mě žena spražila nevlídným pohledem, když zahlédla novou hromádku časopisů, rád bych se té první nejpozději do Vánoc zbavil. Honzo, je šance, že bychom se někde potkali?

  24. #24

    Default

    Jestli to tak pujde dal, budu k vam mit zakazany vstup Ocividne sis jeste neosvojil funkci automatickeho prikyvovani pri cteni...

  25. #25

    Default

    Chci se zeptat (i když vím, že pravděpodobnost je mizivá), nestihl jste někdou koupit časopis Vojska o armádě RČS 1938? Zrovna jsem nějak řešil prodlužování předplatného a tohle číslo mi uteklo.
    Jinak zpozorněte, neboť 7. 2. vychází Válka Speciál s tématem Bitvy o Británii.



Similar Missions

  1. Wings of War / Glory - co je co? (2. světová válka)
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 12
    Last Post: 04-01-2020, 01:28
  2. Wings of War / Glory - co je co? (1. světová válka)
    By Dan-Sam in forum Czechoslovak Wing
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2020, 01:24

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •