Ares Games
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 101 to 114 of 114

Thread: Pásky na balíčky manévrů a všeho ostatního

  1. #101

    Default

    Dane díky. Dneska nebo zítra na to mrknu a na hraní ti případně řeknu.

  2. #102

    Default

    Dan: jasne, tomu rozumim, on to mel takhle vypocitany.

  3. #103

    Default

    Jak jsem včera hlásil, že mi pásky nesedí, neměl jsem nastavená tisk 100 % a tisknul jsem přizpůsobeně do plochy na 96 %. Dmnt, fakt!

  4. #104

    Default

    Mam vystrihano a slepeno. Vsechno perfektne sedi, diky Dane! Mel bych takovou troufalou prosbu - udelalo by mi radost, a nalezite bych se odvdecil polotmavym Bernardem, kdybys pro Beuafighter a Me 110 udelal pasky na podstavec a kartu letadla. Tak, jak to maji ty nove stroje s velkymi manevrovacimi kartami.

  5. #105

    Default

    No, kdyz uz o to stojite s Kubajsem oba, tak nemam na vyber Dej mi jen nejaky cas, potrebuji to rozmerit a otestovat aby to presne sedelo.

  6. #106

    Default

    A predpokladam, ze He.111, B-25, Caproni, Gotha a balony by se taky hodily, co? No jo, no jo, tak ja to namerim

  7. #107

    Default

    Dane, díky že nás chápeš.

  8. #108

    Default

    Tak hlásím další update pásků (pokud je tedy ještě někdo používá). Doplnil jsem WWI o 7. sérii a rovnou i reprint druhé (která má být v USA vydánav červenci). Pro úplnost přikládám linky do Files na všechny:

    WWI - Strips for card decks v.4 in Files.
    WWI - Strips for card decks with bases v.4 in Files.
    WWII - Strips for card decks v.4 in Files.
    WWII - Strips for card decks with bases v.4 in Files.

    PS: Pásky na bombardéry a těžké stíhače z WWII jsem ještě neudělal. Ale myslím na to.

  9. #109

    Default

    Velka pochvala za ty pasky, jasne ze je pouzivam. A jasne ze budu potrebovat i na ty bombardery z WWII - uz po nich posilhavam

  10. #110

    Default

    Tak to jsi me potesil Pasky na manevry bombarderu uz tam jsou, jeste potrebuji udelat ty na podstavec + karty letadla. Uvidime, jak bude cas - ted jsem chtel hlavne sfouknout WWI kdyz uz pribyla serie (resp. dve). Ale zase je to prima povzbuzeni!

  11. #111

    Default

    Podle počtu downloadů mají pásky celkem dobrou pověst.
    Já jsem za ně tedy moc rád. Plní jak funkci estetickou, tak vyhledávací a organizační.

  12. #112

    Default

    Jak pise Kubajs - karty jsou nyni ozdobou krabice, zatimco pred tim byly jen hromadou bordelu...
    Jeste jednou dik za ne!

  13. #113

    Default

    Kdyby někdo toužil opáskovat si nové Bf.109K4, tak jsem do Files přidal aktuální verzi WWII.
    Teď chybí zpracovat jen těžké bombardéry pro WWI...

  14. #114

    Default

    K-cko sice jeste nemam, ale za pasky dik

Page 3 of 3 FirstFirst 123


Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may edit your posts
  •